Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowy "Dom w lewkoniach"


Recommended Posts

Witam serdecznie!!! Dosłownie przed chwileczką założyłam swój dziennik budowy. Wszelkie komentarze będą bardzo mile widziane i te pozytywne no i te negatywne. Nie wiem, czy wogóle będzie co komentować :oops: no ale jest to forum, więc piszemy :) Z góry przepraszam za styl wypowiadania się, ale za j. polskim nigdy nie przepadałam :oops: A więc piszcie i komentujcie!!!Pozdrawiam Beata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 195
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Heloł :) przybrnęłam tu z wątku grupy tarnogórskiej...

 

Gdzie budujecie? bo nie mogę rozpoznać rejonu...

 

A nawiązując do Twojej wypowiedzi z w/w wątku, to już się nie mogę doczekać wykończeniówki, ale to chyba jeszcze trochę potrwa, bo na razie ciułamy kasę na okna, a potem będziemy ciułać na instalacje, tynki itd i zanim dojdziemy do sedna, czyli wykończenia właśnie, to trochę minie... :( Ale w końcu będziemy na swoim, własnym, upragnionym, ech...

 

Wam życzę także postępów w budowie i lepszej pogody!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej gabisiek:-) My budujemy w Wojsce. Dzięki za życzenia lepszej pogody, ale jak narazie to kiepsko z tą pogodą, tylko deszcz i deszcz. Nie wiem, czy wogóle jutro ekipa przyjedzie, bo i deszcze i tak zimno ;-( Rozumiem cię z tym ciułaniem pieniążków. My mamy zamiar w tym roku SSO postawić i jakby dostaliśmy zwrot podatku to może i okna się da zrobić, a potem będziemy spłukani totalnie;-( no ale na razie mamy gdzie mieszkać i budowa będzie się latami chyba toczyć, także musimy się w cierpliwość uzbroić a może a nóż w lotto wygramy ;-) (taki sobie żarcik)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witaj lilan. Działka rzeczywiście duża, będzie co kosić - mąż już się nie umie doczekać, jak w piątek po pracy zacznie kosić to w sobotę wieczorem skończy:D A tak szczerze mówiąc to widoki mamy przepiękne, cisza, spokój bo domek będzie na uboczu (dopóki ktoś nie zechce się tam budować). Z jednej strony tylko mamy sąsiadów, tacy mili, strarsi ludzie (teście:lol2:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...