Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowy "Dom w lewkoniach"


Recommended Posts

:) musze dodac kilka słów na temat naszej toalety jest calkiem ok ,.,., korzystam dosyć często ,tylko tam moge prowadzic rozmowy telefonicznie i zarabiac pieniążki pozdrawiam inwestorów Sławek:wave: Edytowane przez profesjonalista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 195
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
Pan&PaniSmith ten strop to strop terriva (nie wiem, czy dobrze to napisałam). Archi100 dzięki popytam dokładnie męża (on ma co do grosza wszystko wypisane) i napiszę Ci na priva ile nas już domek przyszedł, ale mogę tylko podać SSO bo do zamkniętego jeszcze chyba długa droga przed nami - koszty rosną niemiłosiernie i nie spodziewaliśmy się, że tak to będzie wszystko wyglądać cenowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Beatko :D

Domek fajniutki .............. :yes: , ale widoki !!!!!!!!!!!!!!!!! CUDNE :wave:

Uwielbiam przestrzen , moze dlatego tak mnie ta zielen wokol Waszego domku zauroczyla i rozmiar dzialki tez imponujacy 25 arow ( troche koszenia bedzie , ale za to mozna sie wybiegac do woli na swoim :yes: ) . Pieknie to budowanie Wam idzie , oby tak dalej ...... ekipa porzadna ( nie widze balaganu na fotkach wiec chlopaki dbaja o porzadek w miejscu pracy ) :cool:. Juz wrzucam Twoj dziennik do subskrybowanych ......

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dzięki :) Archi ani się odwrócisz a domek już Ci będzie stał, u nas też tak było- patrzyliśmy na domki innych i tak marzyliśmy jak by to fajnie było, gdybyśmy tak daleko byli, a przeminęło to strasznie szybko i domek już stoi (fakt bez dachu ale stoi :)) jakby nie bariera finansowa to może by się dużo jeszcze w tym roku dało zrobić, no ale nie wszystko na raz, lepiej przemyśleć jeszcze co gdzie i jak zrobić, żeby później nie narzekać zbytnio:)

Edytko nie martw się błoto minie a domek widzę i tak się buduje i dobrze tak trzymać. Grunt to się nie poddawać i walczyć z żywiołami :) Życzę słoneczka i miłego budowania. Pozdrawiam serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...