Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

hamre


Gość ANSEXXX

Recommended Posts

hmmmm więc Iza pokaże co ma do zaprezentowania - i oby nie było trądziku ? :D

 

A byłoby co oglądać :wink: Trądzikowi stanowcze NIE :wink:

Chodzi mi o to,że kwintesencja kobiecości ubrana jest raczej w zwiewną sukienkę,półprzezroczystą sukienkę i zamiast kozaków Cypiska,ma bose stopy :wink:

Ta kobiecość na zdjęciu powyżej kojarzy mi się bardziej z paniami spod lasu :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ANSEXXX
nie zagłosowałam, przykro mi ,blacha,plastik i tapeta ....i białe kozaczki :lol:

 

jest powiedzenie NIE SZATA ZDOBI CZŁOWIEKA lecz nie znając osoby nie piszmy blacha ? bo tak samo można opisać Twoja osobę nie znając Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zagłosowałam, przykro mi ,blacha,plastik i tapeta ....i białe kozaczki :lol:

 

dostałam wiadomość na priv z prośbą by nie nazywać tej pani blacharą bo nie jest (tu było słowo uznane za wulgarne)

 

proszę, przeczytaj mój post dokładnie nigdzie nie nazwałam tej pani blacharą ,opisałam jedynie moje pierwsze skojarzenia po obejrzeniu zdjęcia , a .. i sprawdź znaczenie słowa blachara :wink:

a czy temat prywatnej wiadomości ANSE&DREW to przypadek czy twój drugi nick ?

na tym dyskusję kończę i serdecznie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałam priva i też zwróciłam uwagę na niezgodne nicki 8) Jakaś taka...namolna ta agitacja :roll: Ta pani (i jej propagator) chyba wiedzieli,że decydując się na pokazywanie swoich wdzięków w internecie i nie zamieszczanie ani jednego choćby zdania o sobie,będą spotykać się z głosami (również negatywnymi) na temat wyglądu owej pani a nie jej skomplikowanego i głębokiego wnętrza? :o :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ANSEXXX
Polacy to prosty naród - jak już wcześniej napisałem -Owa Kobieta na to by się nie odważyła aby wspomnieć o jakimś lansowaniu i za takei podejście należy sie lans - więc wystarczy pomyśleć co napisałem - a donośnie pomocy to moja inicjatywa - może zle napisana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Polacy to prosty naród - jak już wcześniej napisałem -Owa Kobieta na to by się nie odważyła aby wspomnieć o jakimś lansowaniu - więc wystarczy pomyśleć co napisałem - a donośnie pomocy to moja inicjatywa - może zle napisana

 

No i jeszcze dostało się Polakom :wink:

Gdzie napisałeś,że owa Kobieta NIGDY na to by się nie odważyła? :o

 

kazdemu sie zrewanżuje pomocą

 

To już nie wiem na co zwracać uwagę.Na to co piszesz, czy na to co masz w podpisie? :wink:

 

Życzę Twojej podopiecznej wszystkiego dobrego.Głosu nie oddam bo jeśli jej wnętrze jest tak piękne jak jej zewnętrze,to powinna sobie poradzić bez naszej pomocy(czyt.piękno obroni się samo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...