Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak Yukowa rodzinka marzenia swe spełniała- komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej

czytałam u atiji w dzienniku, że macie przerwę w budowie? Aż do wakacji? A chudziaka nie wylewacie teraz?

 

Muszę przyznać, że zazdroszczę ogródka.. Ja niestety nie mogę nic robić teraz bo działka za mała, wszystko w glinie :(

a chciałam jarzębinę posadzić :(

Cześć:)

Chudziak będziemy wylewać jak tylko zaizolujemy i zasypiemy fundamenty :) Niestety z ekipą umówiliśmy się na zakończenie murowania ścian na wrzesień. Nasz majster już miał umówione 2 budowy na ten rok i nasza jest jako 3 :( ale ponieważ u nas jest glina, to chciał wykopać fundamenty wcześniej, gdyż w glinie łatwiej kopać jak jest mokra. I tym to sposobem mamy stan jaki mamy :( Tak po cichutku liczę, że może do końca wakacji postawi nam ściany, ale to bardzo po cichutku, bo nauczona doświadczeniem ubiegłego roku wiem, że raczej na opóźnienia można liczyć a nie przyspieszenie jakichkolwiek prac. A w międzyczasie będę zajmować się ogródkiem i dziennik uzupełniać tym, co właśnie się w ogrodzie u mnie dzieje:D

Pozdrawiam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa.. i jeszcze gratuluję... stały bywalcze:):):)

 

Wow, nawet nie zauważyłam, a tego 300-nego posta u Ciebie w komentach strzeliłam:cool:

A trawka, hmmm:cool:, pracowaliśmy nad nią cały ubiegły rok, (tzn weekendy) ale bardzo ją lubię:D i dzisiaj nawet drugi raz w tym roku ją pokosiłam:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że to sama przyjemność kosić.... (ale kosiarką z napędem koniecznie). W ubiegłym roku kuzynka moja kiedyś przyjechała i zaczęła kosić, ja jej mówię, że może ją odciąże, bo wiesz, nie chciałam jej wykorzystywać;), a ona mi na to, że to super odpręża i w ogóle nie myślała, że to taka frajda i jak będzie do mnie przyjeżdżać, to trawa ma być zawsze do koszenia!!!:cool: Ale na razie to nic z tego, bo to ja się odprężam;):D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mieszkamy w mieszkaniu na parterze i mam do koszenia jakieś 600m2 tyle, że nie ładnej , równiutkiej trawki ale różności, które sobie rosną i udają trawnik. Powiem Ci ,że wolę jak kosi ją syn a ja relaksuję się później np. na leżaczku.:) Myślę jednak, że zadbany trawnik przy moim domku, co to tak razem piszczymy z okazji jego budowy:lol2::D to zuuupełnie co innego;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny ,piękny i cudny. Uwielbiam takie domy:lol2::lol2::lol2:.I rozłożysty. Och rozmarzyłam się..................Gdzieś , kiedyś widziałam w jakimś starym katalogu projekty z tej pracowni ale gdzieś mi go wcieło. Słońce Ty moje powiedz proszę co to za projekt i z jakiej pracowni a popędzę natychmiast może znajdę coś dla siebie:rolleyes:.Jak oceniacie koszty budowy??Ojjjj będę tu częstym gościem. Mogę???:) A taki szeroki parapet nisko osadzony z całą kupą poduszek na którym można pomarzyć patrząc w dal zawsze był moim marzeniem. Ja się nie doczekałam:cry: ale moja córka tylko pod warunkiem posiadania takiego parapetu godzi się na przeprowadzkę. I będzie go miała.Może takihttp://images43.fotosik.pl/288/292af098ea2ea256.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...