Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak Yukowa rodzinka marzenia swe spełniała- komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Yukuś, z okazji świąt życzę Tobie i Twoim najbliższym samych wspaniałości wiosenno-świątecznych. Niech będzie zdrowo, radośnie, wiosennie i kolorowo. No i oczywiście MOKRO! :) - o ten szczegół z pewnością zadbają Wasze panny, więc jestem spokojna. :D

 

A to wielkanocny "klóriczek" w wiosennym prezencie :)

 

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/383417_420169111343468_100000511486526_1636309_223146747_n.jpg

 

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do chorób - niestety czosneczek i inne takie nie dadzą rady, bo mamy ospę!

Lidka, to trzymajcie się dzielnie, mam nadzieję, że do tej pory już przynajmniej z grubsza odchorowane. A Lenka jak, złapała też?

 

Yuczka, no poookaa ten fotel - nie bądź taka! Pookaaa jak wygląda pod tą piękną lampą... http://emotikona.pl/emotikony/pic/0girl_cray2.gif

:D

Ta, pod lampą... M. skręcił te meble tarasowe i póki co postawił pod lampą, w sumie fajny kącik kawowy sie zrobił;)... Fotel najczęściej młodsza gwiazdka oblega jak tv ogląda:D Jakieś fotki mam, ale wstawię dopiero jak do mojego kompa się dorwę, bo chwilowo to niemożliwe niestety:(

 

... i gdzie są powiadomienia???

U mnie w SPAMIE:O

Kochani:

Olu,

Edytko

Borka Ilonko

Meg

Tolu

Dorka

Yeti

Sipatka

Olgusieniunieczka

Martusia

AGPka

Kropkq

Lidka

Atijka

Mariomili

Jola

Jeżyki

dziękuję Wam wszystkim za piękne kartki i życzenia:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :)

Yuczka - będę czekać cierpliwie, jak już dossiesz się do kompa, to wklej fotki, pliss, kącik kawowy też chętnie zobaczę, a fotelik z "nadzieniem" na nim siedzącym jeszcze chętniej. :)

Lenka na razie poza "gardłowymi" i "dziąsłowymi" przygodami, czuje się znakomicie - oznak ospy brak. U Igi zresztą też już chyba koniec choróbska. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć:D

Mariwa, dziękuję za życzenia:D Chyba pierwszy raz u mnie? Witam serdecznie:welcome: i zapraszam częściej:hug:

Milek dziękuję Tobie również:hug:

 

Lidka, fajnie, ze Iga już prawie po, ospa potrafi 14 dni się rozwijać więc Lenka nie do końca chyba jeszcze bezpieczna?

Fotki już są :wiggle: Z zawartością;)

 

AGPka wiesz, że te mebelki miały jedną niepodważalną zaletę?;) Są bardzo wygodne:yes: Już nie mogę doczekać się ładnej pogody, żeby kawkę na tarasie już wypić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuczka! Śliczne wszystko, a najpiękniejsze i najsłodsze to "nadzienie" róziowego fotela! Mebelki tarasowe super, a fotel jest rewelacyjny! Myślałam, że będzie bardziej bił po oczach różowością, a on w swoim "szaleństwie" jest w miarę stonowany. I tu znowu wrócę do zawartości. :)

Twoja córeczka na dwóch pierwszych fotkach przypomina moją Lenkę! Nie mam w swoim kompie zdjęcia Leny w kucykach, ale jak tylko znajdę na zapasowym dysku, to Ci pokażę. :)

Śliczna dziewczynka - buziaki dla niej od cioci-tym-razem-nie-żmii. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuczka! Śliczne wszystko, a najpiękniejsze i najsłodsze to "nadzienie" róziowego fotela! Mebelki tarasowe super, a fotel jest rewelacyjny! Myślałam, że będzie bardziej bił po oczach różowością, a on w swoim "szaleństwie" jest w miarę stonowany. I tu znowu wrócę do zawartości. :)

Twoja córeczka na dwóch pierwszych fotkach przypomina moją Lenkę! Nie mam w swoim kompie zdjęcia Leny w kucykach, ale jak tylko znajdę na zapasowym dysku, to Ci pokażę. :)

Śliczna dziewczynka - buziaki dla niej od cioci-tym-razem-nie-żmii. :D

Lidka, koniecznie poszukaj tej fotki, pliss:D

Fotel naprawdę wpasował się idealnie:yes: U mnie w salonie tylko bielo-szarości więc dobrze mu robi takie ożywienie. Nawet zaczęłam się zastanawiać, czy nie dokupić drugiego i w miejscu gdzie na fotce tarasowe mebelki stoją ustawić + jeszcze jakiś stolik:rolleyes: Czy pozostać przy tym jednym i tam jakąś biblioteczkę umieścić? jeszcze poczekam....

 

Też to wczoraj wieczorem słyszałem, ale nie sądziłem, że to Lidki zadek :rolleyes:

No niosło się po okolicy strasznie:D

 

Yuczka muszę powiedzieć ,że fajnie prezentuje się ten fotel:) i faktycznie nie bije po oczach swoim kolorkiem :)

widzę ,że najbardziej przypadł do gustu córci;)

Ladne mebelki na taras kupiliście i w ogóle ładnie jest u was :yes:

Pozdrawiam serdecznie!!!

Dorka, dziękuję bardzo :hug:

Myślę, że u córci w pokoju, gdzie wszystko jest różowe by bił po oczach;) Tu jest ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...