Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak Yukowa rodzinka marzenia swe spełniała- komentarze


Recommended Posts

Witam. Mam do Ciebie małą prośbę. Czy mogłabyś napisać mi, jak sprawuje Ci sie fototapeta w łazience malutkiej. A najważniejsze, w jakiej formie masz ją zrobioną (szkło???, jaki rodzaj tapety i gdzie zamawiałaś, jak kleiłaś, czy musi byc fachowiec, czy raczej da rade samemu itd) Temat bardzo dla mnie wazny, bo równiez mam taki pomysł na moją maleńką ubikację. Pozdrówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki za imprezę muzyczno-grilową:D o reszcie nie wspomnę:lol2:

Ta Twoja działka to marzenie:yes: Tylko o miskantach zapomniałam:(

 

To ja dziękuję, tylko czemu gdy impreza miała się zacząć, to wy postanowiliście uciekać ...i to w takim pośpiechu, że bambusów zapomniałaś :p

Na przyszły tydzień szykuje mi się wyjazd z dzieckami na północ Ł. - może do biura ci podwiozę, hmm?

 

...aaa zapomniałbym... - pozdrowienia miałem przekazać od:

http://img708.imageshack.us/img708/5662/1007646karp.jpg

 

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. A JAK RYBY BRAŁY ;-))))za nerwy oczywiście ;-p
Yetek pogadał z nimi, sama widziałam, jak podiemną linię do komunikacji ze stawem uruchamial i myślal, że się nie zorientujemy:P
Chciałam powiedzieć, że mój małżonek ma teraz wolny weekend.Co robimy z takim fajnym wolnym ????? Impreza czy wyprawa :rolleyes:
No i ciekawa jestem co zrobiliście? My najpierw mieliśmy imprezę z przygotowaniem podłoża pod trawnik, a później wyprawę po nasiona do Tracza:rolleyes:
Witam. Mam do Ciebie małą prośbę. Czy mogłabyś napisać mi, jak sprawuje Ci sie fototapeta w łazience malutkiej. A najważniejsze, w jakiej formie masz ją zrobioną (szkło???, jaki rodzaj tapety i gdzie zamawiałaś, jak kleiłaś, czy musi byc fachowiec, czy raczej da rade samemu itd) Temat bardzo dla mnie wazny, bo równiez mam taki pomysł na moją maleńką ubikację. Pozdrówka.
Witaj Grazia u mnie:welcome:Tapeta nie jest ani na szkle, ani za szkłem. Jest laminowana, kladliśmy sami więc nie trzeba fachowca:) Póki co sprawuje się bardzo dobrze. Jest to łazienka z której nadal najczęściej korzystamy, przynajmniej 1 przysznic w ciągu dnia w niej ktoś bierze i nic się nie dzieje. Kupowalam w fototapety.org. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz zrobiłąbym tak samo.
To ja dziękuję, tylko czemu gdy impreza miała się zacząć, to wy postanowiliście uciekać ...i to w takim pośpiechu, że bambusów zapomniałaś :pNa przyszły tydzień szykuje mi się wyjazd z dzieckami na północ Ł. - może do biura ci podwiozę, hmm?...aaa zapomniałbym... - pozdrowienia miałem przekazać od:http://img708.imageshack.us/img708/5662/1007646karp.jpg:rotfl:
Tak, wiem, pogadałeś do niego "przez beczkę" a potem obaj zaczęliście się śmiać jak odjechaliśmy:PNie gadaj, ze szybko odjechaliśmy, Przecież i tak ciemno już było i nici z kopania by wyszly:)M. mi mówił, że o rusztowaniu rozmawialiście, przyjedziesz po nie? To może wtedy te miskanty... No chyba, że rzezcywiście dosyć po drodze Ci będzie do biura...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rusztowania przydałyby się, ale ja już tak przećwiczyłem akrobacje cyrkowe, że chyba więcej zachodu byłoby z przywiezieniem ich do mnie, niż z dokończeniem roboty metodą cyrkową. Dzięki za zaoferowaną pomoc, jeśli nie będę dawał rady - odezwę się :)

Twoje miskanty rosną już od kilku godzin w moim aucie - mam nadzieję, że zastanę jutro kogoś z was w biurze (jeśli nie - zasadzę je na wycieraczce pod drzwiami:lol2: - jadę rano do Biegańskiego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Cześć, Ludziki :) Jestem i będę - wyjazdom wakacyjnym mówię już w tym roku "dość", bo kasę trzeba ściskać na dokończenie domu, więc będę grzeczniutko siedzieć i udzielać się na forum. :) Buziaki powitalne. Aż mnie skręciło z zazdrości jak popatrzyłam na Wasze ogrody - Yetek , pięknie macie. Yuczka, u Ciebie też cudnie - ja też tak już chcę! :D Yeti, to zdjęcie ryby kojarzy mi się z Wigilią, bo tylko wtedy takie żywe widzę - przez resztę roku wcinam bez oczu :D

 

Yukuś, Szanti jest niesamowitym słodziakiem! Podrap ja, proszę, od ciotki-klotki za uszkiem :)

Buziaki

Edytowane przez Lidia_G.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witaj Yuka

Szlag mnie juz trafia ,bo rysuje sie od kwietnia ,architekt obiecal nam ze przyspieszy :D oczywiscie ze sie pochwale ,chocby projektem wstepnym ,ktory to rowniez bedzie docelowym ,bo nie wnosimy zadnych zmian,spodobal nam sie juz na wstepie.Jesli pozwolisz to wrzuce cos w sobote.Caluski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...