Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak Yukowa rodzinka marzenia swe spełniała- komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hejka Yuka Siostro moja Pierworodna , biegne do Ciebie z milionem usciskow :hug::hug::hug:, widzialam foty Twojej budowy :mad::mad::mad: no nie!!!!!!!!!!! ........... liczylam , ze chociaz Ciebie oszczedzilo to wstretne deszczysko .......... Tak mi przykro :( Kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny,:hug:

ale się tu tanecznie zrobiło:cool: Miejmy nadzieję, że już padać nie będzie, bo w tej chwili jest tak nasiąknięta ziemia, że po burzy, jaka dzisiaj przeszła nad Łodzią nasza działka zamieniła się w bajorko:jawdrop:. Nawet jak tyle śniegu ile było w tym roku stopniało, nie było mokro na naszej działce:eek:

Ale to nic jeszcze... Nie wiem czy trafiłyście na wątek http://forum.muratordom.pl/showthread.php?161014-Powódź-u-Kachny28-POMOCY!!!! To dopiero szok:jawdrop:. Zarówno ta tragedia jak i chęć pomocy:yes: Uściski wszystkim:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Yuka Siostro moja Pierworodna , biegne do Ciebie z milionem usciskow :hug::hug::hug:, widzialam foty Twojej budowy :mad::mad::mad: no nie!!!!!!!!!!! ........... liczylam , ze chociaz Ciebie oszczedzilo to wstretne deszczysko .......... Tak mi przykro :( Kochana

:hug:Kochana:hug:

Nie jest źle, troszkę tylko pokrzyżowało nam plany, ale jest to (póki co) stan, który w ciągu 1-2 dni jest do opanowania. Jest tylko jeden warunek: MUSI PRZESTAĆ PADAĆ:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :hug:

Do mnie jutro ekipa ma wchodzic ...... tylko co beda robic ?????? pewnie wody sie pozbywac , dzisiaj miala byc naprawiona droga dojazdowa do dzialki zeby ekipa jakos dotarla ze sprzetem . Nie dostalam zadnych fotek z dzialki wiec nie wiem co tam sie dzisiaj dzialo :eek: ......

Buziaki i pogody oczywiscie tej slonecznej :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...