Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak Yukowa rodzinka marzenia swe spełniała- komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hejka:hug:

Córeczka mam nadzieję, że dojdzie szybko do siebie, bierze antybiotyk, mam nadzieję, że zadziała. 2 tyg. temu przechodziliśmy to samo ze starszą :(

A do walki Pudziana nie doczekałam ani ja, ani mój M. Zresztą, ja boks, to jeszcze mogę oglądać, ale to całe MMA czy jakoś tak, to dla mnie chore jest, a już na pewno ze sportem to nie ma nic wspólnego... Ale widziałam dzisiaj na necie, że przegrał Pudzian;)

U nas dzisiaj piękna pogoda:D A ja w domu muszę siedzieć...:(:(:( Na działkę pojechał M. z teściami, ja podskoczę na chwilę koło południa "skontrolować";)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hug:Hejka Siostra :hug:

Przesylam pozytywne fluidy .... zeby corenka do zdrowia wrocila szybciutko .

Jesli chodzi o Pudziana to troche na necie dzisiaj podpatrzylam .... :spam: Kochana jednak jak to w rodzinie zgadzamy sie w 100 % , walka ( o ile te tance mozna walka nazwac :eek::p ) kicha totalna ...... , a jak kontrola dzialki ?????

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:DHejka Dziewczynki:hug:

Dzięki za dobre fluidy, córcia już ok, właśnie wzięła ostatnią dawkę antybiotyku, a wczoraj i dzisiaj już bez wysokiej temperatury:D:D:D

Atija, cudny avatarek:yes:

Edyta, po kontroli ok;) Cudna pogoda była, szkoda, że nie mogłam wczorajszego dnia na działce spędzić:bash:

Edytowane przez yuka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuka

Cieszę się, że córcia ok.

 

Dziękuję za komplement avatarka.

Wiesz wierzę, że mam w niebie swojego prywatnego aniołka o imieniu Kamilka i jak zobaczyłam tego na obrazku to od razu mi się z Nią skojarzył i tak jakoś chciałam , żeby była tu ze mną chociaż w takiej postaci.Ech.. rozkleiłam się. Za prywatę w Twoich komentach przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Yuka :hug:

Mialam o cos zapytac .......... chyba jak tam na Twojej budowie czy woda ustepuje , ale przeczytalam Wasze ostatnie wpisy ........ Jezu jaka tragedia ci sk.... pijani kierowcy , jemu oczywiscie wszystko plazem uszlo .... zyje bydlak jeden , a dziewczyny przed ktorymi jeszcze tyle zycia bylo zginely ........

Siostra sorrki za nerwa , ale faktycznie noz sie w kieszeni otwiera :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Siostra, też brak mi słów:cry:

A na mojej budowie wszystko ok.:yes: Udało się dokończyć rozkładanie kanalizy:D, wodę wypompowaliśmy z działki, dzisiaj już nawet suchą stopą można było pochodzić wokół domku. Mam nadzieję, że jeszcze kilka dni utrzyma się bez deszczu, to chudziak zalejemy:D

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Yuka, w koncu trafilam z rewizyta :) Piekny ogrod macie, a jaki trawnik! Jaka to powierzchnia z ciekawosci?

Domek rosnie, fajny projekt wybraliscie! Chwilowo pomyslalam ze chcialabym byc na Waszym etapie, ale potem ze jednak chyba nie, zmeczona jestem ;) Tyle decyzji przed Wami! MYsle ze beda dobre - powodzenia!!! Bede zagladac :=)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj popcarol:welcome:

Fajnie, że zajrzałaś. Pytasz o powierzchnię mojego trawnika czy całej działki?? Trawnik ma ok. 1000m2, ale oczywiście nie jest to docelowa powierzchnia, bo mam zamiar sporą;) część na rabaty różnego rodzaju zagospodarować więc będę sukcesywnie "wydzierać" trawnikowi jego powierzchnię:D. Na razie zrobiliśmy tak, żeby mieć choć trochę uporządkowany teren i nie pozwolic budowlańcom rozpanoszyć się po całej działce:yes:

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...