Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zaczynamy z Z40


Recommended Posts

Witam serdecznie. Przejrzałam Pani dziennik i bardzo podoba mi się wykończenie domku. Do swojego domu kupiłam także płytki Stonewood. Mam jednak problem z dobraniem fugi. U pani bardzo ładnie fuga zlewa się z płytkami. Czy mogłaby mi Pani napisać jakiego producenta i jaki kolor fugi wybrała Pani u siebie? I jak dużą spoinę Pani zastosowała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 464
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Prosze pisac, pisać. Ciekawa jestem tych urzadzonych już pomieszczeń i dekoracji ktora daje te kropke nad i. Chciałam dopytac o schody, mieszkacie juz a jeszcze nie macie ich skonczonych? Cofnełam sie w dzienniku o pare stron, ale nie znalazłam informacji o schodach i o tym, jak teraz wchodzicie na góre. Pytam, bo nam starczyło akurat na urzadzenie dołu i zaregipsowania gory. Na schody musimy zbierac kolejne miesiace, ale teoretycznie mozna by juz mieszkac. Teraz mamy ciagle drabine.

Pozdrawiam, buduje - wykanczam Barwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Witam,

Zakupiłem Ytong o gęstości 600 i zastanawiam się czy w tym projekcie należy wykonac słupy wzmacniające jakie widziałem na kilku realizacjach. W projekcie wpisane jest Ytong 700 tyle że tego nikt nie sprzedawał w moich lokalnych hurtowniach. Proszę o info budujących z ytonga czy wprowadzili jakieś zmiany. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...
  • 11 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...