Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowa odsłona Forum


admin1719498882

Recommended Posts

Największe Forum o tematyce budowlanej w Polsce ruszyło w zupełnie nowej odsłonie. Forum zyskało odświeżoną szatę graficzną i nowe funkcjonalności. W zmianach duży udział mieliście Wy – Nasi Drodzy Użytkownicy. Dziękujemy Wam z całego serca za sugestie! Dzięki Waszym opiniom Forum udało się dostosować do Waszych potrzeb. Mamy nadzieję, że spełniliśmy Wasze oczekiwania.

Przepraszamy za niedogodności w postaci niedostępności strony. Zachęcamy do nadsyłania uwag odnośnie funkcjonowania nowego Forum na adres: [email protected].

 

Redakcja Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 296
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Widzicie w przeglądarce avatary? Ja nie i nie wiem czy to kwestia ustawień co coś innego?

trzeba pewnie wgrać na nowo, mojego tez nie ma ;)

 

Nic tu nie mogę znaleźć!!! I nie ma mojego dziennika budowy :/ buuuuu

Czy linki (stare) do watkow zostana przelinkowane na nowe linki do starych watkow, ale w nowych "miejscach" na nowym forum, a jesli tak to kiedy?

dobre pytanie

różnice są w konstrukcji linków, do tego są w nich polskie znaki...

objaśnię to na przykładzie wątku Edzi, mam nadzieję że nie będzie mi miała za złe ;)

 

stary link miał konstrukcję: http://forum.muratordom.pl/wokol-domku-edzi,t18328.htm

zaś nowy: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?13377-Wok%C3%B3%C5%82-domku-EDZI-)

na szczęście działa też skrócona forma - po php? zostawiamy tylko numer

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?13377

Bardzo ciekawe, jak ma się stary numer wątku do nowego

Chyba jedyna rada - odszukać swój wątek i zapisać nowy link z okienka adresu przeglądarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i myślałem, że bdyta1 i resztę, którzy napisali po ponad 16 mln postów, to jednak ktoś usunie. Ale widać komuś odpowiada...

Też myślałem, że to proste - nawet dziś znów przypomniałem o tym

 

Nikt nie odpowie odnośnie avatar;ów?

A radziłem zapisać sobie ustawienia osobiste... choć w przypadku podpisów dotyczących dzienników mało się przydadzą :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyedytowałem swój profil na nowo, zapisałem, zajrzałem ponownie, wprowadzone przed chwila zmiany - znikły. Avatar - nadal istnieje w okienku edycji - mój stary dobry Captain z fają, zatwierdziłem, zapisałem, po zapisaniu - no-have :(

No i tragicznie wolno jak na razie, być może dlatego, że wielu użytkowników się teraz loguje, powodowanych żądzą sprawdzenia NOWEGO (ale tego nawet nie widać tak jak kiedyś...poprawka - widać na dole)

 

W profilu znowu jakiś AIM zamiast GG :o

Edytowane przez Cpt_Q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosz ku.... tiaaa-.... NOWE FORUM...

1. to jedyne miejsce gdzie klawiatura sie nie odnajduje ... chce napisac zygzak a wychodzi mi yzgyak .... nosz...

2. ikony... jak je do cholery wstawiac..??????

3. gdzie POLSKA TRZCIONKA??????

 

broblenz y klawiatura!!!!!!

jest mozliwosc powrotu do dobra

 

a teray test

 

prosy naprawi kojaenie trycionek.... nic nie dyiaa .. caz teks pisanz poprawnie... brak koordznacji pomidyz klawiatur a strona

yacyzna mnie to bardyo irztowa Ł

____ cyz tzlko ja mam takie problemz___

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...