Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowa odsłona Forum


admin1719498882

Recommended Posts

myszonik

wchodzisz w wątek, nad pierwszym postem masz na szarym pasku 'narzędzia wątku' rozwijasz menu i klikasz w subskrybuj temat. a potem już intuicyjnie

Dzięki efilo, już sobie z tym poradziłam, po prostu u mnie działało tak masakrycznie powoli, że nie moglam wszystch opcji wypróbować.

Teraz jest torochę lepiej, ale i tak szybkość tragiczna, tego posta pisze już chyba z minutę... i nie dlatego, że tak wolno klikam w klawiaturę:)

Liczę na poprawę szybkości...

i faktycznie w subskrybcji widok jest prawie identyczny z dotychczasowym "pokaż moje posty", a nawet lepszy, bo moża obserwować też wątki, w których dotychczas się nie pisało np. dzienniki tych osób, u których pisze się w komentach..

Coraz bardziej przekonuję się do nowego forum, uważam, że ta cała afera to burza w szklance wody, przy naprawdę minimum wysiłku i dobrej woli można te zmiany i nowe fukcje ogarnąć, byle tylko szybciej hulało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 296
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

też uważam że największym problemem jest prędkość która w pierwszych dniach uniemożliwiła na dokładne rozejrzenie sie po FM i spowodowała niepotrzebne frustracje.

 

 

Oooooo

 

Skąd się wzięły podwójne rangi????? P.S. już nie jestem starym członkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz sobie taką wyszukiwarkę : http://www.google.com/chrome/?hl=pl

 

a nie nadążysz za forum :)

 

Dzięki efilo, już sobie z tym poradziłam, po prostu u mnie działało tak masakrycznie powoli, że nie moglam wszystch opcji wypróbować.

Teraz jest torochę lepiej, ale i tak szybkość tragiczna, tego posta pisze już chyba z minutę... i nie dlatego, że tak wolno klikam w klawiaturę:)

Liczę na poprawę szybkości...

i faktycznie w subskrybcji widok jest prawie identyczny z dotychczasowym "pokaż moje posty", a nawet lepszy, bo moża obserwować też wątki, w których dotychczas się nie pisało np. dzienniki tych osób, u których pisze się w komentach..

Coraz bardziej przekonuję się do nowego forum, uważam, że ta cała afera to burza w szklance wody, przy naprawdę minimum wysiłku i dobrej woli można te zmiany i nowe fukcje ogarnąć, byle tylko szybciej hulało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayadaski

 

 

 

http://forum.muratordom.pl/../images/statusicon/user-online.png ELITA FORUM (min. 1000) STAŁY BYWALEC (min. 300)DOMOWNIK FORUM (min. 500)ELITA FORUM (min. 1000)FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)WITAJ, nim zapytasz, poszukaj odpowiedziSYMPATYK FORUM (min. 10)Lider FORUM (min. 2800)NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJAKTYWNIEJSZA NA TYM FORUM!Moderator ForumOLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...STAŃCZYK herbu KrojeFORUMOWA WESTALKAMISS FORUM MURATORA 2005FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005)MAKSIMUS WSZECHMOCNYII WICEMISS FORUM 2005LEGENDUS FORUMUSPOSTUS LIDERUSSOKRATES FORUM; MODERATOR FORUMZŁOTOUSTYKOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...Z KIM BY SIĘ POKŁÓCIĆ?NAJLEPSZY OGRODNIK - DORADCA!-PREZESUM RECORDUMNAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!!MODERATOR FORUMADMINISTRATOR FORUMSTAŁY BYWALEC FORUMDOBRY DUSZEK FORUM...LIDERUM RECORDUMNAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICHŻÓŁTA KARTKA!!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY CZŁOWIEK FORUM 2006FORUMOWY KRÓL ZWIERZĄTFORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIŻĄDŁO FORUMWSZECHOBECNARYMOHOLIK FORUMOWYNAJDOCIEKLIWSZA KOBIETA NA TYM FORUMFORUMOWY MISTRZ PIÓRAod DOBRYCH RAD i WYSTROJUNAJLEPSZY DORADCA - SPEC OD PODŁÓGKRÓLOWA RÓŻKSIĄŻNICZKA FORUM:-)SPECBETON LADYSPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMCZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAOGRODNICZKA CZARODZIEJKANAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIANAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM”ENCYKLOPEDIA LINKÓWKRÓLOWA DESIGNUNAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZYDOBRE MZIMU FORUMNAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIENNAJLEPSZY DORADCA - SPEC OD PIECÓW!NAJLEPSZY DORADCA OD AKUSTYKI WNĘTRZ

 

tylu tutulow to ja jeszcze nie mialam w calym moim zyciu:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi osobiście nie podoba się to nowe forum.

Brak wszystkich wpisów - już ktoś o tym pisał i albo jeszcze nie poprawione, albo nie potrafię znależć. Mam komunikat "niestety - brak wpisów". Ale jak to brak, jak były?

Nie wiem o co chodzi, jak dla mnie nie fajnie.

Nie wiem jak wstawić buźki, buuuu.

Niby brunetka a poruszam się po tym forum jak rasowa blondynka z dowcipów. Przepraszam za porównanie, ale to chyba na niekorzyść dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programiści forum przyznajcie się bez bicia. Czy jedziecie po bandzie i poprawiacie kod forum "na żywca" na serwerze? ;-) Jest jakiś "serwer testowy" i "produkcyjny""? Jakiś system SCM macie? :D

 

A wracając do merytoryki to proponowałbym założenie forum - zgłoszenia błędów i problemów - z zasadą - jeden temat = jeden problem, bez dyskutowania i wodolejstwa - taki bugtracker. Jeżeli temat dotyczy problemu to wkleić tam jego rozwiązanie a jeżeli błąd to że został usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...