Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowa odsłona Forum


admin1719498882

Recommended Posts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 296
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Biorąc pod uwagę tempo działania i tu porównanie do żółwia obraza żółwia, bo on, chociaż powoli ale idzie, a forum po kazdym kliknięciu stoi przez conajmniej 2 minuty. Aby przeczytać cały wątek wybierajac każdą odpowiedź oddzielnie to dnia mało. Dlaczego nie moze być widoczny cały żeby sobie czytać ciurkiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę tempo działania i tu porównanie do żółwia obraza żółwia, bo on, chociaż powoli ale idzie, a forum po kazdym kliknięciu stoi przez conajmniej 2 minuty. Aby przeczytać cały wątek wybierajac każdą odpowiedź oddzielnie to dnia mało. Dlaczego nie moze być widoczny cały żeby sobie czytać ciurkiem?

 

 

Amelio, zainstaluj sobie Google Chrome, lepiej chodzi, choć mnie na Mozilla Firefox też ostatnio dobrze chodziła, ale ciągłe poprawki są wprowadzane i czasem coś przestaje działać :cool: ale to chwilowe :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie szybkość zdecydowanie się poprawiła nawet na IE, więc widzę, że idzie ku lepszemu:)

Wróciły tytuły, linki działają, emotki są dostępne, będzie dobrze, ja czuję, że już się przyzwyczaiłam, ale może to dlatego, że nie byłam tu wcześniej zbyt długo.

I nawet już powoli zapominam jak to stare forum wyglądało, może ktoś wrzuci jakiegoś screena jak ma na pamiątkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem po tygodniu bo szkoda było moich nerwów patrzeć jak się powoli ładują stronki. Dzisiaj jest nawet ok więc pewnie tutaj zostanę.

 

Cały czas widzę jeden problem:

- wchodzimy w nowe posty i widzimy 'strona 1 z 5', przechodzimy na drugą stronę i widzimy 'strona 2 z 6' i tak dalej. Dzisiaj dopiero chyba przy 22 stronie zobaczyłem 'strona 22 z 25' i na 23 stronie 'strona 23 z 25'. Dlaczego na początku nie wiemy ile w sumie stron do wyświetlenia?? W starym forum to jakoś działało.

 

No i dopracujcie tłumaczenia cały czas coś jest jeszcze do przetłumaczenia. Nie macie jakiegoś centralnego pliku z 'localami'??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze nie do końca stare linki zostały podłączone do wątków w nowym forum. Z większości starych powiadomień zostały mi 3, które nie dają się otworzyć. Dla przykładu http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=4149627#4149627.

Komunikat, jaki dostaję to:

Trociu nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:

 

  1. Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,
  2. Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,
  3. Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To usunięty post, napisany przez zbanowanego użytkownika - wyraźnie opisany jako SPAM

 

 

Zbanowanego :jawdrop: Próbuję się dogadać z przeklejaniem dziennika do nowej wersji :cool: i ciągle coś robię nie tak, bo jakoś nie mogę sobie poradzić, by wklejać je zgodnie z chronologią. Nie znalazłam możliwości zmiany kolejności, więc chciałam usunąć co źle włożyłam a wtedy mam taki dokładnie komunikat jak Trociu :(

 

Czy można prosić (zanim zostanie to poprawione ? jeśli zostanie) o usunięcie wpisów z mojego dziennika -

 

z tej strony

 

http://forum.muratordom.pl/blog.php?51931

 

 

Czy będzie poprawione kopiowanie - nie przechodzą zdjęcia tylko załączniki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...

Nie było mnie kilka dni i znów zaskoczyła mnie zmiana, oczywiście " na lepsze";) - nie mogę przejrzeć swojego dziennika! Gdy wchodzę w "Moj dziennik budowy" to wyskakuje mi lista wszystkich w/g najnowszych wpisów, a chcąc wejść w swoje posty muszę każdy oddzielnie otwierać co trwa wieki bo znów chodzi jak muł :evil: zamiast zdjęć wyskakują tylko odnośniki, do doooopy z takimi usprawnieniami! Znajomych z grup budujących - z mojej okolicy i według tego samego projektu straciłam chyba bezpowrotnie wraz z wprowadzeniem nowej wersji FM.........

Panowie programiści, nie cudujcie tylko ułatwiajcie kontakty nam, ludziom często minimalnie znającym się na obsłudze kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Amelio dzienniki budowy to teraz blogi :bash: natomiast na swój dziennik możesz wejść ze starego, tajnego teraz o was http://forum.muratordom.pl/forumdisplay.php?6-O-Was wklej sobie ten link do ulubionych, albo swój dziennik sobie wklej ;) to nowe zamiast ułatwiać życie co i rusz podkłada nam kłody pod nogi :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...