Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowa odsłona Forum


admin1719498882

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 296
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nosz ku.... tiaaa-.... NOWE FORUM...

1. to jedyne miejsce gdzie klawiatura sie nie odnajduje ... chce napisac zygzak a wychodzi mi yzgyak .... nosz...

2. ikony... jak je do cholery wstawiac..??????

3. gdzie POLSKA TRZCIONKA??????

 

broblenz y klawiatura!!!!!!

jest mozliwosc powrotu do dobra

 

a teray test

 

prosy naprawi kojaenie trycionek.... nic nie dyiaa .. caz teks pisanz poprawnie... brak koordznacji pomidyz klawiatur a strona

yacyzna mnie to bardyo irztowa Ł

____ cyz tzlko ja mam takie problemz___

 

spróbuj zmienić układ klawiatury na polski programisty - jeśli to samo masz np. w wordzie (y zamiast z) wciśnij jednocześnie ctrl i shift

 

pozdr

tk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo literówek sie wdarło, ale to pewnie jest łatwe do poprawy. Jak można wgrać avatar?? Jakoś nie widzę takiej możliwości??

No i gdzie te tytuły??? Jak już nie jestem najpożyteczniejsza to co tu po mnie???Emotki cieniusieeeeeeeeee, oj cieniusieeee.

Bardzo tu dużo wszystkiego, nie wiem czy to ogarnę :roll: Domyślam się, że redakcja chciała dobrze, ale na razie to średnio to widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba.

Jest to kwestia przyzwyczajenia.

Nie wierzę, że przez ostatnich kilka lat korzystacie np ze starego oprogramowania w kompach, nie aktualizujecie przeglądarek itp - bo się przyzwyczailiście do starego.

Ale to typowe: ponarzekać.

Czy ktoś z was pomyślał jaką robotę odwalili adminowie? Pewnie będą wiedzieli ci, którzy stawiają strony.

Nie wszystkim można dogodzić, ale po co od razu taki pesymizm. Nauczymy się, przyzwyczaimy na nowo.

Pozdrawiam adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - kwestia przyzwyczajenia to jedna rzecz, a niedziałające funkcje to druga. Ponownie próbowałem edytować mój profil, zapisałam zmiany i znowu dupa. To samo z awatarkiem. Niby skasowałem, aby wgrać na nowo - nie widzę żadnej opcji wyboru obrazka. Mało tego - zaznaczyłem "nie wyświetlaj awatara" - potem to chciałem odznaczyć - nie da się. Czy już do końca życia nie będę miał awatarka?

 

Sporo angielskich zwrotów w strukturze - dla mnie nie problem, ale nie wszyscy muszą być otrzaskani z tym językiem. Zresztą z polskim też "Usuń tą wiadomość" - sorry, w mowie potocznej podobno dozwolone jest juz mówienie "tą", ale w pisowni raczej nie...

Edytowane przez Cpt_Q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

broblenz y klawiatura!!!!!!

a teray test

 

prosy naprawi kojaenie trycionek.... nic nie dyiaa .. caz teks pisanz poprawnie... brak koordznacji pomidyz klawiatur a strona

yacyzna mnie to bardyo irztowa Ł

____ cyz tzlko ja mam takie problemz___

http://www.wykop.pl/link/56874/ctrl-shift-gdy-zamiast-y-pisze-ci-z/

 

ok. usunąłem avatar stary i nie wiem jak wstawić nowy - ktoś pomoże

Zdaje mi się, że admin musi zezwolić na wyświetlanie awatarów

u mnie był w profilu, choć się nie wyświetlał; na próbę go skasowałem i teraz nie mam nic, a jakbym chciał mieć, to trzeba po prośbie do administratora ;)

 

i coś dziwnie jakoś z funkcją " odpowiedź z cytatem"

normalnie jest, działa

a po prawej stronie jest tzw. multicytat - można zacytowac na raz kilka różnych osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardzo nie podoba. Za mało postów na stronie. Nie mogę odnaleść tematów w kórych pisałam. Jest wogóle taka opcja w której pokaże wszystkie tematy w których pisałam? No nic, ja jestem bardzo zniechęcona. Swoich komentarzy nie mogłam znaleść. :( Ale tych kórym się podoba rozumię i życzę owocnego i miłego forumowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...