Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowa odsłona Forum


admin1719498882

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 296
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mnie się bardzo nie podoba. Za mało postów na stronie. Nie mogę odnaleść tematów w kórych pisałam. Jest wogóle taka opcja w której pokaże wszystkie tematy w których pisałam? No nic, ja jestem bardzo zniechęcona. Swoich komentarzy nie mogłam znaleść. :( Ale tych kórym się podoba rozumię i życzę owocnego i miłego forumowania.

 

Wejdż w swój profil - tam jest taka możliwość .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że admin musi zezwolić na wyświetlanie awatarów

u mnie był w profilu, choć się nie wyświetlał; na próbę go skasowałem i teraz nie mam nic, a jakbym chciał mieć, to trzeba po prośbie do administratora ;)

 

czy jest gdzieś wzór podania do Administratora o możliwość zamieszczenia małego obrazeczka obok swojego nicku? ;)

 

 

Ooo w opcji "odpowiedź z cytatem nie widzę możliwości podglądu - zawsze podglądałem, czy poprawnie napisałem...dopiero po przejściu w zaawansowaną edycję mogę - strasznie to zawiłe się porobiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało postów na stronie. Nie mogę odnaleść tematów w kórych pisałam. Jest wogóle taka opcja w której pokaże wszystkie tematy w których pisałam? No nic, ja jestem bardzo zniechęcona. Swoich komentarzy nie mogłam znaleść. :(

we własnym profilu na dole po lewej są "Moje ustawienia", potem znów po lewej trzeba kliknąć "Zaawansowane ustawienia" i potem ustawić sobie wedle uznania w "Opcje wyświetlania tematów"

albo na belce na górze >> Forum >> Operacje >> Zaawansowane ustawienia

Prosiłem o zrobienie takich ustawień jako domyślnych dla całego forum, a jest jak widać...

Edytowane przez ponury63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilość postów na stronie da się przestawić, a ilość tematów na stronie się da?

bo jakoś dużo mniej mi się wydaje i jeśli jakieś 5 z góry jest przyklejonych i przechodzi zawsze na kolejną stronę, to już strasznie mało zostaje rzeczywiście aktywnych tematów na stronie : (

 

 

podoba mi się selektywne cytowanie i okienko szybkiej odpowiedzi : )

 

powolności jakoś też nie zauwazyłam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest, tylko durnowato opisana

raz jako zaawansowana edycja, raz jako podgląd

 

ponury - a co z avatarami ? - bendom ??

nie wiem - mam wrażenie, że nikt nie zadbał o to, by włączyć ich pokazywanie

 

i widzę problem z cytowaniem - przy kolejnej odpowiedzi ładują mi się cytaty zebrane do wpisów poprzednich :(

tak jest w Operze, gdzie aktualny widok (np. zniknięcie flagi informującej o o nowym poście) uzyskuję dopiero po ponownym przeładowaniu strony

 

emotki są po prostu koszmarne, ale to juz administracji mówiłem ze sto razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się robi bajzel...miał być porządek, a na dole w "Uwagach o naszym Forum" równoległa dyskusja o ... tym samym...

Ale żeby przewinąć całość w dół to strasznie się tnie cała strona... zanim się załadują te wszystkie reklamówki i inne wodotryski - i komu to panie przeszkadzało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się zawiedziona :(

Jeśli to jest ta nowa odsłona forum i taka ma pozostać, to ... nie podoba mi się :( Nie mogę znaleźć żadnych starych postów, zdjeć itp.

Wystarczyło uporządkować kilka rzeczy, a szatę graficzną stron, postów itp. pozostawić - była dużo bardziej czytelna.

Emotikony tragiczne, linki do dziennika i komentarzy nie działają - czy to tymczasowe?

Edytowane przez monia i marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona graficzna - nowe więc trzeba się przyzwyczaić, póki co, dla mnie mniej czytelne. Wcześniej głosowałem przeciwko rozbiciu wymiany doświadczeń, jest tak że została "stara wymiana" i cały nowy dział z rozbiciem na podwątki, tylko teraz gdzie w końcu zaglądać? Do starej wymiany? Połowy rzeczy z "nowego działu wymiana" nie będzie... Myślałem że "stara wymiana" to zagregowane wątki ze wszystkich nowych kategorii, ale niestety nie... Nowej na pewno nie będę przeglądał bo za dużo tego, nie wiem może rss wykorzystam, tylko w starej wersji niezależnie gdzie byłem to wchodziłem na "starą wymianę" i było OK, teraz z rss-em może będzie też fajnie ale na tym jednym stanowisku gdzie tego rssreadera będę miał skonfigurowanego :-( a nie na dowolnym komputerze na którym łapy położę. Dla mnie - już wybudowanego - duży minus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i myślałem, że bdyta1 i resztę, którzy napisali po ponad 16 mln postów, to jednak ktoś usunie. Ale widać komuś odpowiada...

 

Żeby było śmieszniej, to oni po wsze czasy pozostaną na głównej stronie forum jako "najaktywniejsi nowi użytkownicy", na samym szczycie głównego panelu po prawej. Nikt ich nie przegoni w ilości postów... ale gniot...

 

Wiecie co? Idę umyć podłogę w kuchni, pożyteczniej spędzę ten czas, bo jak na razie, to mnie krew zalewa :( :( :(

Edytowane przez Cpt_Q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w pełni z Cpt_Q

Wystarczy zajrzeć na forum ogrodnicze - wybór emotikonek do bólu i proste, przejrzyste strony, a tutaj niestety ... powtórzę się, ale ... nie podoba mi się :(

Dlaczego zmieniono to, co było dobre? Nie lepiej było tylko poprawić to, co wymagało poprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba. I to bardzo . Jest mnóstwo nowych funcjonalnośći - w końcu forum nie jest przedpotopowe.

Trzeba tylko się z nimi zapoznać.

Działa tak sobie - muli. Ale na litość ... jeszcze nie wszystko jest zrobione - jesli chcemy pomóc - róbcie zrzuty ekranów i wysyajcie na mail w pierwszym poście - w końcu ktos chce słuchać.

Mam nadzieję, że wszystkie komuniakty niedługo będą do końca potłumaczone. Że avatary się pojawią. Że dzienniki się podlinkują. ALe uważam, że to zupełnie inna jakość. Rzeźbienie w poprzedniej wersji oznaczałoby wywalanie w kosmos całego kodu. Teraz jest bardziej cywilizowanie., tylko trzeba się oswoić i nauczyć z tego korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...