Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowa odsłona Forum


admin1719498882

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 296
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na pasku na dole masz ikonę klawiatry - ustaw na POLSKI (nie POLSKI 214) albo skrótem : naciśnij razem shift i CTRL. Przestawiłaś sobie :)

 

 

nosz ku.... tiaaa-.... NOWE FORUM...

1. to jedyne miejsce gdzie klawiatura sie nie odnajduje ... chce napisac zygzak a wychodzi mi yzgyak .... nosz...

2. ikony... jak je do cholery wstawiac..??????

3. gdzie POLSKA TRZCIONKA??????

 

broblenz y klawiatura!!!!!!

jest mozliwosc powrotu do dobra

 

a teray test

 

prosy naprawi kojaenie trycionek.... nic nie dyiaa .. caz teks pisanz poprawnie... brak koordznacji pomidyz klawiatur a strona

yacyzna mnie to bardyo irztowa Ł

____ cyz tzlko ja mam takie problemz___

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba.

Jest to kwestia przyzwyczajenia.

Nie wierzę, że przez ostatnich kilka lat korzystacie np ze starego oprogramowania w kompach, nie aktualizujecie przeglądarek itp - bo się przyzwyczailiście do starego.

Ale to typowe: ponarzekać.

Czy ktoś z was pomyślał jaką robotę odwalili adminowie? Pewnie będą wiedzieli ci, którzy stawiają strony.

Nie wszystkim można dogodzić, ale po co od razu taki pesymizm. Nauczymy się, przyzwyczaimy na nowo.

Pozdrawiam adminów.

Dobrze przeprowadzona jest niewidoczna dla użytkowników

Nowe oprogramowanie nie musi oznaczać, ze jest zupełnie nowe. Dla przykładu - MS Word. Do dzisiaj korzystam z "instrukcji obsługi" dla wersji chyba jeszcze dla Windows 3.11. Podstawowe funkcje działają tak samo do dzisiaj. Dochodzą bajery ale podstawy zostają te same.

 

A tutaj nie można znaleźć jak widzę większości funkcji, które ludziska używali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie nam czas, by poprawiać to nowe dzieło. Program daje takie możliwości, tamten poprzedni nie. Pozdrawiamy i czekamy na kolejne uwagi

 

Dajcie może instrukcję jak się przestawić ze starej wersji na nową. Czyli dla przykładu:

- mam majla z powiadomieniem o nowej wiadomości jeszcze ze starego forum - jak znaleźć posty w nowej wersji

- w starej wersji były przydatne linki dostępne z głównej strony: posty od ostatniej wizyty, posty bez odpowiedzi - gdzie to teraz znaleźć

- jak najszybciej włączyć "śledzenie zmian w wątkach"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na belce na górze wybierz >> Forum >> Operacje >> Zaawansowane ustawienia

i tam w "Ustawienia subskrypcji postów" zaznacz co Ci potrzeba

 

Nie chodzi o same ustawienia, ale aby włączyć śledzenie zmian w danym wątku.

Ale w międzyczasie znalazłem, że znajduje się to w narzędziach wątku.

 

 

Ale z kolei inna sprawa - odpowiadając cytowany jest tylko ostatni wpis. Więc traci się całą historię wymiany info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o same ustawienia, ale aby włączyć śledzenie zmian w danym wątku.

Ale w międzyczasie znalazłem, że znajduje się to w narzędziach wątku.

Tak w wątkach w których się nic nie pisało >> http://images48.fotosik.pl/279/7e8b41b986bd4e09.jpg

A w sposób podany przeze mnie ustawiasz wątki gdzie byłeś aktywny raz na zawsze, z powiadomieniem czy bez itd.

 

Ale z kolei inna sprawa - odpowiadając cytowany jest tylko ostatni wpis. Więc traci się całą historię wymiany info

nie rozumiem - przecież cytowac możesz każdą wypowiedź, jest też tzw. multicytat (po prawej stornie "Odpowiedzi z cytatem") - zaznaczasz kilka postów do cytowania

Edytowane przez ponury63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajduje się w kilku miejscach, ale w sposób podany przeze mnie ustawiasz je raz na zawsze, z powiadomieniem czy bez itd.

 

 

nie rozumiem - przecież cytowac możesz każdą wypowiedź, jest też tzw. multicytat (po prawej stornie "Odpowiedzi z cytatem") - zaznaczasz kilka postów do cytowania

 

Co do cytowania. Zobacz co jest w poście wyżej. Widzisz co ja napisałem czyli:

"Ale z kolei inna sprawa - odpowiadając cytowany jest tylko ostatni wpis. Więc traci się całą historię wymiany info"

Pod tym Ty dopisałeś:

"nie rozumiem - przecież cytowac możesz każdą wypowiedź, jest też tzw. multicytat (po prawej stornie "Odpowiedzi z cytatem") - zaznaczasz kilka postów do cytowania"

W starej wersji jak dałeś odpowiedz, to on cytował całość danego wpisu. Tutaj cytuje jedynie wypowiedź ostatniej osoby.

Czyli dla poprzedniego Twojego posta wyszło coś takiego:

"Znajduje się w kilku miejscach, ale w sposób podany przeze mnie ustawiasz je raz na zawsze, z powiadomieniem czy bez itd.

 

 

nie rozumiem - przecież cytowac możesz każdą wypowiedź, jest też tzw. multicytat (po prawej stornie "Odpowiedzi z cytatem") - zaznaczasz kilka postów do cytowania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajduje się w kilku miejscach, ale w sposób podany przeze mnie ustawiasz je raz na zawsze, z powiadomieniem czy bez itd.

 

 

nie rozumiem - przecież cytowac możesz każdą wypowiedź, jest też tzw. multicytat (po prawej stornie "Odpowiedzi z cytatem") - zaznaczasz kilka postów do cytowania

 

Nie chodzi o same ustawienia, ale aby włączyć śledzenie zmian w danym wątku.

Ale w międzyczasie znalazłem, że znajduje się to w narzędziach wątku.

 

 

Ale z kolei inna sprawa - odpowiadając cytowany jest tylko ostatni wpis. Więc traci się całą historię wymiany info

 

Ten Multicytat to jeszcze coś gorszego. Muszę przejść całą historie wypowiedzi i zaznaczać kolejno wpisy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajduje się w kilku miejscach, ale w sposób podany przeze mnie ustawiasz je raz na zawsze, z powiadomieniem czy bez itd.

 

Podane przez Ciebie miejsce wskazuje jedynie jak mają być dostarczane powiadomienia o zmianach. Ale jak włączyć, aby dostawać powiadomienia o zmianach w jakimś KONKRETNYM wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...