Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowe forum - ZGRRROZA !!!!


Jarek.P

Recommended Posts

No nie podoba mi się, co ja poradzę.

 

I raczej nie jest to kwestia przywyknięcia do nowej postaci, staram się być obiektywny, a mimo to widzę same wady.

 

1) rozbicie "wymiany doświadczeń" na poszczególne działy tematyczne jest ideą teoretycznie słuszną, zaprowadza jakiś porządek. Teoretycznie. Praktycznie - mogę się założyć, że mnóstwo ludzi będzie miało dylemat, gdzie opisać swój, niekoniecznie taki znów jednoznaczny problem i w rezultacie będą tylko produkować bałagan a znacząca część postów na forum będzie służyła jedynie sprawom porządkowym. Moim zdaniem powinien zostać jakiś ogólny dział w stylu "wymiany doświadczeń".

 

2) brak (a przynajmniej nie znalazłem) wielce użytecznej funkcji "zobacz swoje posty" - dzięki niej można było szybko sprawdzić, czy w dyskusjach, w których się brało udział, coś się dzieje.

 

3) mocno przeładowana strona główna forum. Ja rozumiem, że reklamy, zawoalowane reklamy i ukryte reklamy to wymóg czasów, ale czy aby nie za dużo tam opcji, podopcji i tym podobnych?

 

4) co z avatarami?

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja piórkuje .... nie wiem gdzie oczy zawiesić tyle punktów odciągania uwagi. Tak wiem , nie da się , mimo najlepszych chęci, w dzisiejszych czasach zmienić wyglądu znanego i bardzo popularnego serwisu www, z którym wiele osób identyfikuje się, bez początkowej LAWINY krytyki i lamentów.

 

Nie jest źle , ale stare ZAWSZE będzie lepsze . Kurcze uwielbiałem tą prostotę, a tutaj taka choinka. Jak się zamieszcza zdjęcia ? Mordki się pojawiają w tytule , a nie w treści ...ale CUDA na patyku.

 

Patrze w swój profil , a tam informacja , że jestem Senior Member ...normalnie serce mi urosło ...ale tutaj w wątku wciąż i jedynie FORUMOWICZ to brzmi dumnie .

 

Naprawdę ŁADNY layout , dużo estetycznych dodatków, ALE to co najważniejsze czyli treść forum zdaje się ginąć w tym tłumie atrakcji.

 

Tytuł wątku taki malutki, że ciężko się zorientować gdzie jestem..

Edytowane przez K160
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie podoba mi się, co ja poradzę.

 

I raczej nie jest to kwestia przywyknięcia do nowej postaci, staram się być obiektywny, a mimo to widzę same wady.

 

1) rozbicie "wymiany doświadczeń" na poszczególne działy tematyczne jest ideą teoretycznie słuszną, zaprowadza jakiś porządek. Teoretycznie. Praktycznie - mogę się założyć, że mnóstwo ludzi będzie miało dylemat, gdzie opisać swój, niekoniecznie taki znów jednoznaczny problem i w rezultacie będą tylko produkować bałagan a znacząca część postów na forum będzie służyła jedynie sprawom porządkowym. Moim zdaniem powinien zostać jakiś ogólny dział w stylu "wymiany doświadczeń".

 

2) brak (a przynajmniej nie znalazłem) wielce użytecznej funkcji "zobacz swoje posty" - dzięki niej można było szybko sprawdzić, czy w dyskusjach, w których się brało udział, coś się dzieje.

 

3) mocno przeładowana strona główna forum. Ja rozumiem, że reklamy, zawoalowane reklamy i ukryte reklamy to wymóg czasów, ale czy aby nie za dużo tam opcji, podopcji i tym podobnych?

 

4) co z avatarami?

 

J.

 

Zgadzam sie w pełni - dodam jeszcze 3 cm okna na odpowiedź..... Z cytatem, no coż, nic nie widać.

Czy rzeczywiście takie były sugestie użytkowników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj, chłopaki, ja wiem, też najpierw gębusia mi sie wygięła w podkówkę...

Jak się człowiek rozejrzy, to nie jest może tak źle, może jakoś się przyzwyczaimy.

Za to mamy rozbudowany profil użytkownika - widzieliście ile tam możliwości? :o

Idę sobie poustawiać. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASAKRA. Nie podoba mi się nowa wersja forum, to chyba jakiś żart -:( Nie ma albo ja jestem tak tępa, że nie mogę znaleść funkcji: zobacz swoje posty. Nie widać avatarów. I w ogóle jeden wielki bajzel na forum się zrobił. Sory ale w tej postaci przeglądanie forum robi się męczące. Jak dla mnie beznadzieja....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zmianą Grupa Rybnicka miała ok 130 stron, na kazdej mnóstwo materiału. Teraz ta Grupa ma 768 stron. Co chwile klik, klik, klik, za kazdym klikiem tylko kilka postów..... Bez komentarza...... Chociaż może jednak: Czy dla kasy od reklamodawców warto było zepsuć coś dobrego. Wydaje mi się, że konkurencja już zaciera ręce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już ktoś pytał, więc jednak ważne.

Ale mozna też nareszcie mieć listę ignorowanych użytkowników, grupy znajomych, edytować swoje foldery w profilu - sporo więcej możliwości.

Czytelnośc forum spadła, ale nie liczyłabym, że stare Redakcja odda. :D

Jakoś trzeba będzie przywyknąć.

W sumie część rzeczy wygodna na stronie głównej, np. że nie trzeba szukać działu z dziennikami budowy i komentarzami.

Zresztą na pewno jeszcze wiele rzeczy błędnych wyjdzie, trzeba bvędzie jeszcze wiele pracy informatyków - powoli się zrobi, jestem dobrej myśli - mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zmianą Grupa Rybnicka miała ok 130 stron, na kazdej mnóstwo materiału. Teraz ta Grupa ma 768 stron. Co chwile klik, klik, klik, za kazdym klikiem tylko kilka postów..... Bez komentarza...... Chociaż może jednak: Czy dla kasy od reklamodawców warto było zepsuć coś dobrego. Wydaje mi się, że konkurencja już zaciera ręce....

 

I kto i po co do cho...y "zawija" mój post. Przecież on zajmował dwa wiersze jak go pisałem........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooojjj, jeszcze wiele pracy przed informatykami...

Mój profil właśnie mnie poinformował, że dołączyłam do foruma 22 czerwca bieżącego roku i od tego czasu natrzaskałam ponad 600 postów... :confused::confused:

Delfina, kurna, jak to dobrze móc Cię zobaczyć, tak jak Mastera, zawszeć to znajome gęby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...