Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowe forum - ZGRRROZA !!!!


Jarek.P

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Takie czysto akademickie rozważania dotyczące Regulaminu.

 

W zasadzie zostaliśmy przeniesieni na to nowe FM, z automatu.

 

Niestety nie mam starej wersji Regulaminu, ale tak mi kołacze, że zmiana powinna być poprzedzona odpowiednim ogólnodostępnym komunikatem, w odpowiednim terminie, przed wejściem w życie nowego Regulaminu. Czegoś takiego nie było i nie ma.

 

Wychodzi z tego, że nas „przetransportowanych” dalej obowiązuje stary Regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to nowe Forum i już!!!! Jedyna strona, jaka mi się wyświetla w tej chwili z Forum to strona głowna i "Uwagi o naszym Forum"! Weszłam na komentarze i ... rybka, panie dzieju!!! Nie mogę wejść na żadne - otwierają mi się białe strony!!! Co to jest????

Stronę mam rozwleczoną do granic możliwości, ustawienie podglądu mam na "liniowe" Avatary i profile zajmują 1/4 strony - noż qurczę, niech mnie ktoś oświeci, o co tu chodzi!!!!!!

 

Jak znaleźć swój dziennik????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... przeczytałem sobie to wszystko...

Nawet udało mi się napisać.

Ja wysiadam. To, że ładuje sie strona minutę, to rozumiem że trwa remont. To, że jestem srarym członkiem, też mogę przeżyć. Ale nie mam ochoty tracić czsu na szukanie nowych postów, swoich postów i doktoryzowanie się z klikania.

Poczekam do "poświąt", niemniej jednak- chcieliśmy dobrze, a wyszło jak zawsze.

Nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... przeczytałem sobie to wszystko...

Nawet udało mi się napisać.

Ja wysiadam. To, że ładuje sie strona minutę, to rozumiem że trwa remont. To, że jestem starym członkiem, też mogę przeżyć. Ale nie mam ochoty tracić czasu na szukanie nowych postów, swoich postów i doktoryzowanie się z klikania.

Poczekam do "poświąt", niemniej jednak- chcieliśmy dobrze, a wyszło jak zawsze.

Nie dla mnie.

Edytowane przez Mirek_Lewandowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie czysto akademickie rozważania dotyczące Regulaminu.

 

W zasadzie zostaliśmy przeniesieni na to nowe FM, z automatu.

 

Niestety nie mam starej wersji Regulaminu, ale tak mi kołacze, że zmiana powinna być poprzedzona odpowiednim ogólnodostępnym komunikatem, w odpowiednim terminie, przed wejściem w życie nowego Regulaminu. Czegoś takiego nie było i nie ma.

 

Wychodzi z tego, że nas „przetransportowanych” dalej obowiązuje stary Regulamin.

sSiwy12 - masz pewność? Myślę, że admin powinien nam udzielić wyjaśnień, jasnych informacji w sprawie nowych zapisów regulaminu.

 

W dniu dzisiejszym postanawiam przyłączyć się do chóru rozczarowanych użytkowników nowego FM!

Z reguły jestem zwolennikiem nowości - myślę jednak, że wprowadzenie tego nowego nie zostało do końca przeprowadzone w sposób przemyślany!

Podobnie jak część moich przedmówców - daję sobie czas na poznanie tego nowego!!! Co dalej - to zależy od zakresu wprowadzonych zmian oraz rozwiązania zaistniałych problemów!

Widzę, że wiele błędów już zostało usuniętych - wspomniana wcześniej pisownia, avatary, coś jeszcze? Jest jednak jeszcze sporo do zrobienia - ponowne logowanie, brak zobacz swoje posty, przymusowy angielski - o zgrozo! odświeżanie, itp - gdzie można zgłaszać uwagi do nowego FM? Gdzie możemy podzielić się z innymi użytkownikami swoimi spostrzeżeniami? Gdzie można zapytać o nowe FM? Kiedy otrzymamy przewodnik po nowym FM

 

Poczekamy - zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po fali krytyki czas na dobre słowo, bo najwyraźniej nasze żale ktoś czyta i bierze sobie do serca :)

 

Dzięki za przywrócenie całkiem niezłego substytutu "moich postów", jakim jest okno "moje wypowiedzi" w lewym słupku profilu. Jest to już bardziej strawne niż te nieszczęsne "moje wpisy", jednak nadal mam tutaj dwa "ale":

- po pierwsze: czy nie możnaby zrobić do tej funkcji skrótu dostępnego gdzieś cały czas, choćby z tej belki z menu u góry? Obecnie, żeby się tam dostać, trzeba wejść w swój profil a następnie kliknąć w "Moje wypowiedzi / więcej".

- po drugie: na starym forum miałem zwykle otwarte okno "moje wypowiedzi" na jednej z zakładek i co jakiś czas je odświeżałem, żeby sprawdzić, czy coś się w interesujących mnie wątkach dzieje. Obecnie samo przeładowane tej strony daje dokładnie te same wyniki wraz z widoczną ponad postami informacją, że wygenerowano w 0.03 sekundy, 5 minut temu. Ta informacja jest kompletnie zbędna i nic nie wnosi. Po to odświeżam stronę, żeby mieć nowe, wygenerowane w momencie odświeżenia dane, nie te sprzed 5 czy 15 czy 50 minut.

 

No i emoticony.... koniecznie je zmieńcie, choćby na te stare, obecne są strasznie niewyraźne.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, tylko jeden babol jeszcze: w samym okienku "moje wypowiedzi" widać trzy faktyczne ostatnie wypowiedzi, jednak jeśli wejdziemy w "więcej", widać już tylko zakładane przeze mnie wątki, cudzych, w których jedynie brałem udział już tam nie ma, a to zdaje się jednak bug, nie ficzer ;)

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszystko jeszcze sprawnie działa i na razie poruszam się tutaj po omacku, ale coraz bardziej zaczyna mi się podoba nowe forum.

 

jedyne czego jeszcze nie zauważyłam, to możliwość wejścia na wybraną stronę dłuższego wątku bez konieczności przechodzenia przez kolejne strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszystko jeszcze sprawnie działa i na razie poruszam się tutaj po omacku, ale coraz bardziej zaczyna mi się podoba nowe forum.

 

jedyne czego jeszcze nie zauważyłam, to możliwość wejścia na wybraną stronę dłuższego wątku bez konieczności przechodzenia przez kolejne strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...