Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowe forum - ZGRRROZA !!!!


Jarek.P

Recommended Posts

No, dobra. Nie ma "Zobacz swoje posty", a le jest nowoczesne, lepsze "Twoje posty".

Wchodzę na "Twoje posty"

. Widze wszystkie tematy, gdzie byłam- widzę kto napisał ostatni post i kiedy. Chcę to przeczytac. Klikam na nick- ląduję w profilu "klikniętego" :/

Wracam do Twoje posty. Czytam jeszcze raz - acha," idż do ostatniego postu" i strzałki - klikam na strzałki.

I... ląduję na 1 stronie w 1 poście, A NIE W OSTATNIM!

Fajnie. Super! Po prostu bomba! Mam nadzieję, ze ktoś sie tym zajmie.... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

inez5, Ty widzisz kiedy napisany jest tam ostatni post ? Ja widzę kiedy mój był napisany, kto napisał odpowiedź, ile jest w sumie postów w tym wątku, i ile razy wątek był oglądany - nie wiedzę kiedy była napisany ostatni post w wątku.

 

Nie wiem jak to by wyglądało gdyby wyszukało mi dwa posty w wątku - czy watek byłby powielony z moimi wpisami o różnych godzinach, czy pokazywało by mi datę ostatniego mojego postu w wątku ... niestety nie wiem bo "Twoje posty" pokazuje mi w sumie jeden post.

 

Natomiast dużo lepiej działa już ustawienia/subskrypcje - tam listuje mi wątki, pokazuje autora i datę ostatniego posta. Szkoda, że widzę tylko 5 wątków - te w których wypowiadałem się po podmianie forum.

 

Ale ja jestem na "y" więc chyba jakaś indeksacja jeszcze do mnie nie dotarła.

Edytowane przez yarpenowski
bo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie z góry :

 

1. Ustawienia / zaawansowane ustawienia / przesyłanie informacji i powiadomień / ustawienia subskrypcji postów - i wybierasz co Ci pasuje

 

Ustawienia dla poszczególnych wątków :

 

2. Ustawienia / subskrypcje - dla każdego wątku po prawej jest kwadracik (checkbox)

 

 

Inna sprawa, że zastanów się czy chcesz to załączyć ;)

Czytałem, że ktoś załączył codzienne powiadamianie a i tak dostawał informacje o każdym nowym poście. Nie wiem czy to już naprawione.

Edytowane przez yarpenowski
emo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yarpenowski, ja po wejsciu w Twój post widzę ostatnich 6 swoich postów z nowej edycji FM (wcześniejszej historii niestety NIE MA :( ), oraz autora i godzine umieszczenia ostatniego postu. Nie widzę ile razy temat był ogladany ani ile jest postów itp. Jednak nie jestem w stanie wejsć do ostatniego postu w wątku, bo wyrzuca mnie do pierwszego postu na 1 stronie tematu vel dziennika vel.... czegokolwiek :(

Wyglada na to, ze kazdy widzi cos innego (??!!!!)

Edytowane przez inez5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że jak się kliknie w znaczek, który podobno przekierowuje do ostatniego postu w wątku, to najczęściej ląduje się na pierwszym poście wątku.

Ale - powiem Wam - widać, że prace trwają, jest coraz lepiej, ja mam nadzieję, że będzie dobrze i że się jednak przyzwyczaimy jakoś. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie namiary na jakieś ciekawe FORA budowlane

 

CENIĘ sobie wygodę !!!!

 

Jestem tu od 4 lat i odchodzę na budowę - wrócę tutaj może kiedyś- ale tylko jak będę miał problem a nie po to aby pomagać bo to zajmuje mi za dużo czasu.

 

Nawet już dziennika nie chce mi się pisać :(

 

Kilkanascie osob juz wyemigrowalo

http://forum.budujemydom.pl/index.php?showtopic=10902

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dobra. Nie ma "Zobacz swoje posty", a le jest nowoczesne, lepsze "Twoje posty".

Wchodzę na "Twoje posty"

. Widze wszystkie tematy, gdzie byłam- widzę kto napisał ostatni post i kiedy. Chcę to przeczytac. Klikam na nick- ląduję w profilu "klikniętego" :/

Wracam do Twoje posty. Czytam jeszcze raz - acha," idż do ostatniego postu" i strzałki - klikam na strzałki.

I... ląduję na 1 stronie w 1 poście, A NIE W OSTATNIM!

Fajnie. Super! Po prostu bomba! Mam nadzieję, ze ktoś sie tym zajmie.... :/

Jak klikniesz jeszcze raz na strzałki do ostatniego posta, to dotrzesz na miejsce.

Trochę dużo tego klikania....a miało być łatwiej, nie? Informatycy, może warto jednak to poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie widać dzienników budowy, gdy na jakiś klikam to otwiera się tylko pierwszy wpis i nic więcej. Już mnie zaczyna męczyć to nowe forum, a szkoda bo do tej pory było dla mnie kopalnią wiedzy. Please powiedzcie co zrobić z tymi dziennikami aby je móc przeglądać??

 

ale mówisz o dziennikach podlinkowanych u autorów , czy "nowych dziennikach"?

 

te pierwsze otwieraja się bez problemu, z tymi nowymi jeszcze cośnie halo, ale mam nadzieję,ze lada chwila będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem uzytkownikiem forum dogomania, jakis czas temu zmienili "silnik", jak to ciekawie okreslił admin.

Nowe forum to droga przez mękę. Problem tkwi w przeglądarce, np. z Opery udaje sie wejść, ze starego Explorera masakra.

Forum Muratora poszło dalej - ze starej pzreglądarki nie ma nawet masakry, po prostu sie od razu zawiesza.

Niestety, zarówno na kompie w pracy jak i w domu z przyczyn niezależnych ode mnie nie jestem w stanie zmienić/zaktualizowac przeglądarki, więc żegajcie kochani, raz na jakis czas uda mi się wejść z innego kompa (jak w tej chwili) ... żeby Was pozdrowić.... Znak czasu, kto nie nadąża za nowa technologia, niech mieszka w lepiance bez internetu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...