Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowe forum - ZGRRROZA !!!!


Jarek.P

Recommended Posts

Nie ma, nie ma...

Nie ma gdzie kliknąć "więcej" bo u mnie tego nie ma.

Obok dużej litery A tez nie ma żadnej buźki

Pod ikonami które są podpisane Ikony wiadomości jest napis : Możesz dodać ikonkę do wiadomości z poniższej listy

Tylko, że mi się żadna lista nie otwiera

matko , co jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Od kilku lat jestem stałym czytelnikiem FM. Właściwie, jak nie zmieni się RADYKALNIE i SZYBKO styl nowego forum, to śmiało można powiedzieć, że byłem...

Nowa szata, układ tematów, kolorystyka, szybkość - to wszystko leży, Panowie Od Wprowadzania Niepotrzebnych Zmian.

A nie można było poprawić wyszukiwarkę i resztę zostawić? Podział na kategorie był czytelny i jasny, forumowicze się do niego przyzwyczaili, teraz po prostu wieje zgrozą...

Może warto Wam powiedzieć, że więcej nie zawsze znaczy lepiej!? Nie wyszło Wam, oddajcie stare dobre FM i zapomnijmy o sprawie, OK?

pozdr, luke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, stare forum to już przeszłość, czy tego chcemy, czy nie.

Pozostaje albo się nauczyć i przyzwyczaić, albo zmienić adres w sieci.

Ja tutaj zostaję. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyzwyczajenie to druga natura człowieka :cool: trzeba rękawy zakasać i korzystać z okazji by się poduczyć nieco ... inności :D

 

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, stare forum to już przeszłość, czy tego chcemy, czy nie.

Pozostaje albo się nauczyć i przyzwyczaić, albo zmienić adres w sieci.

Ja tutaj zostaję. :cool:

 

ile optymizmu od rana.

Mi się tez podoba, coraz bardziej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ,że są jeszcze gdzies schowane ? czy w zaawansowanej edycji tylko ?

Muszę jeszcze kliknąć w kwadracik w górnym prawym rogu "Switch Editor Mode" , przy strzałkach góra, dół

Nie wiem , może to głupie, ale nie jestem biegła w posługiwaniu się komputerem. W każdym razie dziękuję:yes: za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, gdzie mogę ustawić subskrypcje? okienko przy profilu wyświetla mi raptem trzy. Pełna lista jest zakopana w "moich ustawieniach" ale to niewygodne, żeby tam latać. Czy jest gdzieś lista subskrypcji na wierzchu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, gdzie mogę ustawić subskrypcje? okienko przy profilu wyświetla mi raptem trzy. Pełna lista jest zakopana w "moich ustawieniach" ale to niewygodne, żeby tam latać. Czy jest gdzieś lista subskrypcji na wierzchu??

 

ja klikam wyłacznie w "ustawienia" na górze (na białym pasku, obok "wyloguj się") i pokazuje się lista subskrybcji, na dole po prawej włączam "wszystko" i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja klikam wyłacznie w "ustawienia" na górze (na białym pasku, obok "wyloguj się") i pokazuje się lista subskrybcji, na dole po prawej włączam "wszystko" i jest ok

A szybkie menu? Na górze, na czerwonym pasku? Nie wiem, czy o to chodzi...

Na czarnym pasku jest napis FORUM. jak się go zaznaczy, to rozwija się pasek do forum i tam jest szybkie menu.

Edytowane przez amalfi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...