Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowe forum - ZGRRROZA !!!!


Jarek.P

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No widzisz, co jednemu pasuje, to drugiemu nie musi. ja sobie ustawię powiadomienia na raz dziennie i myślę, że będzie dobrze.

 

A powiadomienia mi po to, że wchodzę z nich od razu na wątek, który mnie akurat najbardziej interesuje, a nie muszę latać po profilach i subskrypcje (samo słowo "subskrypcja" mi źle wpływa na samopoczucie) wyświetlać :) de gustibus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pffff Jani_63, co Ty wiesz o zaległościach :)

Niestety wiem:D

Tatarak, na stronie gdzie dodajesz temat do subskrypcji jest pasek, w którym możesz wyłączyć powiadomienia. Czytaj :)

A ja tam lubię jak czasami do mnie ktoś napisze:)

Mam wtedy świadomość że jeszcze ktoś o mnie pamięta. :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, wklejam Screenshot'y

Sprawdzone w FF i Chrome

 

Moje ustawienia w profilu

0..jpg

 

i akcje w kolejności

1..jpg

 

2..jpg

 

i zatwierdzamy

3..jpg

Jeśli obrazki nieczytelne to wystarczy na nie kliknąć aby powiększyć.

Jeśli ten opis obrazkowy :) Wam nie pomoże to już nie wiem co o tym sądzić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku zbyt szczegółowe rozdrobnienie tematów ściśle budowlanych spowodowało, że w ogóle przestałem się nimi interesować i odpisywać na pytania. Wcześniej wchodziłem do "wymiana doświadczeń" i jeżeli wpadło mi w oko coś, w czym mogłem być pomocny to odpisywałem. Teraz musiałbym przeglądać kilkanaście różnych działów. Porządki w tym miejscu poszły chyba zbyt daleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki. Jak zrobić link do ostatniej strony danego tematu lub ostatniego wpisu? Korzystałem z tego w lepszej wersji forum, teraz przy możliwości samodzielnej regulacji ilości postów na stronę, nie ma sensu linkowanie np 11 strony, gdy dla innego użytkownika będzie to 48str.

 

Druga sprawa, traktowanie emotek jako obrazki i ograniczenie ich (włącznie ze zdjęciami) do 10szt na jedną odpowiedź zakrawa na jakieś kuriozum! Mój dziennik był i jest w zasadzie fotodziennikiem, obecnie prowadzenie go traci sens. Jak serwer Muratora ma aż taki problem z wyświetlaniem "mordek", proponuje zostawić je w formie tekstowej bez żadnej wizualizacji graficznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki. Jak zrobić link do ostatniej strony danego tematu lub ostatniego wpisu? Korzystałem z tego w lepszej wersji forum, teraz przy możliwości samodzielnej regulacji ilości postów na stronę, nie ma sensu linkowanie np 11 strony, gdy dla innego użytkownika będzie to 48str.

 

Sam sobie odpowiem :)

Do linka trzeba dokleić '&goto=newpost" po tym przenosi do ostatniego wpisu. Próbka w linkach do mojego dziennika i komentarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jani_63 - mam tak samo ustawione, ale nie zmienia to faktu, że po kliknięciu Dodaj grafikę wyświetla mi się tylko małe okienko z Please Enter URL... wstawiłabym screenshota, ale nie mogę dodać grafiki z komputera, jak się domyślasz :) a bawić się w fotoalbumy to niestety nie mam czasu...

 

Ale bardzo doceniam Twoje wysiłki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jani - dziekuję, wykonałeś sporą pracę.

Tylko, że ja mam jak Tatarak - ustawienia jak u Ciebie, a po kliknięciu "Dodaj grafikę" - Enter URL.

Po kliknięciu "Dodaj załącznik" pokazuje się zlbum, który poradzono mi założyć.

Oropnie trudno coś do nie go wgrać, a interfes nieintuicyjny i paskudny. :(

Po prostu robię, ja Tatarak - zeki w biorę, serwer mam swój, więc mogę wrzucać.

Szkoda mi czasu na walkę z tym dłużej, w końcu Redakcja też już się w ogóle nie interesuje, czyli wszystko wróciło do normy.

Ale Tobie, Jani, jeszcze raz bardzo dziękuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki. Jak zrobić link do ostatniej strony danego tematu lub ostatniego wpisu?

Każdy post ma swój numer w prawym górnym rogu.

Klikasz na ten numer prawym klawiszem myszy i wybierasz "kopiuj adres odnośnika",

po czym wklejasz do postu.

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?158167-Nowe-forum-ZGRRROZA-!!!!&p=4074408&viewfull=1#post4074408

Voi-la;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatarak; DPS nie jestem informatykiem ani komputerowcem więc już naprawdę nie wiem co Wam doradzić.

Starałem się pomóc, a wyszło jak zwykle :D:D:D

Może problem jest gdzieś głębiej w trzewiach komputera, np system operacyjny starszego typu. Nie mam pojęcia.

Musiałby się wypowiedzieć jakiś informatyk.

U mnie jest zainstalowana Vista 64 bit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy post ma swój numer w prawym górnym rogu.

Klikasz na ten numer prawym klawiszem myszy i wybierasz "kopiuj adres odnośnika",

po czym wklejasz do postu.

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?158167-Nowe-forum-ZGRRROZA-!!!!&p=4074408&viewfull=1#post4074408

Voi-la;)

 

To nie jest rozwiązanie, odpowiedź już wcześniej dopisałem. Do wątku wystarczy dopisać '&goto=newpost" czyli biorąc Twój przykład, będziemy przenoszeni zawsze do najnowszego wpisu z takiego linka:

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?158167'&goto=newpost

 

Prawda, że metoda skuteczniejsza i czytelniejsza? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...