Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowe forum - ZGRRROZA !!!!


Jarek.P

Recommended Posts

Tatarak; DPS nie jestem informatykiem ani komputerowcem więc już naprawdę nie wiem co Wam doradzić.

Starałem się pomóc, a wyszło jak zwykle :D:D:D

Może problem jest gdzieś głębiej w trzewiach komputera, np system operacyjny starszego typu. Nie mam pojęcia.

Musiałby się wypowiedzieć jakiś informatyk.

U mnie jest zainstalowana Vista 64 bit.

 

 

AAAAA słuchajcie - nie wiem, co się stało, ale jak już wrzuciłam zdjęcia w sieć i postanowiłam wkleić ten przeklęty url, to forum raptownie zmieniło zdanie i pokazało mi takie okno, jak na Twoim screenshocie, Jani, czyli do wyboru grafika z kompa lub sieci...!!!

 

ja już nic nie dłubałam w komputerze, więc może jednak Redakcja raczyła jakieś szamaństwo pouprawiać dla dobra użytkowników?

 

dowód:

f1e29802dd6267e1m&#101.jpg

 

chociaż w sumie nie dowód, bo akurat z albumu w sieci. no nic, wierzcie mi na słowo :)

 

DPS, spróbuj dziś jeszcze raz, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

AAAAA słuchajcie - nie wiem, co się stało, ale jak już wrzuciłam zdjęcia w sieć i postanowiłam wkleić ten przeklęty url, to forum raptownie zmieniło zdanie i pokazało mi takie okno, jak na Twoim screenshocie, Jani, czyli do wyboru grafika z kompa lub sieci...!!!

 

ja już nic nie dłubałam w komputerze, więc może jednak Redakcja raczyła jakieś szamaństwo pouprawiać dla dobra użytkowników?

 

dowód:

[ATTACH=CONFIG]1204[/ATTACH]

 

chociaż w sumie nie dowód, bo akurat z albumu w sieci. no nic, wierzcie mi na słowo :)

 

DPS, spróbuj dziś jeszcze raz, co?

 

Niestety - u mnie bez zmian.

Ale juz się z tym pogodziłam, trudno...

 

Za to bardzo mi sie przyda porada Jani, jak przekierowac link na konkretny post, bo wcale nie zawsze chce się trafić na najnowszy - czasem chcę podlinować konkretną wypowiedź na forum.

Dziękuję, Jani! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku zbyt szczegółowe rozdrobnienie tematów ściśle budowlanych spowodowało, że w ogóle przestałem się nimi interesować i odpisywać na pytania. Wcześniej wchodziłem do "wymiana doświadczeń" i jeżeli wpadło mi w oko coś, w czym mogłem być pomocny to odpisywałem.

ja po skończeniu budowy też najczęściej czytywałem "wymianę" i teraz mam taki problem jak Ty, masa wątków trafia już teraz do swoich działów - więc już ich nie czytam - już proponowałem żeby wymiana była czymś w rodzaju worka, może po prostu z linkami do wszystkich nowych postów - wtedy można by przeglądać jak kiedyś a jak by mnie coś zainteresowało/mógłbym coś napisać to link wrzuca mnie do konkretnego działu od razu... Bez zbytniej ingerencji mielibyśmy "Wymiana doświadczeń - worek" co stałoby się dla mnie najczęściej odwiedzanym działem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety - u mnie bez zmian.

Ale juz się z tym pogodziłam, trudno...

 

Za to bardzo mi sie przyda porada Jani, jak przekierowac link na konkretny post, bo wcale nie zawsze chce się trafić na najnowszy - czasem chcę podlinować konkretną wypowiedź na forum.

Dziękuję, Jani! :lol:

Na nic się nie musisz godzić. Wszak mamy podobno demokrację :D

DPS, na razie tyle udało mi się rozpracować odnośnie nowego FM.

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?158167-Nowe-forum-ZGRRROZA-!!!!&p=4075166&viewfull=1#post4075166

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?158219-%C4%86wiczenia-na-nowym-edytorze&p=4076191&viewfull=1#post4076191

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?158219-%C4%86wiczenia-na-nowym-edytorze&p=4076336&viewfull=1#post4076336

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?158219-%C4%86wiczenia-na-nowym-edytorze&p=4076607&viewfull=1#post4076607

 

Problem z wklejaniem zdjeć przez okienko "Please enter the URL of your link:"

też już został rozwiązany.

Wszystko jest w linkach.;)

 

Spłodziłem ;) jeszcze coś takiego:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?158219-%C4%86wiczenia-na-nowym-edytorze&p=4078153&viewfull=1#post4078153

Edytowane przez Jani_63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie bardzo wiem jak wyszukiwac konkretne posty? Kiedyś wypisywałam co chciałam znaleźc i polecenie szukaj w postach a teraz mimo prób ciągle pokazuje mi że znalazł fora a nie posty. Ręce opadają bo chiałam znaleźc coś o np. schodach drewnianych to bym musiała ludziom przeglądac całe dzienniki ;-( chyba że jeszcze na cos mądrego nie wpadłam i to coś gdzies tu jest. Bardzo mi pasowało stare forum ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, mogę i tego spróbować.

Jani - jesteś wielki, jeśli chodzi o chęć pomocy, bardzo Ci dziękuję!

Słuchajcie, zainstalowałam w końcu z ciekawości mozillę Firefoxa, żeby zobaczyć.

No i jest tak, że wszystkie metody zawodzą, wszystkie - klikanie w podwójne A też.

Ale przy użyciu Mozilli - jest!!! :jawdrop:

Pokazuje się okno dialogowe takie, jak na zrzutach u innych osób. :rolleyes:

Eeee, ściema, jak to działa wyłącznie na jednej przeglądarce, w dodatku nie "mojej"...

 

REDAKCJO, CO Z TYMI ZDJĘCIAMI??? Da się jakoś normalnie to wstawiać? Jakaś porada będzie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPS

 

Nie wiem,czy Ci pomogę, ale jeśli chodzi o zdjęcia z kompa to przed kliknięciem w drzewko klikam w kwadracik z podwójnym A w prawym górnym rogu. Wtedy pokazuje mi się okienko from computer. Dlaczego tak jest nie mam pojęcia, ale działa:D

 

? u mnie jest w lewym rogu i nie działa tak jak to opisałaś. Jak klikam na drzewko to zawsze mam komunikat z prośba o adres obrazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety forum nie jest dopracowane i na różnych przegladarkach różnie działa :mad: Zainstalowałam sobie Google Chrome by móc korzystać z forum to z Firefoksa pouciekały mi wtyczki, których teraz zainstalować nie mogę - nie wiem czemu :evil::evil:

 

Ostatnie moje posty pokazują się z 10 kwietnia :evil: i inne równie uprzykrzające życie zonki ZGROZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli, bardzo powoli zaczynam się do nowej szaty przyzwyczajać. Pierwsze błędy zostały już usunięte, ciągle drażni mnie czerwony kolor ale niech tam - niech już będzie jak ktoś tak go lubi

ciągle drażni mnie i uniemożliwia tak naprawdę korzystanie z wyszukiwarki jest odnoszenie wyników (nawet przy zaznaczonej opcji "posty") nie do konkretnego posta (tak jak było w poprzedniej) tylko do wątku w którym ten post został opublikowany - i to w tej chwili najbardziej mi przeszkadza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...