Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowe forum - ZGRRROZA !!!!


Jarek.P

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sprawdziłam, włączony. To dobrze, czy źle?:confused:

Dobrze :) Bez tego właściwie nie można korzystać ze strony

ale sprawdź jeszcze dla Muratora - klik prawym przyciskiem myszy w dowolnym, niezapisanym miejscu poza wątkiem (np. z boku strony), tam "Preferencje dla witryny i zakładka 'Skrypty' - też musi być zaptaszkowane (u mnie zaptaszkowane jest wszystko poza "Otwórz konsolę...")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie na chwile sie zagapie w okno i musze sie od nowa logować. Czy mogę sama zmienić w ustawieniach, aby mnie tak szybko nie wywalało?

Zaraz moment: czy zawsze? na każdej przeglądarce? co znaczy "zagapie się" - 5 minut, 10, więcej ?

Było tak w zeszłym tygodniu, że ciasteczka trzymały pół godziny, choć jeszcze niedawno były to 2 godziny

ale już dziś w nocy trzymało co najmniej tyle, a chyba nawet dłużej - nie wiem ile, bo zdrzemnąłem na chwilkę, a log trzymał - ale trwało to minimum półtorej godziny ;)

Czasem zdarza sie też "wywalenie", nawet kilka razy pod rząd, ale podejrzewam, że wtedy informatycy mogą gmerać przy bazie danych i wtedy wszystkie logowania 'spadają'

 

 

Co do zaptaszkowania witryny FM w Operze, może zadziałać po ponownym włączeniu, ale także dopiero po wyczyszczeniu ciasteczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale ja mam u siebie tiknięty znacznik przy "Zapamiętaj hasło" na stronie logowania.

I muszę przyznać że od czasu jak nastało nowe FM nie wywaliło mnie ani razu. :)

A nawet jeśli, to tego nie zauważyłem, a każda akcja na FM przywracała mnie w tle do "życia"

Nawet kilka dni temu podczas awarii wieszało się całe forum, ale mnie nie wylogowało ani razu.

Dzisiejsza "sesja" też już trwa kilka godzin;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mnie nie wywala. Czyli pewnie rano informatycy majstrowali.

A kiedy będzie działać opcja "twoje posty", bo na razie się kończy (u mnie) na 10 kwietnia. Mam też problem z szukaniem postów forumowiczów, których kiedyś czytałam jako ekspertów w danej dziedzinie, bo nie ma takiej możliwości (chyba).

 

Nawet nie mogę sobie wejść na ponurego, żeby zobaczyć, co mądrego napisał o działaniu forum. Jakoś mało poręcznie sie szuka informacji.:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie się licytować która przeglądarka jest najlepsza. Strony F.M. zawierają tyle błędów, że to i tak cud, że cokolwiek działa. Właściwie każda przeglądarka powinna odmówić wyświetlania takiej zawartości, ale niektóre z grzeczności coś próbują pokazać. Pisałem już o tym wcześniej. Obecny stan walidacji (czyli sprawdzenia zgodności ze standardem HTML) jest następujący: 175 błędów, 137 ostrzeżeń dla strony głównej. http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fforum.muratordom.pl%2Fforum.php&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0

Spośród najbardziej interesujących są:

* nagminnie niezakodowane znaki &

* Line 7935, Column 14: there is no attribute "type"

* Line 7973, Column 62: there is no attribute "onClick"… ll2">

* Line 8450, Column 7: Opening and ending tag mismatch: div line 8316 and body

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.muratordom.pl/images/misc/quote_icon.png Napisał Gosiek33 http://forum.muratordom.pl/images/buttons/viewpost-right.png

Od kilku godzin w Chrome forum mi się wywaliło :cool: ktoś wie o co chodzi ?

 

W FF chodzi bez zmian :rolleyes:

Teraz już wiesz, która przeglądarka jest najlepsza ;)

Kiedyś spotkałem się z opinią że najpożyteczniejszą przeglądarką jest IE.

Jako zintegrowana z wiodącym systemem operacyjnym, zaraz po jego odpaleniu pozwala na ściągniecie i zainstalowanie FF. :)

Chyba jednak coś w tym jest. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...