Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowe forum - ZGRRROZA !!!!


Jarek.P

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mógłby jakiś informatyk łopatologicznie punkt po punkcie napisać jak się z tego ustrojstwa korzysta... Edytowałam dotąd dziennik po staremu, tradycyjnie. Próbowałam przez to nowe menu "DZIENNIKI BUDOWY", widzę tam mój dziennik ale nijak nie wiem jak tam dodawać wpisy w taki sposób, żeby stanowiły ciąg dalszy dziennika...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za menu w górnym lewym rogu... ni ładu ni składu, wygląda tak, że przed czerwono-czarną linijką z menu Muratora, na 1/3 wys. ekranu mam kolumnę czegoś takiego:

Instalacje

Wnętrza

Kuchnia

Łazienka

Ogród

Prawo

Eko Murator

Projekty domów

Nieruchomości

Informacje

Finanse

Zakupy

Galerie zdjęć

Forum

Sklep on line

 

O co chodzi?

Edytowane przez wingerman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałabym wiedzieć, dlaczego gif wstawiony legalnie z komputera, tj. poprzez ikonkę z drzewkiem, nieruchomieje? Muszę post edytować i wkleić go nielegalnie, korzystając z [img]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Confus/pas-ma-faute.gif

Tutaj http://forum.muratordom.pl/showthread.php?158219-%C4%86wiczenia-na-nowym-edytorze&p=4078153&viewfull=1#post4078153

przykład wklejenia gifu z komputera. Działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, ludziska też macie cosik takiego jak próbujecie dodać posta a w nim są zdjęcia:

You have included 12 images in your message. You are limited to using 10 images so please go back and correct the problem and then continue again.

 

Images include use of smilies, the BB code tag and HTML tags. The use of these is all subject to them being enabled by the administrator.\

 

Przez takie informacje już mnie jaśnista bierze. Ile razy można wysyłać tego samego posta !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, ludziska też macie cosik takiego jak próbujecie dodać posta a w nim są zdjęcia:

You have included 12 images in your message. You are limited to using 10 images so please go back and correct the problem and then continue again.

Images include use of smilies, the BB code tag and HTML tags. The use of these is all subject to them being enabled by the administrator.\

Wszystkiemu winne zbędne ograniczenie do 10 obrazków, w których niestety zawiera się wszystko - zdjęcia, grafiki i emotki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiemu winne zbędne ograniczenie do 10 obrazków, w których niestety zawiera się wszystko - zdjęcia, grafiki i emotki :(

 

Nie można zwiększyć limitu lub gdzieś w ustawieniach wyłączyć graficzne emotki?

 

 

ps. REDAKCJA - zapowiadała stary layout do włączenia, kiedy będzie? Mam nadzieję, że taktuje starych użytkowników poważnie i nie były to czcze obietnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiemu winne zbędne ograniczenie do 10 obrazków, w których niestety zawiera się wszystko - zdjęcia, grafiki i emotki :(

 

Dokładnie zbędne.... bo w tym momencie prowadzenie dziennika budowy mija się z celem..... bo co go pisać , dawać zdjęcia.... i przy okazji się wściekać. Nie możecie tego wyłączyć ????

 

Co do starego layotu.... dla niektórych było by to zbawienie.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam subskrybcję natychmiastową grupy Górny Śląsk. Pierwsze kliknięcie w link w mailu przenosi mnie do postu z 7 kwietnia, drugie (chwilę później) do postu z 10 kwietnia, dopiero trzecia próba kończy się prawidłowym linkowaniem. Ktoś wie o co może chodzić?

Podnoszę, nic sie nie zmieniło, nadal skacze do 7 kwietnia.

 

Z innych objawów. Z subskrybowanych tematów dostaję tylko ten w którym powiadomienie jest natychmiastowe. Inne nie dochdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zbędne ograniczenie, powinno być minimum 150x150 pikseli, natomiast najładniej wygladałoby chyba 180x180 px

Ograniczenie tym bardziej dziwne, że nie dotyczy wszystkich, bo są tacy co mają awatary 200 px (i to na krótszym boku)

 

Jeszcze dwie rzeczy

- w niektórych przeglądarkach - np. teraz zauwazyłem to w Safari - po jakimś czasie znikają czerwone znaczniki nowych postów, pomimo tego że nie zostały przeczytane

- dział (widziany ze strony głównej), w którym wszystko zostało przeczytane, nadal ma taką "flagę", trzeba albo wejść w dział ponownie, a potem odświezyć "główną", albo kliknąć dwukrotnie "flagę", by usunąć czerwone zaznaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny dziwny objaw.

Ostatnio przesiadłem się na IE8 z zakładkami. Normalne wykorzystanie forum to:

- logujemy się

- wchodzimy na nowe posty

- otwieramy wszystko co mnie interesuje

- spokojnie sobie czytam wątek po watku

 

Dzisiaj kilka z otwartych wątków była niezalogowana. Reszta była z zalogowanym użytkownikiem

Co ciekawe kilka razy nawet zdazyło się, że po otworzeniu wątku w nowej zakładce, ta główna z wynikami wyszukiwania straciła info o zalogowaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zbędne ograniczenie, powinno być minimum 150x150 pikseli, natomiast najładniej wygladałoby chyba 180x180 px

Ograniczenie tym bardziej dziwne, że nie dotyczy wszystkich, bo są tacy co mają awatary 200 px (i to na krótszym boku)

 

Kogo bombardować mailami? Obietnic było wiele i wygląda że na nich się skończyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...