Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowe forum - ZGRRROZA !!!!


Jarek.P

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rozjeźdżało się wczoraj przez kilkanaście minut, dziś tez przez chwilę, ale nie byłem cały czas, więc mogło się powtarzać. Efekt jest taki, jakby strona FM nie mieściła się w oknie przeglądarki.

Miało to chyba związek z reklamą na górze strony, jaka od dzisiejszego rana denerwuje ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama? Aaaaa.... aż wyłączyłem adblocka aby ja zobaczyć :) Strona jest już tak naładowana reklamami i różnymi oknami, że jest nie czytelna.

 

Miłośnikom minimalizmu polecam duet:

1. http://www.mozilla-europe.org/pl/firefox/

2. https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/1865/

 

ps,

jaka od dzisiejszego rana denerwuje ludzi.
Już wczorajszego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdź tą metodą która podałem w poście #644 na tej stronie.

Powinny być wszystkie Twoje wpisy.

Jest 25 stron, końcówka w styczniu 2010. A ja piszę od 2005 ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy może ktoś mi powiedzieć gdzie ustawia się wygląd "mijego dziennika budowy"?

Wy macie widoczne wpisy jeden pod drugim wszystkie! U mnie wyświetla się jeden i jest pod spodem odnośnik pokaż więcej. I jeszcze jedno. Litereczki maciupkie że hej. Jak się zmienia wielkość liter we własnym dzienniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak nie tak super z tą subskrybcją

jak wejdę w "subskrybcje" i podejrzę co nowego w najświeższych wątkach przez ten czerwony wichajsterek "Zobacz nowe Posty" to po odświeżeniu strony wszystkie subskrybcje odznaczone jakbym już zajrzał do tych wątków

dla mnie ideał to jak mi będzie zaznaczał że w tym wątku mam nowe nieprzeczytane posty, i czeka z odznaczeniem aż zajrzę do konkretnego wątku a nie na całe forum

czasami przeglądam codziennie, czasami raz na tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona 1 z 9 1 2 3 ... http://forum.muratordom.pl/../images/pagination/next-right.png Ostatnihttp://forum.muratordom.pl/../images/pagination/last-right.png

 

Chciałabym, by powyższy licznik był umieszczony także w górnej części strony. Teraz jest tylko na dole.

 

licznik..jpg

Edytowane przez Sloneczko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 25 stron, końcówka w styczniu 2010. A ja piszę od 2005 ;(

To dziwne.

Ja w wpisach mam wszystko, cały tysiączek - 51 stron.

W Twoich postach - 5 ostatnich,

a po przejściu do "pokaż wszystkie wpisy" tych stron jest rzeczywiście tylko 25,

a ostatni jest z 11/04/2010.

Klikałaś ten?

FM_15..jpg

Jeśli nie działa to ja już nic nie pomogę.

Będziesz musiała męczyć admina.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak nie tak super z tą subskrybcją

jak wejdę w "subskrybcje" i podejrzę co nowego w najświeższych wątkach przez ten czerwony wichajsterek "Zobacz nowe Posty" to po odświeżeniu strony wszystkie subskrybcje odznaczone jakbym już zajrzał do tych wątków

dla mnie ideał to jak mi będzie zaznaczał że w tym wątku mam nowe nieprzeczytane posty, i czeka z odznaczeniem aż zajrzę do konkretnego wątku a nie na całe forum

czasami przeglądam codziennie, czasami raz na tydzień

Też zwróciłam uwagę na to! Zawsze zostaje sprawdzanie ostatnich nieprzeczytanych wpisów po dacie i godzinie dodania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałam czasu żeby oswoić się z poprzednim forum, które uważałam za nieprzystępne, ale to co teraz zrobił z nim Murator to masakra. Może komuś chodzi o to żeby wszystkich zniechęcić do udzielania się na forum, bo jest za dużo użytkowników i liczą na to że przetrwają tylko najbardziej zdesperowani... 3 x próbowałam wysłać do kogoś wiadomość na pryw., bo trudno znależć zwykłą komendę "wyślij" Co to kurcze jest? Przywróćcie poprzednią wersję albo zróbcie z tym jakiś porządek!... plsssssss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne.

Ja w wpisach mam wszystko, cały tysiączek - 51 stron.

W Twoich postach - 5 ostatnich,

a po przejściu do "pokaż wszystkie wpisy" tych stron jest rzeczywiście tylko 25,

a ostatni jest z 11/04/2010.

Klikałaś ten?

[ATTACH=CONFIG]10633[/ATTACH]

Jeśli nie działa to ja już nic nie pomogę.

Będziesz musiała męczyć admina.;)

dzięki, teraz mam!

musiałam wejść w wpisy od jakiejś innej strony. Jeszcze się trochę błąkam po tym forum, tu kliknę, tam kliknę i nie łapie, gdzie byłam :)

 

Ale jaja! Na haslo ospowiedz z cytatem wyskoczyło mi pole do odpowiedzi ma prawym marginiesie. tak jeszcze nie było!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można... JA CHCĘ STAREGO FORUM!!!.

W tym absolutnie nie moge się odnaleźć. Nie mogłam się zalogować ( hasło okazało się być innym niż te, którego używałam przez kilka lat!)

Zalogowałam się ponownie pod nowym nickiem .......... wrrrrrrrrrrrrr.

Nie podoba mi się to. Szanowna Redakcjo wrócmy do starego forum ...plissss.

cudka1 (niestety)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...