Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowe forum - ZGRRROZA !!!!


Jarek.P

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Uważam że te nowe dzienniki są kiepskie, albo ja tego nie rozumiem, przedtem wyświetlały się wszystkie wątki na jednej stronie, a teraz jako osobne wątki. Dlaczego takie utrudnienia? Nie można łatwiej, prościej i przyjaźniej? Może ja coś źle robię? Mam wrażenie że forum i dzienniki stają się coraz trudniejsze i mniej przyjazne dla ludzi którzy nie koniecznie się znają na tym a chcę się podzielić swoimi doświadczeniami... Jaki cel przyświecał tym zmianom?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Redakcjo

jaki jest cel tych zmian? Kto o nie prosił?

Chcę mieć dziennik w takiej formie w jakiej był. Nie chcę formy bloga i już.

Dlaczego tak skutecznie zniechęcacie do forum jego użytkowników?

ja też chcę stary dziennik !!!! - to po pierwsze

 

po drugie chcę się dowiedzieć gdzie się podział mój stary dziennik i moje wszystkie posty. W nowym dzienniku mam tylko kilkanaście ostatnich postów, które ktoś przeniósł (ja tego nie robiłam), ale nie mam całej reszty od 2006 roku.

Mam nadzieję, że się znajdą, bo się naprawdę wkurzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!@#!@$!@$!@$@@$ <- tu są wszystkie naprawdę brzydkie słowa jakie przychodzą mi na myśl o zmianach na forum.

Myślę, że Muratora czeka piękna katastrofa. Mam już dość "ułatwień" i "unowocześnień".

Panowie z IT Muratora - TO NIE JEST FORUM młodych napalonych miłośników strzelanek tylko forum dla ludzi normalnych, którzy chcą w łatwy sposób napisać i przeczytać dziennik budowy!!!

 

Co do powyższych zdań rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie i pomysł. Przedstawiłem swoją opinię.

ALE :

gdyby chociaż wszystko działało jak należy. Po kolejnym poszukiwaniu dziennika pomyślałem, że skorzystam z opcji "powiadom znajomego".

Mail dociera ale bez linka do wiadomości.

 

To jest wiadomość od Megana ( mailto:[email protected] ), który jest użytkownikiem Forum Murator ( http://forum.muratordom.pl/ ).

 

Wiadomość jest następująca:

 

Na forum.muratordom.pl znalazłem temat który może Cię zainteresować:

 

Forum Murator takes no responsibility for messages sent through its system.

 

To jeden z wielu przykładów niedoróbek i kaczorów.

Miałem kiedyś kumpla w pracy który mawiał - jak się na czymś nie znasz to się do tego nie zabieraj.

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzyskałam dziennik - dziękuję bardzo :)

 

Do tej pory byłam za zmianami na forum - nowy layout, nowe udogodnienia. Bardzo mi to pasowało. Jednak nie rozumiem dlaczego zmieniać coś (przy sprzeciwie forumowiczów), co świetnie działało. Chodzi mi o dzienniki budowy. To są nasze dzienniki i niech każdy prowadzi je tak jak chce. W blogach jeśli posty są dłuższe, to trzeba je otworzyć, aby przeczytać całość :evil: - totalny bezsens, Na stronie mieści się tylko 5 postów :o :evil:. Wszystko do doopy :evil:

 

Kopiecie sobie dół pod sobą, bo tylu niezadowolonych forumowiczów jeszcze nie było i duża liczna z nich już zrezygnowała z zaglądania tu.

Niestety sami zrobiliście sobie kuku i z najprężniej działającego forum budowlanego spadacie w dół przez te wszystkie zmiany.

Po co ruszać to, do czego się przyzwyczailiśmy przez tyle lat ??????? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie tak to informatycy ustawili

zakres czasowy i tak jest obszerny, bo w końcu ileż czasu posty mogą być "nowe"?

ale po wylogowaniu się i ponownym zalogowaniu widać już tylko te, które powstały od momentu wylogowania

co ciekawe, po wylogowaniu "Nowe posty" widoczne są jako "Dzisiejsze posty"

 

jak komuś bardzo zależy, może subskrybować całe działy forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...