Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowe forum - ZGRRROZA !!!!


Jarek.P

Recommended Posts

Obawiam się, że nie można użyć więcej niż 4 ikonek w jednym poście (widziane są jako obrazki) - komunikat o tym również do przetłumaczenia :

 

Następujące błędy uniemożliwiły ukończenie operacji

You have included 5 images in your message. You are limited to using 4 images so please go back and correct the problem and then continue again.

 

Images include use of smilies, the BB code tag and HTML tags. The use of these is all subject to them being enabled by the administrator.

OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Linki do stron i blogów poza muratorem działają, na razie tylko fm jeszcze nie widać, ale przypuszczam, że jakby znaleźć dziennik czy komentarze, od nowa sobie skopiowac adres i wrzucić w stopkę, to zadziałałoby pewnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdź w Twój profil i w okienku po lewej stronie masz Zaawansowane ustawienia i tam ustawiasz swój profil

ilość postów jest prawie na samym dole

 

 

OK, dzięki.

 

To teraz poproszę o informację, jak zaimportować do profilu mój dziennik budowy...

I jak zwiększyć okno edycji odpowiedzi.

I jak jednym kliknięciem zobaczyć swoje ostatnie posty

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzają krótkie stronki (nie ma perspektywy tematu, a włączając w to OT, to będzie trudno się zorientować). No i wylogowało mnie w czasie przerwy na papierosa (czy taki jest czas wylogowania?). Do reszty może się przyzwyczaję, ale póki co, gubię się bardzo :( Na razie tyle uwag, bo tyle przetestowałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki do stron i blogów poza muratorem działają, na razie tylko fm jeszcze nie widać, ale przypuszczam, że jakby znaleźć dziennik czy komentarze, od nowa sobie skopiowac adres i wrzucić w stopkę, to zadziałałoby pewnie.

tak, trochę się trzeba namordować ;)

 

różnice są w konstrukcji linków, do tego są w nich polskie znaki...

objaśnię to na przykładzie wątku Edzi, mam nadzieję że nie będzie mi miała za złe ;)

 

stary link miał konstrukcję: http://forum.muratordom.pl/wokol-domku-edzi,t18328.htm

zaś nowy: http://forum.muratordom.pl/showthrea...82-domku-EDZI-)

na szczęście działa też skrócona forma - po php? zostawiamy tylko numer

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?13377

Bardzo ciekawe, jak ma się stary numer wątku do nowego

Chyba jedyna rada - odszukać swój wątek i zapisać nowy link, skopiowany z okienka adresu przeglądarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, trochę się trzeba namordować ;)

 

różnice są w konstrukcji linków, do tego są w nich polskie znaki...

objaśnię to na przykładzie wątku Edzi, mam nadzieję że nie będzie mi miała za złe ;)

 

stary link miał konstrukcję: http://forum.muratordom.pl/wokol-domku-edzi,t18328.htm

zaś nowy: http://forum.muratordom.pl/showthrea...82-domku-EDZI-)

na szczęście działa też skrócona forma - po php? zostawiamy tylko numer

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?13377

Bardzo ciekawe, jak ma się stary numer wątku do nowego

Chyba jedyna rada - odszukać swój wątek i zapisać nowy link, skopiowany z okienka adresu przeglądarki

 

Stary id wątku nie ma zupełnie przełożenia na nowy. Adresy postaramy się wkrótce poprawić , ze względu na zastosowanie przyjaznych wyszukiwarkom adresów url nie możemy zastosować standardowego rozwiązania , musimy je odpowiednio zmodyfikować co zajmie trochę czasu, tym bardziej, że mamy przed sobą dłuższy świąteczny weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie już wrzuciłam nowy link w stopkę i działa. :D

Trzeba wejśc w swój profil, po lewej jest opcja Ustawienia i tam potem znowu po lewej Edytuj sygnaturę. Wchodzisz i zmieniasz sobie, co trzeba.

Tylko najpierw trzeba, niestety, ręcznie przekopać się i znaleźć swój temat na nowym forum, google nie łapie tego jeszcze, całkiem jak my... LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak większość jestem rozczarowany

Inne mamy teraz Święta ale FM przypomina mi bardziej choinkę gdzie zgraja dzieciaków z lekka bez ładu i składu pozawieszała wszystkie bombki jakie były w domu

Rozczłonkowanie tematów zamiast wprowadzić porządek jeszcze większy bajzel wprowadzi. Kwadrans zajęło mi poszukiwanie wątków które mnie interesują i ... i cholera połowy nie znalazłem

Poprzednia wersja - może trącąca myszką była jednak bardziej przejrzysta. Podstawowe zastrzeżenia budziła wyszukiwarka i... dalej budzi i działa do du...

Na wyszukiwarkę było najwięcej zastrzeżeń i działa o wiele gorzej od poprzedniej wersji

Echhhh... wątpię bym przyzwyczaił sie do nowej wersji i chyba wiem czym to się zakończy

Swego czasu Home, serwer na którym mam pocztę firmowa zmienił swoja szatę graficzna i nie tylko - niby w celu polepszenia użytkowania - efektem jest to ze zacząłem gmaila wykorzystywać jaka przeglądarkę i w ogole na home nie bywam

Jeśli w ciągu miesiąca się nie przyzwyczaję.... znacie mój mail - pomogę ale tu bywać nie będę

Forum to była przyjemność w obcowaniu z innymi - póki co widzę tylko utrapienie

PS

Znam jako tako angielski ale w mej ocenie utrzymywanie opisów w tym języku mnie po prostu obraża. Jestem w Polsce i posługuje się tym językiem lepiej bądź gorzej i słowa w tym języku chce widzieć u siebie w kraju. Nie przeszkadza mi, że jestem "senior member", fakt, lepiej to brzmi od "starszy członek" ale już tak bym wolał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary id wątku nie ma zupełnie przełożenia na nowy. Adresy postaramy się wkrótce poprawić , ze względu na zastosowanie przyjaznych wyszukiwarkom adresów url nie możemy zastosować standardowego rozwiązania , musimy je odpowiednio zmodyfikować co zajmie trochę czasu, tym bardziej, że mamy przed sobą dłuższy świąteczny weekend

Czyli da się

Jeszcze uwaga do postów z cytatem - chyba dla grafików - tu dokładnie widać dysproporcje

gdyby dało się zamienić wielkości czcionek albo przynajmniej zrównać wielkością czcionkę cytatu z czcionką odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...