Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowe forum - ZGRRROZA !!!!


Jarek.P

Recommended Posts

Ja marudzę, chociaż dopiero zamierzam budować! Halo! Słyszy mnie ktoś? Marudzę! Ja - target wszystkich redakcyjnych reklam, źródło redakcyjnych dochodów, wierna czytelniczka!

 

MA - RU - DZĘ!

 

nie pomaga... :confused:

:rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Po odnalezieniu danego wątku w Grupach Budujących (swoją drogą ma trochę inny wygład niż wszystkie inne wątki forum) i powtórnej subskrypcji przyszło powiadomienie na skrzynkę mail-ową.

Victoria ! :wave:

Po kliknięciu odnośnika otwiera się wątek bezpośrednio, a nie tak jak przedtem strona główna Grup Budujących.

Kolejna Victoria !

Tylko po kiego grzyba Redakcja każe mi czytać cały wątek (przeszło 250 stron) kierując mnie na pierwszą stronę tegoż. :eek:

Może marudzę, bo przecież przejście do ostatniej strony to nie taki wielki problem, ale do D.....Y takie udogodnienie.

 

Mam taką teorię na temat tego "udogodnienia"

Jeśli przyjmiemy że za wszystkim stoją pieniądze to jedynym wytłumaczeniem jest przyjęcie takiej strategii ze względu na jakieś umowy z operatorami GSM, bo u nich KB dalej tanie nie są, a każde ładowanie kolejnej strony to dodatkowy transfer.

Część ludzi przegląda forum korzystając z telefonów komórkowych i to oni ponoszą wymierne koszty tego "udogodnienia" :-x

Jeśli moją teorię wrzucić miedzy teorie spiskowe :), to na chłopski rozum nie ma uzasadnienia dla takiej komplikacji dostępu do ostatniego wpisu jaki się pojawia w danym wątku. :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moją teorię wrzucić miedzy teorie spiskowe :), to na chłopski rozum nie ma uzasadnienia dla takiej komplikacji dostępu do ostatniego wpisu jaki się pojawia w danym wątku. :mad:

 

Są zwykle dwa powody ruchu cząsteczkowego - kasa lub d...a. Kasę wykluczyłeś, czyli pozostały d...y (zamiast informatyków) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podpowie co zrobić? Wywaliło mi forum muratora pod firefoxem, pod explorerem i chrome chodzi dobrze. Inne strony w firefoxie są ok. Ktoś może coś podpowiedzieć? Drugi komp jest w porządku :( Jak porównuję ustawienia tu i tam wydają się identyczne :confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod FF działa poprawnie, cokolwiek to znaczy. Sprawdź swoje pluginy i spróbuj wystartować FF w trybie awaryjnym

 

Ba jak byłabym taka mądra i wiedziała o czym piszesz to pewno nie miałabym tego kłopotu ;) gdzie sprawdzić pluginy i jak w trybie awaryjnym odpalić FF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryb awaryjny masz w manu start --> programy --> mozilla firefox

 

http://img441.imageshack.us/img441/5039/ffaq.jpg

 

Dodatki w FF są dostępne w FF w menu 'narzędzia' i trzecie z góry czyli "dodatki". Pluginy każdy (o ile ma) ma inne, ja używam około 20 różnych i część z nich ma wpływ na działanie przeglądarki w bardzo wymiernym stopniu. Oprócz tego ładowanie stron może blokować np antywirus czy firewall, poproś kogoś aby przejrzał Twój komputer. Zdalnie ciężko coś doradzić.

 

acha, firefoxa mam w najnowszej wersji 3.6.10 - która jest u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odnalezieniu danego wątku w Grupach Budujących (swoją drogą ma trochę inny wygład niż wszystkie inne wątki forum) i powtórnej subskrypcji przyszło powiadomienie na skrzynkę mail-ową.

Victoria ! :wave:

Po kliknięciu odnośnika otwiera się wątek bezpośrednio, a nie tak jak przedtem strona główna Grup Budujących.

Kolejna Victoria !

Tylko po kiego grzyba Redakcja każe mi czytać cały wątek (przeszło 250 stron) kierując mnie na pierwszą stronę tegoż. :eek:

Może marudzę, bo przecież przejście do ostatniej strony to nie taki wielki problem, ale do D.....Y takie udogodnienie.

 

Potwierdzam: u mnie też podwójne V :wiggle:

No i też na pierwszą stronę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie będzie tak źle, u mnie powiało optymizmem, admin pyta o szczegóły problemów, 'znaczysię' jednak będą próbować naprawiać chyba ;)

 

to ja dalej opisuję co jest nie tak ;)

- przy postach pisanych w grupach, nie ma odnośników do dzienników w podpisach, a ja zawsze zaczynałam od grupy, a potem otwierałam dzienniki, które mnie interesowały z podpisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wściekajcie się;), ja np tłumaczyłam bezpośrednio przez pw (bo dostałam zapytanie) opisując szczegółowo problem dotyczący wybiórczej konieczności dołączania do grupy budującej, żeby móc w niej pisać. Ważne chyba, że jednak Admini próbują rozpoznawać problemy.

Pewnie Admin nie znał tego problemu, bo jest użytkownikiem wszystkich grup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...