Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowe forum - ZGRRROZA !!!!


Jarek.P

Recommended Posts

Od czasu jak ze słów KamaGa powiało optymizmem kilka dzionków upłynęło.

Redakcja podobno zaczęła bezpośrednio po forumowiczach zbierać informacje co by tu jeszcze poprawić żeby wszystkim było dobrze.

To nie łatwe zadanie. To fakt. Bo jak świat stary wiadomo że preferencje są różne.

Ale czemu, nas wpisujących tu swoje uwagi traktuje się jak homofob peda.., upss geja :mad:

 

Życie z wiekiem uczy pokory, czekam więc dalej cierpliwie aż Grupy Budujące będą się otwierać po kliknięciu odnośnika na ostatnim nieprzeczytanym wpisie, a nie na pierwszej stronie.

Bo jakoś nie mogę zrozumieć, mimo usilnych chęci, czemu ma służyć czytanie wpisów z przed 7-8 lat, w których to piszący chcą odsprzedać np stemple.

No chyba że ktoś kto z ramienia Redakcji odpowiada za wygląd GB to typ chomika, któremu wszystko co mu wpadnie w ręce zawsze może się przydać w przyszłości, i wychodzi z założenia że przynajmniej część tych wpisów po takim czasie może być aktualna. :)

 

Zaczynam się już gubić domysłach.

Martin Luther King powiedział kiedyś - "Miałem sen, iż pewnego dnia..."

Wszak kiedyś w Polsce ma być dobrobyt, to i może Redakcja zareaguje na monity pisane na tym forum i jemu podobnych, czego sobie i innym życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
Witam, sukcesywnie usprawniamy działanie Forum. Monitorujemy zgłoszenia. Postaramy się jak najszybciej możliwe poprawić działanie. Pozdrawiamy

Redakcja Muratordom.pl

 

Jest na to bardzo prosty wydawałoby się sposób. Wrócić do poprzedniej wersji forum. I bach, jak różdżką magiczną, cały ten bajzel się naprawi.

No ale przecież są sponsorzy, reklamy ... i się nie da. Ciekawe jak długo zostaną skoro liczba odwiedzin poleciała na łeb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

podpisuję się rękami i nogami za STARYM forum!!!!!!!!!!!!!!!! Te nowe to po prostu jakaś masakra jest... nie mogę się w nim odnależć... kiedyś codziennie siedziałem tu,ale odkąd jest ten nowy lifting po prostu mnie odrzuca!

Do administratorów: nie wiem czyj to pomysł, ale to porażka! Przywróćie starą formę!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuję się rękami i nogami za STARYM forum!!!!!!!!!!!!!!!! Te nowe to po prostu jakaś masakra jest... nie mogę się w nim odnależć... kiedyś codziennie siedziałem tu,ale odkąd jest ten nowy lifting po prostu mnie odrzuca!

Do administratorów: nie wiem czyj to pomysł, ale to porażka! Przywróćie starą formę!!!!

 

To prawie jak apel Poncyliusza o przywrócenie Dwóch Dam...;):)

To se ne wrati pane Hawranek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy tylko zmniejszyć ilość działów i już będzie lepiej. Kiedyś było z 20 działów, teraz jest ich ponad 60. Moim zdaniem te zmiany są tylko lepsze dla Muratora bo maja gdzie szukać inspiracji do nowych tematów do gazety. Większość pisało się na wymianie doświadczeń i było fajnie bo skupiało się na tym dziale większość osób, można było szybko uzyskać odpowiedz teraz gdy tych działów jest więcej wcale nie jest moim zdaniem łatwiej ani o pomoc, ani znaleźć to co się szuka. Jednym słowem to forum jest do bani, tylko niestety nie ma dla niego jak na razie alternatywy , forum konkurencyjne na które przeszło wiele osób z tego forum jakoś do mnie nie przemawia i gdyby nie sentyment do tego forum już dawno bym przestał tu zaglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy tylko zmniejszyć ilość działów i już będzie lepiej. Kiedyś było z 20 działów, teraz jest ich ponad 60. Moim zdaniem te zmiany są tylko lepsze dla Muratora bo maja gdzie szukać inspiracji do nowych tematów do gazety. Większość pisało się na wymianie doświadczeń i było fajnie bo skupiało się na tym dziale większość osób, można było szybko uzyskać odpowiedz teraz gdy tych działów jest więcej wcale nie jest moim zdaniem łatwiej ani o pomoc, ani znaleźć to co się szuka. Jednym słowem to forum jest do bani, tylko niestety nie ma dla niego jak na razie alternatywy , forum konkurencyjne na które przeszło wiele osób z tego forum jakoś do mnie nie przemawia i gdyby nie sentyment do tego forum już dawno bym przestał tu zaglądać.

 

zgadzam się calkowicie... ja juz nie latam po całym forum czy ktoś czegoś nie napisał w czym mogę pomóc... a chociaz zajmuję się płytami G-k to moje "umiejętności" są tez inne ale nie będę wchodził na wszystkie działy... już też postulowalem za wymianą doświadczeń w starym stylu... no ale cóż mniej reklam by się zmieściło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy tylko zmniejszyć ilość działów i już będzie lepiej. Kiedyś było z 20 działów, teraz jest ich ponad 60. Moim zdaniem te zmiany są tylko lepsze dla Muratora bo maja gdzie szukać inspiracji do nowych tematów do gazety. Większość pisało się na wymianie doświadczeń i było fajnie bo skupiało się na tym dziale większość osób, można było szybko uzyskać odpowiedz teraz gdy tych działów jest więcej wcale nie jest moim zdaniem łatwiej ani o pomoc, ani znaleźć to co się szuka. Jednym słowem to forum jest do bani, tylko niestety nie ma dla niego jak na razie alternatywy , forum konkurencyjne na które przeszło wiele osób z tego forum jakoś do mnie nie przemawia i gdyby nie sentyment do tego forum już dawno bym przestał tu zaglądać.

 

Święte słowa :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Holipa co się dzieje? Dlaczego nie mogę wejść na swoją grupę : Poznań i okolice 2010????!!!! Wyświetla się tylko komunikat : Szukamy moderatorów Grup... a po co holipa moderatorzy.. zeby wszyscy pisali do nich zazalenia na dzialnie forum ??? CZy ja coś źle zrobiłam czy znowu jakieś "udoskonalenie" forum nastąpiło pt. "szukajcie a znajdziecie:}"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holipa co się dzieje? Dlaczego nie mogę wejść na swoją grupę : Poznań i okolice 2010????!!!! Wyświetla się tylko komunikat : Szukamy moderatorów Grup... a po co holipa moderatorzy.. zeby wszyscy pisali do nich zazalenia na dzialnie forum ??? CZy ja coś źle zrobiłam czy znowu jakieś "udoskonalenie" forum nastąpiło pt. "szukajcie a znajdziecie:}"

 

Nie wiadomo czy zadziała to szukanie, bo było też powiedziane "proście, a będzie wam dane" i niestety mimo proszenia figa z makiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się calkowicie... ja juz nie latam po całym forum czy ktoś czegoś nie napisał w czym mogę pomóc... a chociaz zajmuję się płytami G-k to moje "umiejętności" są tez inne ale nie będę wchodził na wszystkie działy... już też postulowalem za wymianą doświadczeń w starym stylu... no ale cóż mniej reklam by się zmieściło...

 

Mam tak samo, wejdę gdzieś indziej niż zwykle jak się pomylę. Oswoiłem się z nowym forum, szybkość przyzwoita, nowe możliwości.

Można by chociaż troszkę skleić tematy, a nie taka drobnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie teraz też zauważyłem to novum. :)

Ale ile trzeba było się naprosić żeby nastąpił powrót do normalności.

Jestem wstanie nawet BARDZO PODZIĘKOWAĆ jeśli miałoby to zachęcić Redakcję do dalszych działań zmierzających do naprawy gniotów które zostały stworzone i z zaparciem godnym lepszej sprawy forsowane do użytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...