Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowe forum - ZGRRROZA !!!!


Jarek.P

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

i prywatna prośba - zdejmijcie ze mnie ten tytuł "olimp..."

prywatnie o o bardzo proszę

Nie bywam tu dla jakiegokolwiek rankingu

 

jareko - akurat Tobie i jeszcze kilku nielicznym ten tytul sie slusznie nalezy. Jestes debesciak i niech wszyscy o tym wiedza.

 

p.s. mam awatar, mam awatar :D

p.p.s. klawiatura mi zdurniala, a to juz ktos wczesniej sygnalizowal - nie mam polskich liter i nie moge zmienic... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde było forum dla wszystkich budujących to zrobili rewolucję i jest teraz wersja dla informatyków i gadżeciarzy :-(

 

Naprawdę nie można było zrobić dodatkowych opcji do wybrania przez chętnych ?

 

Budując dom większość kieruje się przede wszystkim funkcjonalnością, a nie zaczyna od bajerów typu "inteligentne" sterowanie wszystkim bo ustawienie i używanie tego na codzień interesuje niewielki procent ludzi.

 

Brak opcji "moje posty" porównałbym z brakiem klamki w drzwiach domu - zamiast niej bardziej zaawansowana opcja - przy wejściu klawiatura, więc "wystarczy" wstukać kod określając do którego z pomieszczeń chcemy wejść i "już" (a każde trzeba odnaleźć w gąszczu opcji i nieczytelnym menu).

 

Przecież gdy teraz przeciętnemu, średnio biegłemu w "komputerach" sąsiadowi powiem, że coś jest na forum to on tego w życiu nie znajdzie - wystarczy, że zobaczy tysiąc opcji, zakładek i reklam na głównej to będzie miał dość i w życiu się tu nie zarejestruje :-(

 

Sit odpowiadałem "za długo" i mnie wylogowało - ja pierdziulę .

 

Śledzik w NK to pikuś w porównaniu z tą rewolucją i podobnie "potrzebny wszystkim" :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okno odpowiedzi normalnieje, jeśli się kliknie w "zaawansowaną edycję", a wcześniej w panelu ustawień przestawi edytor na "standardowy".

 

Natomiast ograniczenie do czterech obrazków w poście, niezależnie czy chodzi o zdjęcia czy emoticony jest... głupie. Po prostu głupie. Przed chwilą robiłem wpis do swojego dziennika. Nie mam w zwyczaju kończyć każdego zdania uśmiechniętą mordka, a zamiast przecinków wstawiać podskakujących mordek, ale takie osoby na forum są, jest ich dużo. I co z nimi? Mają sobie iść?.

W tym swoim wpisie mam trzy zdjęcia i chciałem dać jeszcze ze trzy emotki. Nie dało się. Poinformowano mnie po angielsku, że nie wolno, mają być max. cztery i basta. Czy to ma jakieś wytłumaczenie typu "pracujemy nad tym, poprawimy", da się gdzieś wyłączyć, czy tak ma być? Dlaczego?

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie się TU odnaleźć... po prostu tępa blondynka jestem...:-((( Może wróci stare forum po Świętach... zajrzę za tydzień. Straciłam wszystko, mój dziennik, komentarze i powiadomienia obserwowanych tematów... :-(((((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gubię się tu a do durnych nie należę :(

Miało być lepiej, a jest jeszcze więcej ograniczeń- ilość zdjęc i emotikonów ograniczona, informacje po angielsku (?!), jakaś "durna nasza klasa czy facebook ze znajomymi, kontaktami, subskrypcjami itd sie porobił - (tam już mam konta, tu wchodzę w innym celu).

Po co ten podglad- kto jest, kto oglada, kto co pisał, co powiedział... Totalna inwigilacja.

Zaraz dacie miejsce na zdjęcia profilowe, szkoły i miejsca pracy...

Rozczarowałam się!

Forum jest nieczytelne i kłopotliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym już w innym (nieodpowiednim) miejscu, ale mam nadzieję, że redakcja interesuje się losami tego forum i ten watek prześledzi:

 

To wprawdzie nie sprawa użytkowników, ale z googlem daliście ciała po całości. Stare forum powinno zostać odpowiednio zmapowane na nowe i muszą być porobione przekierowania (301). A teraz z googla trafia się na błąd 404... niedopuszczalne, dramat! W wielu firmach z branży internetowej ktoś by poleciał za coś takiego. W każdym razie ruch pójdzie wam na łeb na szyję i powinniście się modlić, żeby googiel sie na was nie obraził (ban lub filtr za taką masę nieistniejących stron).

 

W ogóle co za artysta wymyślił, żeby takie rzeczy rozgrzebywać przed świętami ??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kto wogóle wymyślił migrację tuż przed świętami?? My mamy problem bo nawet spokojnie nie możemy wysłać życzeń w ulubionych wątkach, bo trudno je znaleźć. Wy macie problem, bo dostajecie tony zjebek za nowe forum. Gdyby dzisiaj nie był 2.04 tylko 1.04, to bym chyba zamknął od razu kompa licząc na to, że jutro będzie normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...