Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowe forum - ZGRRROZA !!!!


Jarek.P

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja mam takie pytanie dlaczego dostaje kilka powiadomień na email, że ktoś odpowiedział na dany post? Wcześniej dostawało się jedno powiadomienie mimo że odpowiedzi było kilka , a teraz dostaje tyle email ile jest odpowiedzi. Nie da się tego jakoś ustawić żeby dostawać jedno powiadomienie ? Teraz to jest masakra rano mam zawsze po 20 emaili które muszę kasować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bladyy78, nie wiem.. mam to samo, każdy nowy wpis w niegdyś śledzonych wątkach skutkuje mailem. Piszę niegdyś, bo tydzień temu wywaliłem wszystkie subskrypcje, ale nadal przychodzą maile o nowych wpisach w NIEKTÓRYCH wątkach.

Subskrypcje były zgłaszane milion razy do administracji i nadal są problemy.. szkoda słów..

 

Tak, tylko na FM. Dodatkowo na dwóch przeglądarkach sprawdzałam. Inne fora i poczta działa ok.

Może to odprysk z polepszania FM :lol2:

Sprawdziłem w profilu, ale nie widzę tam nic do ustawienia charakteru logowań..

 

PS: mi również miło.. ale czas goni, zatem do miłego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie dlaczego dostaje kilka powiadomień na email, że ktoś odpowiedział na dany post?

To by świadczyło o różnej kompatybilności z różnymi skrzynkami.

U mnie ten problem nie występuje, a korzystam Gmail-a.

 

Czcionka rzeczywiście bardziej czytelna, ale za to zniknął dostęp do emotikon w panelu szybkiej odpowiedzi - to na minus :(

Brak graficznego zaznaczenia danej strony wątku w użytkowaniu codziennym jest chyba najbardziej upierdliwe.

Bardzo łatwo przeoczyć następną stronę po wejściu do wątku z powiadomienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to najbardziej doskwiera {Ponury:}zniknęło BARDZO przydatne graficzne oznaczenie strony na której się aktualnie znajdujemy - to poważne utrudnienie i brak od razu gąb wszelakich :sick::mad::evil: i widać, że nawet coraz mniej utyskujących, albo do końca się zniechęcili albo mają to forum w końcu w doopie :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcja coraz bardziej pozytywnie mnie zaskakuje.

Przy szybkiej odpowiedzi został dołączony cały Edytor.

Takie zmiany, które nie likwidują tego co było dobre wcześniej to rozumiem. :)

 

Jakby się jeszcze szanowna Redakcja przyłożyła do Dzienników budowy byłoby super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programista pisze:

- "ale gdzie gęby w szybkiej odpowiedzi?" NAPRAWIONE

- "zniknęło BARDZO przydatne graficzne oznaczenie strony na której się

aktualnie znajdujemy." NAPRAWIONE

- "Praktycznie przy każdym załączonym zdjęciu pojawiają się paski

przewijania." NAPRAWIONE

- ""wszystkie fora jako przeczytane wyswietlają błąd Jeśli widzisz ten

komunikat prosimy o kontakt z administratorem i opisanie czynności

wykonanej przed otrzymaniem tej wiadomości." - NAPRAWIONE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

nie wiem czy tylko ja to mam dzisiaj, ale wrzuca mnie do zupełnie innych miejsc niż chciałam i to bez żadnej logiki

np. chciałam do moich komentarz przez odnośnik na dole postu, trafiłam do wątku Kasiorek (nie to żeby mnie się nie podobał, ale..)

chciałam do komentarzy Agajeżyk, wrzuciło mnie do jakiegoś dziennika któregoś Z14

kliknęłam z poziomu profilu w subskrypcje: grupa budująca pchełki znów wylądowałam gdzie indziej,

co ciekawsze ponowne próby powiodły się i przekierowało mnie odpowiednio

 

i mam pioruński problem ze zdjęciami z dziennika...

naprawiałam z godzinę, bo zgłaszano mi że nie widać, zresztą ja też nie widziałam,

edytowałam każdy post z 5 stron dziennika...

odszukałam zdjęcia, skopiowałam linki i po zapisaniu pojawiały się zwykle dwie sztuki zdjęcia (to nowe co wstawiłam i to stare,którego nie było widać...

więc znów edytowałam i wykasowałam po jednym, żeby się nie dublowały...

wszystko, przynajmniej u mnie w kompie wyglądało normalnie, czyt, prawidłowo - zdjęcia widoczne, ale tylko u mnie jak mi tu donoszono...

teraz znów zaglądam i co...

widzę same krzyżyki:evil:

edytuję, kasuję krzyżyk, znów wklejam odpowiednią fotkę, zapisuję i co...

w poście pojawiają się dwa zdjęcia :bash:

przykro mi nie radzę sobie :( nie rozumiem czemu tak się dzieje

czy ktoś może mi coś podpowiedzieć? zdjęcia są na pisasaweb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Co tam rozjechane zdjęcia. :) Bywało, że całe forum było rozjechane. :D Tak, jak mówi Jani: trza przeczekać.

 

A tak poważnie, to znowu dośc często (nie za każdym razem) przy logowaniu mam widoczne hasło, które i tak jest traktowane jako nieprawidłowe i musze się logowac ponownie jak przy pomyłce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Adminie,

bardzo proszę o informację co mam zrobić, żeby znowu pozbyć się informacji, że opuszczam Forum.

Jakiś czas temu zrobiłam to według wskazówek z innego wewątka i przestało mnie nękać.

Niestety od kilku dni znowu mi się wyświetla, mimo, że mam odhaczone. Próbowałam to znakowanie kilkakrotnie powtórzyć, ale nic się nie zmieniło.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...