Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowe Forum- jesteś za czy przeciw


Nowe Forum-jesteś "za" czy "przeciw"?  

141 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nowe Forum-jesteś "za" czy "przeciw"?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 90
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wejście w wątek by napisać tego posta - 17 minut

myślę,że wysyłanie potrwa podobną ilość czasu

Ja wiem,że wielu nie podobało się moje klepanie w klawiaturę, ale ograniczanie w taki sposób to cios poniżej pasa i jednocześnie w mój i tak nadwyrężony układ nerwowy.

Jesli tempo pracy forum się nie zmieni....ja wymiękam

Reszty zapewne można się nauczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum nie działa w Firefox - proszę to dopracować!!!!! Jestem zdania, że bez sensu jest zmienianie czegoś dobrego na coś jeszcze lepszego - wyszło gorsze niż było i to znacznie.....teraz mam 34 strony w galerii wczesniej było 11 i było bardzo przejrzyście. Te nowe "emoty" do bani - teraz nawet nie umiem takiego wstawić tam gdzie chce. Przyciskam po zakonczeniu postu, a to mi wyskakuje na samym początku......Ludzie maja prowo w swoich wątkach używać tyle "emot.." ile się im podoba.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum nie działa w Firefox - proszę to dopracować!!!!! Jestem zdania, że bez sensu jest zmienianie czegoś dobrego na coś jeszcze lepszego - wyszło gorsze niż było i to znacznie.....teraz mam 34 strony w galerii wczesniej było 11 i było bardzo przejrzyście. Te nowe "emoty" do bani - teraz nawet nie umiem takiego wstawić tam gdzie chce. Przyciskam po zakonczeniu postu, a to mi wyskakuje na samym początku......Ludzie maja prowo w swoich wątkach używać tyle "emot.." ile się im podoba.....

 

bo te emotikonki są dodatkiem lub zamiast tytułu

jak ustawisz sobie jak poniżej będziesz mieć wybór i gęby z boku do wstawiania do tekstu (ale i tak dużo gorsze niż poprzednie:mad:

 

 

 

tu też wpisuję

trzeba wejść w zaawansowane ustawienia

 

 

i

 

w

 

Pozostałe opcje

 

Interfejs edytora postów:

  • Zaawansowany edytor - edycja w trybie WYSIWYG

odhaczyć

wtedy pisząc (znów klikając zaawansowane ustawienia ) będziesz mieć z prawej strony ikonki ale i tak gorsze niż poprzednio

 

 

i masz też podgląd wiadomości
:rolleyes:

 

 

a Firefox działa bo tylko takiej używam

 

 

Najgorzej z dziennikiem, bo wklejanie post po poście to masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee! Nie jest tak źle! Dziś już wiem - jestem na Tak!

Widzę wiele niedociągnięć, ale widzę też, że ktoś nad tym pracuje i bardzo się stara, żeby wszystko chodziło i dzwoniło!!! Jest kilka wątków, w których użytkownicy odkrywają tajemnice nowego FM - można się wszystkiego dopytać! Fajnie jest - tak ciekawie i nerwowo! Przepraszam - nowo :)

I tak z ciekawości: Dzienniki i Komentarze wracają na swoje miejsce w stopkach z automatu czy trzeba nad tym pracować?

 

Gosiek! A możesz podać jeszcze jakieś podpowiedzi do Ustawień - aby było jak najbardziej zbliżone do starego FM?

Edytowane przez boratom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jestem za!

 

 

 

Ale na początku byłem przeciw wręcz mocno wk. Jeszcze parę dni i będzie śmigać! Poprzedni skrypt był chyba jeszcze z epoki kamienia głaskanego (gładzonego?)

co prawda prosty jak budowa cepa ale funkcje też ograniczone tylko do młócki.

 

 

Są już na forum posty poradnikowe - ci co opanowali "trudną" sztukę dzielą się wiedzą z innymi!

 

A prędkość pewnie po świętach wróci do normy.

Dajmy Redakcji trochę czasu to nie jest małe forum z paroma postami!

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się poprawia, najgorzej, że nie działa co ma działać Przynajmniej człek się uczy nowego, gorzej, że na źle działającym ,,sprzęcie"

 

WŁACHA ! ! !

 

Czemu nikt ( z narzekajacych ) nie bierze TEGO pod uwagę ...

Dla mnie - jak narazie - coraz lepiej .

Świąteczne pozdrowienia dla informatów ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyglądu na pewno trzeba się przyzwyczaić, podobnie do rozszerzonej funkcjonalnosci ale...

u mnie zaczęło chodzić znacznie wolniej niż stara wersja.

Szkoda że nie zachowano poprzednich funkcji dokładając nowe, ze starych rozwiązań bardzo mi brakuje mi kasowania własnego posta jeśli po nim nie został napisany żaden inny. (nad tym ubolewam najbardziej) oraz szybki odnośnik - zobacz swoje posty. :(

Mam nadzieje że prace jeszcze nie zostały zakończone i będzie można jeszcze przywrócić kilka starych rozwiązań i korzystać z nich równolegle z nowyi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...