Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Uciekamy z tego forum!!!


marekas5

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 117
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Rom-Kon, piszesz wybiórczo, jakbym to tylko ja wtedy protestowała. Boldowanie było wtedy formą protestu wszystkich niezadowolonych.

Marny z Ciebie śledczy, ale jeszcze wszystko przed Tobą.

 

Inwigilowanie o którym pisałam, jest po prostu wredne! Nie ma tego na żadnym forum! I nawet jeśli informatycy popracują nad nowym forum, o klimacie starego będziesz sobie mógł tylko pomarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwigilowanie o którym pisałam, jest po prostu wredne! Nie ma tego na żadnym forum!

Nie sprawdzałem tego jakoś szczególnie pod tym właśnie kątem, ale tak jest na wielu forach opartych o vBulletin

Specyficznym "plusem" tego skryptu jest działanie ciasteczek, dzięki którym - po otworzeniu strony forum i późniejszym jej przeładowaniu - widać nowe tematy, napisane przez userów; można je widzieć bez logowania się, jedynie odświeżając stronę

A jeśli ktoś nie kasuje ciasteczek, może widać i te powstałe od wyłączenia przeglądarki ? ;)

Edytowane przez ponury63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem tego jakoś szczególnie pod tym właśnie kątem, ale tak jest na wielu forach opartych o vBulletin

Specyficznym "plusem" tego skryptu jest działanie ciasteczek, (...)

 

Mechanizm ciasteczek działa bez świadomości i wiedzy użytkownika, naruszając jego prywatność. Często stosowany jest w monitorowaniu zachowań i aktywności użytkowników, np. portale i sklepy internetowe mogą gromadzić w ten sposób informacje o zainteresowaniach użytkowników i wyświetlać reklamy o treści nawiązującej do odwiedzanych stron. Co prawda większość przeglądarek ma możliwość całkowitego blokowania ciasteczek lub włączenia opcji ostrzegającej każdorazowo o ich przesyłaniu, lecz ogromna większość użytkowników albo w ogóle nie wie, co to jest ciasteczko, albo po krótkim czasie odblokowuje ten mechanizm, gdyż bez niego nie można skorzystać z wielu serwisów.

 

Czy ktoś jeszcze ma jakieś pytania dlaczego przeszliśmy na VB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażę to po japońsku mitotito!

Albo po arabsku AJATOLAŁ HOMEINI

 

Od 2-go kwietnia do wczoraj byłem jeszcze bardzo na NIE, dzisiaj już tego NIE znacznie mniej:yes:

 

Wydaje mi się że mój związek z nowym FM ma szansę z czasem się dotrzeć jeśli druga strona wykona kilka ruchów w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że jest jakiś mały procencik zadowolonych, ale większość z nas - budujacych to nie graficy, informatycy i to zagmatwanie, żółwie tempo po prostu wkurza. Całe szczęście że już kończę budowę! Wiele tu skorzystałam a teraz proszę mądrzejszych o poradę - jak przenieść swój dziennik na forum BD?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego tu pytasz ? Wbrew propagandzie zaledwie kilkudziesięciu użytkowników tego forum (na kilka tysięcy ) przeniosło się na BD . Tam Ci zapewne udziela wskazówek . Na BD zresztą przyjmą Cię z otwartymi rękami . Wreszcie szczęście się do nich uśmiechnęło i uda się wynegocjować większe stawki za reklamy podpierając się napływem forumowiczów z FM.

 

Takie teksty na kilometr pachną mi manifestacja właściwą dla małych dzieci a nie dorosłych ludzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego tu pytasz ? Wbrew propagandzie zaledwie kilkudziesięciu użytkowników tego forum (na kilka tysięcy ) przeniosło się na BD . Tam Ci zapewne udziela wskazówek . Na BD zresztą przyjmą Cię z otwartymi rękami . Wreszcie szczęście się do nich uśmiechnęło i uda się wynegocjować większe stawki za reklamy podpierając się napływem forumowiczów z FM.

 

Takie teksty na kilometr pachną mi manifestacja właściwą dla małych dzieci a nie dorosłych ludzi .

 

Na BD, wbrew pozorom, pisze bardzo wiele osób z FM, i to, sądząc po rejestracjach, już od dawna. Jak tylko się czasem zastanawiam, jak ludzie mają czas na 2 -3 fora???

Edytowane przez EZS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę się upierać że to kilkadziesiąt osób .Jeśli ktoś ma inne dane , niech je pokaże . A rejestracje od dawna ma może z 20 . Zresztą nie o to mnie chodzi . Nie widzę sensu zadawania takich pytań na FM poza dziecinna manifestacją . Skoro są osoby które z sukcesem przeniosły siebie i swój dziennik na BD to chyba tamto forum jest właściwym miejscem na udzielenie odpowiedzi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...