Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotka - dom z nadzieją


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny mam do was pytanko: natrafiłam na forum na pokój/salon (raczej w mieszkaniu) urządzony na biało, niska szafka pod tv na ścianie płaski telewizor na tej samej ścianie biała szafa/witrynka a nad sofą chyba wisiała półka ribba z ikea; nie zapisałam sobie gdzie to było i nie mogę tego odnaleźć :( może któraś z was kojarzy takie mieszkanko? to był taki klimatyczny salon, shabby, retro, cottage... Edytowane przez martaibartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, fajne... Pasowały by mi kolorystycznie ;)

 

Te kropki są bardziej soczyste .Aniu u mnie też będzie pasował idealnie .Miałam w Ikea kupić takie gładkie białe wstrzymałam się i dobrze bo cena podobna a fajniejsze,będą pasować też do tych podkładek zielonych które kupiłam w Ikea.Jeden minus w zielone kropki mieli tylko 2 był jeszcze w żółte ,żółty w białe oraz w pomarańczowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czasem niepotrzebnie grzebię po necie, bo znów wróciła obsesyjna miłość do Bolesławca. I jak on pięknie się prezentuje w zupełnie nowoczesnej kuchni. Piękne pomieszanie stylów!

http://fotelwgrochy.files.wordpress.com/2011/02/myin-skan-fotel-w-grochy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, moja marudo, a może sama sobie zrób pojemniki?

Znajdź coś, co Ci kształtem pasuje i przemaluj :)

Malujesz od zewnątrz, więc jedzeniu nie zaszkodzi.

I będziesz miała zestaw, jaki Ci się tylko zamarzy!

Gładkie, kropki, paski. Cokolwiek chcesz.

Minus taki, że lepiej do zmywarki nie wkładać. Ale pojemnika na kawę czy ciastka nie myje się codziennie, prawda?

 

Ja obecnie maltretuję TAKIE POJEMNIKI. Mają być lekko w klimacie Ameryki lat 50/60-tych. Ciekawe jak wyjdzie :)

 

A może takie CZERWONE?

Albo ZIELONE?

A tutaj SZKLANE

 

Ogólnie polecam Ci dodatki z BRW. Meble mają średniej jakości, ale wyposażenie wnętrz już o niebo lepsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu no to masz tak jak ja wertuje ,i ciężko się zdecydować bo wiele rzeczy mi się podoba ,kupiłam najprostszy zestaw białych talerzy w Ikea taki dla gości w tygodniu bez większej okazji te kubki będą do tego chyba ok .Ja właśnie wertuje net ,bo szukam dużego garnka dla mojej 5 osobowej rodzinki na zupę i patelni do indukcji i zachorowałam na te jaskrawe zielone OLKUSKIe, też raczej nowoczesne ale co mi się podobają zresztą już pomieszałam styl zielono jaskrawo pomalowane ściany ,zlew ,okap ,kran ,piekarnik ,lampa stalowa a meble STAT mi się podoba .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narendil, kochana. A wiesz, że myślałam o własnej produkcji. Ile ja puszek po mleku dla Stasia wyrzucam!!! Można by je machnąć sprayem na dowolne kolorki. Tylko dekliki mają brzydkie. Ładne puszki są po kawie Illy. Hmmm :)

A pokarzesz pojemniczki jak zrobisz?

 

Renatko, naczynia olkuskie fajne! Te garnczki w groszki, super!

 

pasie, pysiaczku, ale na blogu to same duperele...

Edytowane przez ane3ka1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...