Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotka - dom z nadzieją


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mada :)

 

A chciałam rzec, że dziś:

1. Przyjechały lampy, których się zupełnie nie spodziewałam, bo firma ani słowa nie pisnęła, że są i że wysyłają. Więc przyjechały lampy na klatkę schodową, za którą teraz trzeba się będzie zabrać :) i lampy do sypialni na stolik. Trochę małe, ale i tak wyglądają lepiej niż poprzednie.

2. Na dworze montuje się domek na opał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przyjechały lampy, których się zupełnie nie spodziewałam, bo firma ani słowa nie pisnęła, że są i że wysyłają. Więc przyjechały lampy na klatkę schodową, za którą teraz trzeba się będzie zabrać :) i lampy do sypialni na stolik. Trochę małe, ale i tak wyglądają lepiej niż poprzednie.

2. Na dworze montuje się domek na opał :D

 

A gdzie zdjęcia???

 

Ja z puszek po mleku zrezygnowałam właśnie z uwagi na te brzydkie pokrywki.

A pojemniki jak zrobię, to pokażę. Tylko to jeszcze niestety potrwa.

Ale nie oczekuj nie wiadomo czego :)

W ich przypadku dużo robi sam kształt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będą jakieś tam zdjęcia

 

Na początek domek na opał. Żaden jakiś szczególny, ale strasznie się nam podoba. Na wiosnę będziemy malować po swojemu - odpowiedni szary kolor, drzwi na porządnie biało, "podbitka" na biało, okucia na czarno. Póki co domek jest zabezpieczony na wiosnę i spełnia swoją funkcję. Zrobiony... megasolidnie.

 

....

 

Teraz marzę o tej dużej altanie - domku, ale to spora robota i ci panowie się nie podejmą. A szkoda! W tej dużej altanie mają być 3 pomieszczenia.

 

Tu sobie kupiłam takie deseczki ze sklejki - jedną na mój bardzo sentymentalny kalendarz zdzierak, drugi na notatki. Ślubny strzelił je na biało. Nad notatnikiem muszę pomyśleć jak rozwiązać sprawę karteczek i gdzieś zawiśnie na ścianie.

 

DSCN5291.JPG

 

I lampka nocna. Zdjęcia nieładnie oświetlone, bo robione już po ciemku z lampą. Lampka tak jak pisałam jest trochę za mała, ale wygląda znacznie lepiej jak GRONO z Ikea. Za tą cenę może być.

 

DSCN5296.JPG

 

Jakie lampy kupiłam na klatkę schodową kiedyś pokazywałam. Teraz stoją w kartonach i czekają na lepsze czasy. Może tej zimy coś się ruszy, a może klatkę schodową pokażę w 2038 http://emoty.blox.pl/resource/tease.gif

Edytowane przez ane3ka1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj byłam w jednym ze sklepów brw właśnie pomacać dodatki i Aniu zobaczyłam czerwone nocne lampy nocne - baardzo ładne, ceramiczne :o w zgaszonej czerwieni za 79-89 zł/sztukę. Pamiętam że do sypialni potrzebujesz :D

 

Edit: właśnie zobaczyłam fotki :jawdrop: domek świetny, mogłabyś napisać dlaczego taki drogi (w sensie ile taka przyjemność kosztuje?), baaardzo mi się podoba. Lampki ciut za małe ale nawet mogą być, na pewno lepsze od poprzednich.

Edytowane przez yokasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, super masz domek ogrodowy :) Pasuje do dużego.

Lampki, fakt, mogłyby być większe. Ale nie muszą. Jest ładnie.

 

Skoro ślubny deseczki na biało machnął, to i pojemniczkom da radę. A Ty sobie kropeczki domalujesz :rotfl:

 

pysiaczku, ogólnie dodatki BRW nie są drogie. Promocje są i w sklepach stacjonarnych. Ale z tego co zauważyłam, to w internecie jest ich więcej. Nawet opłaca sie te 20zł za przesyłkę dać.

Ja swoje pojemniki kupiłam jako tzw. drugi gatunek. Nie miały tych gumek przy zakrętkach, czyli nie były hermentyczne. Ale mi to akurat w ogóle nie przeszkadzało.

Edytowane przez narendil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...