Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotka - dom z nadzieją


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zdradzisz skąd? :D

 

A z allegro. Stąd

 

A u mnie nowy pomysł. Mamy trochę wina własnoróbki. Wino szczególne bo zaprawiałam je przed porodem. Zaprawiłam wino, posprzątałam, umyłam się i poszłam se urodzić.

Ale wracając do wina. Chcemy kupić butelki, korki, korkownicę i takie specjalne termokurczliwe osłonki i wino zlać do tych butelek. I samodzielnie etykietki bym porobiła. W kuchni mam szafkę na wino to by się paroma butlami zapełniło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łaaaałłłłłł Ile tu naklepałąy laseczki....

 

Stasiu wymiata... ale on słodki :)

 

Pojemniczki mi się podobają baaardzooo....

 

Anagat... olej tych wikingów i rób co uważasz.... Buziaki i ciepłe myśli posyłam... i oszczędzaj się :)

 

Yokasta.. no to w każdym kątku po dzieciątku :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baardzo fajne pojemniki:) I za 6 zeta!!! WOw:)

 

Stasiu -rewelacja!! Ania, czyś Ty zwariowała? Jaki on gruby i opluty?? Idealny jest!

Jeeenny jeszcze trochę i swojego własnego będę miała:):)

 

A co do Irlandii.. spoko.. ja już dałam na luz. Jeszcze 3 miesiące i urlop i macierzynskie.. I spadam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, pojemniczki fajne i jaka cena :o dobrze, że nie dwa identyczne :yes: i bateria fajna, ja żałuję że mam swoją ale kiedys zmienię :D

 

Ale STAŚ CUDNY! Aż mi się płakać zachciało - z radości! Jest taki taki....jeszcze w tym wdzianku :lol2: słodziak i PRZYSTOJNIAK! Lodołamacz niewieścich serc, mamuniu że też nie jestem te 20 lat młodsza :lol2:. Ach ! :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yokasta, kobieto, Ty się wykończysz. Pewnie ze wsi wróciłaś i jeszcze w nocy po necie buszujesz. Pojemniczki specjalnie dwa różne, bo w jednym mydło (mam dziwny nawyk mycia rąk w kuchni), w drugim płyn do naczyń. Niby dwa różne a jednak podobne :)

 

pysiaczku, powinna mi chyba ta pani za reklamę coś odpalić ;)

 

Stasio nie będę ukrywać jest bardzo przystojny, buźkę ma jak porcelanowa laleczka i straszliwie go kocham. Opluty bywa często i nie tyle grubiutki co wielki. Waży... :) swoje i ma 70cm. Znowu była wymiana ubranek na takie 6-9 miesięcy. W każdym razie za ochy i achy nad Stasiem wszystkim Wam dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...