Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotka - dom z nadzieją


Recommended Posts

ja właśnie z domu przyzwyczajona jestem do sprzątania w sobotę.

w ciagu tygodnia ogarniam dom z bałaganu, wedle potrzeby odkurzam, ale konkretne sprzątanie jest w sobotę. wkurza mnie to, bo to oznacza, że nie ma czasu na jakieś wycieczki czy atrakcje, ale nie umiem się przestawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też, ja też sprzątam w soboty :rotfl: :) tradycja rodzinna.

 

Aniu, nie tylko na wsi się myje okna :rotfl: w mieście to dopiero widok :D jak w jednym budynku 30 pań wychylonych przez okna szoruje i pucuje :).

 

Życzę Ci, żebyś tego ducha świąt w sobie odnalazła, pomimo przeciwności. Ja ich nie czuję wcale a to dlatego, że tylko "buduję, remontuję, urządzam", chroniczne zmęczenie pozwoliło mi jedynie na zawieszenie w nowym domu jednego łańcucha świetlnego i skakania z radości po zawieszeniu firanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W KWESTII PORZĄDKÓW...

 

KOCHANE!

CHCIAŁAM WAM BARDZO SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ ZA TO, ŻE BYŁYŚCIE ZE MNĄ PRZEZ BLISKO 2 LATA BUDOWY I URZĄDZANIA PAPROTKI. ZA KAŻDE DOBRE SŁOWO, ZA WSPIERANIE W TRUDNYCH CHWILACH, W CHWILACH SMUTKU, GDY STAŚ BYŁ JEDNĄ WIELKĄ NIEWIADOMĄ I WTEDY KIEDY CHOROWAŁ, ZA KAŻDĄ DOBRĄ RADĘ ŻYCIOWĄ I WNĘTRZARSKĄ. SZCZEGÓLNIE DZIĘKUJĘ TYM, KTÓRZY ZNOSILI MOJE GRYMASY, NARZEKANIA I ZŁE HUMORY. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO!

 

WSZYSTKIM ZAGLĄDAJĄCYM BUDUJĄCYM I URZĄDZAJĄCYM ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO DOBREGO.

 

NA NADCHODZĄCE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA ŻYCZĘ RODZINNEJ CIEPŁEJ ATMOSFERY, A W NOWYM 2012 ROKU SAMYCH SUKCESÓW I SPEŁNIENIA MARZEŃ.

 

Pewnie spotkamy się gdzieś u Was w wątkach. Może kiedyś powstanie nowy paprotkowy wątek. Ten na moją prośbę zostaje zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...