Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotka - dom z nadzieją


Recommended Posts

Aniu poczytałam jeszcze raz twoj watek. Widze ze tez macie podłoge z barlinka jesion. My bedziemy mieli jesion rustic ale jednolamelowy tez w całym domu i schody maja byc jesionowe. Pokaz prosze jak teraz wygladaja wasze schody? zrobiliscie juz barjerki?

 

Witaj psosin. Odnośnie schodów nic się nie zmieniło. Nadal nie mamy poręczy, bo jest znacznie wygodniej wnosić większe rzeczy. Powoli jednak przymierzamy się do zrobienia, bo to co największe już zostało wniesione.

 

Wrzuć zdjęcia sof do twojego pokoju, jak dasz radę. Zobaczymy, pokombinujemy. Pokój nieustawny, ale nie może być aż tak nieustawny ;)

 

Witaj Rokoko! Zdjęcia postaram się zrobić i wrzucę albo jutro albo pojutrze. Dzięki!

 

W ogóle to chciałam wam powiedzieć, że od piątku 1 października mieszkamy, a raczej śpimy w nowym domu. W związku z tym mam ograniczony dostęp do internetu (tylko w pracy :) ). Na razie jest tak sobie, bo mamy przeniesione najważniejsze rzeczy i jeszcze bardzo dużo do zrobienia. Ogólnie warunki bojowe.

Poza tym jutro mam seminarium na uczelni w związku z otwarciem przewodu doktorskiego i mam masakrycznego stresa.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

[quote name=

W ogóle to chciałam wam powiedzieć, że od piątku 1 października mieszkamy, a raczej śpimy w nowym domu. W związku z tym mam ograniczony dostęp do internetu (tylko w pracy :) ). Na razie jest tak sobie, bo mamy przeniesione najważniejsze rzeczy i jeszcze bardzo dużo do zrobienia. Ogólnie warunki bojowe.

![/quote]

 

To zupełnie tak jak my, jeszcze nie mieszkamy tak zupełnie, ale pierwsza noc za nami i pierwsze opicie domu;)

Jak dla mnie tez jest tak sobie, bo kurzu wszędzie duzo, nie do końca wiem gdzie co jest. Ale i tak się cieszę:):wiggle:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zupełnie tak jak my, jeszcze nie mieszkamy tak zupełnie, ale pierwsza noc za nami i pierwsze opicie domu;)

Jak dla mnie tez jest tak sobie, bo kurzu wszędzie duzo, nie do końca wiem gdzie co jest. Ale i tak się cieszę:):wiggle:

Pozdrawiam

No to gratulancje i w ogóle witam Cię u mnie Iwek. Ja póki co z cieszeniem się mam jakiś opóźniony zapłon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już PO!!!!!!!!!!!!!!!!! I to najważniejsze. Czuję się jakby cała zajezdnia tramwajowa po mnie przejechała.

Odpoczywam... do bitej 15 nie będę robić NIC tylko gapić się w FM. A potem w ramach odstresowania strzelę górną łazienkę na biało i odbiorę blaty dębowe na szafkę i obudowę z geberitów. A co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

bardzo mi się Wasz domek podoba i widze ze jesteście na wykonczeniu,

wiec do kompletu zycze Wam takiego porsche jak na wizualizacji w garazu.

Achaaaa, no ja strasznie tępa jestem ;)

Dzięki wam baby za miłe słowa. Na razie mieszka się tak sobie, póki co nie czuję, że to mój dom. Poza tym straszny bajzel :)

Wczoraj przyszedł słupek zielony do mojej samotni kupiony za bezcen na necie. I wiecie co... podoba mi się taki zielony i chyba zielony zostanie.

A co do doktoratu to na razie była sama prezentacja, teraz jeszcze komisja i rada wydziału i wtedy będę mogła powiedzieć (lub nie) że przewód jest otwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anutka, martaibartek, anetko, Rokoko. Bardzo dziękuję za gratulacje i życzenia :) Na razie mieszka się trudno, no i zaczyna się "co bym to zrobiła inaczej". Póki co zrobiliśmy trochę porządków i lampy znalazły swoje miejsce. Pół domu mamy jeszcze do przeprowadzenia.

Rokoko, a do Ciebie będę mieć prośbę odnośnie galerii zdjęć do sypialni. 7 zdjęć: 2 poziome, 5 pionowych, białe ramki, ściana i jakoś to trzeba zgrać ;)

Edytowane przez ane3ka1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...