Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotka - dom z nadzieją


Recommended Posts

To i ja się ujawnię :) Anet3ko chyba dopadło cię zmęczenie materiału (podobnie jak mnie). Na pocieszenie dodam, że u nas na budowie wszystko rozgrzebane, a chcemy wprowadzić się przed Gwiazdką. U Ciebie pozostaje już tylko kwestia dodatków, a nad tym możesz jeszcze długo pracować, bo nawet bez nich jest pięknie i przytulnie. Przy okazji zapytam o stół i krzesła w jadalni, bo szukam, szukam i znaleźć nie mogę, a Twoje bardzo mi się podobają. Widzę, że stół jest rozkładany, prawda?

Życzę cierpliwości i szybkiego uporania się z alergią.

Pozdrawiam,

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj piękniejsza połówko duetu Michał i Magda.

U mnie tak nie do końca pozostaje kwestia dodatków. Nadal czekamy na drzwi, które być może pojawią się z początkiem listopada. Przywykłam do braku drzwi i jak je założą to chyba zacznę od kilku guzów jak się dobrze rozpędzę ;)

Stół jest robiony na zamówienie w firmie Stolwis http://www.stolwis.pl/ Bardzo porządna firma. Stół nie tyle jest rozkładany co ma dostawkę, aktualnie ukrytą pod sofą. Do montażu jest niezbędny 1 silny mężczyzna ;) Krzesła również dębowe zakupiłam w Jysku na promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj piękniejsza połówko duetu Michał i Magda.

U mnie tak nie do końca pozostaje kwestia dodatków. Nadal czekamy na drzwi, które być może pojawią się z początkiem listopada. Przywykłam do braku drzwi i jak je założą to chyba zacznę od kilku guzów jak się dobrze rozpędzę ;)

Stół jest robiony na zamówienie w firmie Stolwis http://www.stolwis.pl/ Bardzo porządna firma. Stół nie tyle jest rozkładany co ma dostawkę, aktualnie ukrytą pod sofą. Do montażu jest niezbędny 1 silny mężczyzna ;) Krzesła również dębowe zakupiłam w Jysku na promocji.

 

Dziękuję za odpowiedź. Do firmy Stolwis akurat wczoraj pisałam maila w sprawie ich stołów :) Wprawdzie trochę przerażają mnie ich ceny, zwłaszcza, że przy wykończeniówce, jak na złość na wszystko brakuje kasy.

Miłego dnia, pozdrawiam,

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Do firmy Stolwis akurat wczoraj pisałam maila w sprawie ich stołów :) Wprawdzie trochę przerażają mnie ich ceny, zwłaszcza, że przy wykończeniówce, jak na złość na wszystko brakuje kasy.

Miłego dnia, pozdrawiam,

Magda

Magda, cenę mojego stołu posłałam Ci na prv. Wiem o czym mówisz ;)

 

Ja siedzę sobie na L4 - dobrze mi zrobi.

Zasłonki w sypialni wyglądają sobie tak

http://lh6.ggpht.com/_OPK8PoAILUE/TMHg04GxEAI/AAAAAAAAEFc/nZ8hZw_zra0/s640/DSCN4550.JPG

 

http://lh3.ggpht.com/_OPK8PoAILUE/TMHg25CuubI/AAAAAAAAEFg/sizpFhm2Gfw/s640/DSCN4551.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Trafiłam do Ciebie za pośrednictwem wyszukiwarki:) Szukałam kinkietów Siena, które masz w łazience:) Czy mogłabym wiedzieć, gdzie kupiłaś te " pompony", ktore wiszą na kinkietach? Z góry dzięki za odpowiedź. P.S. Śliczny domek:)

WItaj zizi!!! Chwosty są kupione w Leroy Merlin.

Dziękuję, Twój domek z awatarka wygląda też niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przywitam:)

Aniu - gratuluję domku i przeprowadzki. Wnętrza są przytulne i takie domowe. Chętnie bym u Ciebie pomieszkała:)

mam pytanie odnośnie malowania listew przypodłogowych na biało. Ja też zamówiłam listwy w Drew-lux. Miały być orzechowe, ale białe o wiele bardziej mi się podobają:) Czym malowaliście i ile razy kryliście farbą? Czy Ty masz listwy sosnowe?

 

Pozdrawiam

Iza

 

Ps: też mam domek z pracowni Horyzont:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przywitam:)

Aniu - gratuluję domku i przeprowadzki. Wnętrza są przytulne i takie domowe. Chętnie bym u Ciebie pomieszkała:)

mam pytanie odnośnie malowania listew przypodłogowych na biało. Ja też zamówiłam listwy w Drew-lux. Miały być orzechowe, ale białe o wiele bardziej mi się podobają:) Czym malowaliście i ile razy kryliście farbą? Czy Ty masz listwy sosnowe?

 

Pozdrawiam

Iza

 

Ps: też mam domek z pracowni Horyzont:)

 

No to mi się forumowiczek ujawniło ;) Chyba ze wszystkich kątów :)

Witaj Iza! Listwy jak słusznie zauważyłaś mamy sosnowe. Malowane były farbą do drewna i metalu Dekorala - białą. Malował tata pistoletem. Krył chyba dwukrotnie, ale trudno mi powiedzieć, bo został wysłany do blaszaka coby syfu nie robić :)

Dziękuję za komplementy :) Miło mi, zapraszam, bo u mnie dość pusto...

A jaki projekt z Horyzontu masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam sosnowe wysokie na 8 cm. No to się załatwiłam, bo pistoletem malować nie umiem:( Chyba udam się do znajomego stolarza...

Powiedz mi jeszcze, czy jak stukniesz np. rurą od odkurzacza to nie robi się ślad?

 

Ps. Zbudowaliśmy maaało popularny domek Słonecznik:)

 

:) Na razie jestem na etapie obsesji na punkcie wszystkiego co nowe i bardzo uważam na listwy, bo właśnie słyszałam, że mogą zostawać ślady. Póki co na nieliczne stuknięcia nie ma śladów. Na malowanie pędzlem raczej bym się nie pisała, więc przemyśl tego stolarza.

Biegnę zerknąć co to za domek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...