Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotka - dom z nadzieją


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bry... nareszcie koniec świętowania. Ale jeszcze 3 dni byczenia na L4.

 

anutko, dziękuję. Markoto, kafle zamawiane w Dagmie na Rozdzieńskiego w Katowicach 150zł za m2, dekory już nie pamiętam, ale wiem, że za komplet się płaci.

Aniu (z zielonego) okno pokażę w całości jak te kwiatki zrobię - może jutro bo weekend był owocny w wyjazdy a i kręgosłup dał o sobie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ostatniej wizycie w Ikea zakupiłam materiał na zasłonki do kuchni. Chcę coś pokombinować. Zasłonki mają być symboliczne. Materiał w ptaszki z zielonym akcentem

http://www.ikea.com/PIAimages/0092912_PE229669_S4.JPG

 

Bardzo podoba mi się uzyskanie takiego efektu

http://lh3.ggpht.com/_OPK8PoAILUE/S78k3ETTu7I/AAAAAAAADIU/oy4oLsKzgzw/s512/ThrvbtwwgKyIgIoQiX.jpg

 

Ja myślę o połączeniu z bawełnianą koronką.

Ponadto szukam klatki dla Marianów (papużek)... troszkę bardziej retro, ale nie ozdobnej - żeby ptaszki mogły w niej mieszkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewieźliśmy dzisiaj nasze biurka. Zaczęłam układać w mojej samotni. Wygląda tam jak w składziku rzeczy niepotrzebnych. Do tego te pierd&%$###*&ne skosy. Się tylko zirytowałam. Patrzeć na to dziadostwo nie mogę. Komoda Hemnesa (na marginesie pomieściła moje ciuchy i jeszcze zostało miejsca), zielona niepotrzebna szafka i to pierdzielone biurko Doors BRW z papendekla. Niech to wszystko!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniko kochana. Złoszczę się, bo ja zawsze mam tak, że dobrze zaczynam, ale z końcówką jest gorzej. Pokój ma ładną tapetę i kolorek mi się podoba i Hemnes też jest ok, ale ta reszta. Tragedia! Poza tym to trudny pokój, nieustawny. Nie mam nawet pomysłu co z nim zrobić.

A meble BRW Doors - powinni wykonawce skazać na dożywotnie korzystanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo w sklepie to nawet ładnie wyglądały....

Ale jeszcze nie skręcone były i już trzeba było je naprawiać, bo się dziura zrobiła... A teraz po przeprowadzkach to nogi biurka się rozjeżdżają... A ze trochę drogawe były to jakiś czas, dopóki się nie rozlecą muszą być.... Nooo i oklejone papierem... czego nigdzie nie napisali......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...