Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotka - dom z nadzieją


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Będę działać, powoli, ale będę.

Roko, a powiedz mi, dałabyś coś na okno w tym pokoju na moim miejscu, czy zostawiła je "luzem"?

 

Witam, jestem świeżynką czytam i gratulacje za pomysły i siłę , na wiosnę i mnie czeka to samo , trzymam kciuki ...:)

Pozdrawiam

 

Witaj norta! To i ja za Ciebie trzymam kciukasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doła załapałam.Takiego po byku. Małż dzwonił dziś w sprawie naszych drzwi, bo na realizację czekamy już 10 tydzień i ani widu ani słychu. Pani szefowa również nerwowa została poinformowana przez Pol-Skone, że nie mają już obowiązku informowania o terminach realizacji, czyli jak będą to będą. Martwię się, bo się boję czy te drzwi w ogóle będą. Znając moje szczęście to po paru tygodniach oczekiwania usłyszę - "nie ma, nie robimy już". To wersja pesymistyczna. Ale przez drzwi stoimy z robotami... nie można skończyć listw przy drzwiach bo muszą być ościeżnice i balustrada ze schodów też czeka na ościeżnice, bo tam to już artyzm sam w sobie. Listwy leżą w pokoju, tyle tylko, że znalazły miejsce w pokoju "niepotrzebnym". Dobrze, że jest niepotrzebny.

Pani szefowa od drzwi nic nie może poradzić a my tym bardziej. A Pol-skone robi nas w bambuko!!! :(:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joliska, ja tu jestem ostatnim ogniwem w łańcuchu pokarmowym. Producent nie chce udzielić informacji firmie w której drzwi są zamówione! Inne firmy informują kiedy drzwi zejdą z taśmy, Polskone ma wszystkich w d&%$#

 

Witaj , oni muszą się określić co do terminu nawet w tygodniach , czy w umowie nie ma żadnego zapisu świadczącego o tym , w jakim terminie zostaniecie poinformowani ???

 

Kochana zawsze możesz odstąpic od umowy i może w tedy ich coś ruszy , może trzeba ich po straszyć !

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jeszcze mi przyszło do głowy , sprawdzcie umowę , ponieważ każdy z producentów drzwi na Polskim rynku z tego co ja wiem , to musi się określić do jakiegokolwiek terminu , nawet do terminu w spr. opóźnienia danego zamówienia . Jeśli termin im ubędzie muszą wam zwrócić pieniądze , może należy wystosowac im pismo , że albo otrzymacie zamówione drzwi w terminie 14 dni jeśli ten termin zostanie uchybiony , prosicie o zwrot wpłaconej zaliczki na nr. konta...... .

Co oznacza , że albo się dostosują do waszego pisma i drzwiczki będą u was albo zwracają wam koszt , a w między czasie szukacie innej firmy z drzwiami .

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norta... A więc sprawa nie jest taka oczywista ponieważ drzwi są zamawiane przez nas w firmie, która zamawia je u producenta. To producent nawalił, nie ta firma. Mam nadzieję, że firma w której zamawialiśmy drzwi zadziała. Ponadto, ponieważ drzwi są zamawiane niejako "po znajomości" nie mamy wpłaconej zaliczki.

Kolejna sprawa jest taka, że podobnych drzwi ze świecą szukać. Coś w ten deseń ma Kubiszyn, ale na pewno nie za taką cenę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, zapomniałam jeszcze dodać, że termin realizacji jest określony - 6-8 tygodni. Sprawa trwa już ponad 10 i producent nie chce udzielić informacji jak długo jeszcze potrwa.

 

No dobra , zgadza się ale umowa została zawarta z firma , która jest pośrednikiem producenta co oznacza , że odpowiada za , tę firme .

Druga sprawa , że nie macie wpłaconej zaliczki tu się robią schody , bo wtedy będziecie czekać ....... a jakis link masz ??? jak wyglądaja te drzwi .

 

Może coś się uda podobnego w szybkim terminie i za godziwe piniążki .

 

Mnie osobiście podobają się drzwi enra i drims ( bardziej drimsu ponieważ jakość jest na prawdę bardzo dobra mój brat ma ich drzwi więc tu śmiało polecę . Co do Entry to troche mi sie nie podoba ich wykończenie i nie daja tyle rabatów .,

sama się zastanawiam , które mam brać teraz muszę kupic tylko 4 szt , ale czeka mnie latem dużo większa ilośc do zakupu w naszym domku .

 

Pozdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norta, dzięki za namiary. Widzę, że firma ma dość podobne drzwi w ofercie ale jednak to je jest do końca to.

Wiesz, jednak przez wzgląd na te znajomości poczekam jeszcze na drzwi. Tym bardziej, że na kolejne, nowe musiałabym znowu czekać.

Wybrałam do domu Polskone Fiord w wersji pełnej do pokoi/przedpokoi i z górną matową sfazowaną szybką do łazienek

http://www.oknonet.pl/img/produkty/polskone_b48abf8858.jpghttp://www.oknonet.pl/img/produkty/polskone_92853758a4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te znajomości to ja, a dokładnie mój mąż, a jeszcze dokładniej żona brata mojego męża, która zajmuje się sprawą. Paweł pracuje w firmie, która montuje drzwi. Asia-jego szefowa, jak mnie poinformowano, robi wszystko, co w swojej mocy, aby przyspieszyć dostawę tych drzwi. Z tego co Paweł mi mówił, o sprawie został poinformowany sam dyrektor Polskone. Wszyscy czekamy w wielkim napięciu. Asia wydzwania tam codziennie. O wszystkim Ania i jej mąż są informowani. Przynajmniej tak mówi mi Asia. Ponieważ chodzi o drzwi dla naszej kochanej ani, ja również bardzo to przeżywam, chciałabym jak najlepiej :( Nie wiem, co jeszcze mam napisać :(

O sam montaż jestem spokojna, bo chłopcy montują drzwi cały czas i nie mają reklamacji, co do samego montażu. Wiem też, że Paweł stanie na uszach, żeby było dobrze, bo tak po prostu trzeba, a tym bardziej, że to dla ani. Już na początku wyprosiłam go, żeby załatwił z Asią, żeby ania mogła jakiś fajny rabacik na te drzwi dostać. Powiedział, że musowo :)

Bardzo mi przykro, że tyle aniu musisz czekać, naprawdę bardzo. Zaraz znów będę dzwonić do Asi, czy coś ruszyło. Na marginesie dodam, że my też czekaliśmy o kilka tygodni więcej, niż powinniśmy, ale to pewnie żadne pocieszenie dla Ciebie.

Przepraszam w imieniu firmy, w której pracuje mój mąż :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samej ani, to jestem jej ogromnie wdzięczna (i Paweł, i Asia) za wyrozumiałość i cierpliwość. Aniu, dziękuję. Ani w ociupince NIE DAŁAŚ MI ODCZUĆ, że jesteś na mnie zła z powodu tych drzwi, choć bardzo się tego bałam, i dalej boję :( Wiem, że rozumiesz, że ja niewiele mogę. Ale rozmawiałam z Asią tak poważnie i ona mi obiecała, że naprawdę robi wszystko, co w jej mocy. Mam nadzieję, że nie kłamie, że jest tak jak mówi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , kochana widzę , że Tu stają na głowie , żebyś jak szybciutko miała te drzwi w domku , więc nic innego jak tylko trzymac kciuki żeby wszystko potoczyło się jak najlepiej .

 

Myślę , że mimo długiego okresu oczekiwania będziesz spac spokojnie :) , Pani Nelli stara sie jak może a nie wszyscy tak dbają o swoich klientów .

Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo to Ty Aniu na te drzwi poczekaj... Mnie zamontował u Emila pan drzwi i są źle jeszcze zamontowane... Ciągle się zamykają.... A już je poprawiał... I nadal są źle....

Więc dla dobrego montażu czasami warto poczekać.

A swoją drogą to ta firma jest niepoważna.... Jak mogą tak zwlekać z realizacją zamówienia... Jakoś logicznie się chociaż tłumaczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...