Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotka - dom z nadzieją


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tylko niech Neli powie nam gdzie takie lustro zamówić....?

 

Albo nie powie.... Noooo jakby co to ja mam ciężarówkę i podjadę.... Tylko, żebym nie kupiła opcji na bardziej spuchniętą niż jestem :lol:

 

.... To ja będę wdzięczna za te spuchnięte ,

mi się przyda , swoją drogą a pro-po tych drzwiczek , mają się te firmy które są pośrednikiem niektórych producentów .

A my te biedne robaczki nie mamy jak na to zaradzić .

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... To ja będę wdzięczna za te spuchnięte ,

mi się przyda , swoją drogą a pro-po tych drzwiczek , mają się te firmy które są pośrednikiem niektórych producentów .

A my te biedne robaczki nie mamy jak na to zaradzić .

 

:)

 

Nie wiem o co chodzi????????

Proszę p o w o l i napisać i czytelniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, baby, miało już nie być o drzwiach.

Z innej beczki to w sobotę ślubny zamontował głośniki w łazience. Kurde.... odczucie niepowtarzalne, niesamowite, niebywałe, cudowne, wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, odlotowe, kosmiczne... hmmm.W głośnikach muzyczka relaksacyjna, kominek z olejkiem eukaliptusowym i pełna (dwuosobowa wanna). P o l e c a m!

No i w sobotę oszlifowaliśmy słupy w pokoju "niepotrzebnym". Wymagają jeszcze bielenia. Niestety człowiek pracuje i wraca do domu po ćmoku i nie ma kiedy tego zrobić. Ze względów zdrowotnych nie chce malować na wieczór. Już jedną alergię przeszłam. Ale jak się zrobią to cyknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

................

 

Z innej beczki to w sobotę ślubny zamontował głośniki w łazience. Kurde.... odczucie niepowtarzalne, niesamowite, niebywałe, cudowne, wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, odlotowe, kosmiczne... hmmm.W głośnikach muzyczka relaksacyjna, kominek z olejkiem eukaliptusowym i pełna (dwuosobowa wanna). P o l e c a m!

 

..................

 

Noooo i dlaczego nie mówiłaś o dwuosobowej wannie wcześniej.... Mam jednoosobową i co teraz????????????

Lustro raczej powiększające, wanna jednoosobowa, głośników nie mam....

Ale kominek z olejkiem gdzieś jest w którymś kartonie.... tylko którym...?????

Dobrze, że łóżko jest wygodne i duże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo i dlaczego nie mówiłaś o dwuosobowej wannie wcześniej.... Mam jednoosobową i co teraz????????????

Lustro raczej powiększające, wanna jednoosobowa, głośników nie mam....

Ale kominek z olejkiem gdzieś jest w którymś kartonie.... tylko którym...?????

Dobrze, że łóżko jest wygodne i duże :)

Hehe, ha też się gdzieś doszukałam w kartonach kominka.

Łazienkę gdzieś tam pokazywałam wcześniej, na ale na zdjęciach może być nie widać, że wanna duża i 2 osoby spokojnie wejdą ;)

 

A jak tam garderoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wróciłyście do temtu drzwi , to coś Wam opowiem ,ale dotyczy to drzwi wejściowych,na które czekaliśmy prawie trzy miesiące , i jak już w końcu przyszły to były lewe , a nie jak zamawialiśmy prawe , dodam że był to listopad ,ale na szczęście jeszcze nie mieszkaliśmy.

 

Kurde coś z tymi drzwiami chyba nie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadulka... już temat dzrwi zamknięty na razie :)

 

 

 

Ania... garderoba powiadasz..... Nooo pokazałam Ci jaką mam... Nadal taka jest ...

Miał pan przyjść wczoraj ostatecznie pomierzyć... i nie przyszedł....

Może będzie w czwartek, albo piątek... Jest zawalony robotą....

Ale ma najlepsze ceny. Więc czekam....

No chyba, że się wkurzę i kupię z Ikei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...