Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotka - dom z nadzieją


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu super te drzwi wyglądają :)

 

GRATULKI :)

 

Noooo to poproszę dzisiaj jakiś napitek ;):)

 

 

Joliska... Ty wiesz.., że ja wcale,, ale to wcale nie zauważyłam braku listew... Może dlatego, ze sama ich jeszcze nie mam...., ale i też nie przeszkadza mi to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babeczki, bardzo wam dziękuję za wszystkie komplementy. Drzwiami jestem zachwycona i już zapomniałam, że trzeba było na nie tak długo czekać. Przepraszam, że wczoraj nic nie "polałam". Ostatnio mam tyle wrażeń, że wczoraj padłam bardzo wcześnie. Ale nie mam najmniejszego zamiaru się zamykać. Dla mnie forum to uzależnienie - żyć bez Was nie mogę ;) Rano zawsze kawka, coś słodkiego i forum. Inaczej się nie da!

Dlatego z rana stawiam kawkę...

http://asset.soup.io/asset/1236/3686_61eb.jpeg :D

 

http://blog.allianceonline.co.uk/wp-content/uploads/2009/01/coffee.jpg

 

Pola, niestety nie wiem co to za ościeżnice... musiałabym się dopytać P. od Nelli, bo on był, on doradzał, on zamawiał i montował. Swoją drogą życzę wam wszystkim takich ekip ;)

 

A listwy... teraz możemy się za nie zabrać. Wczoraj przyszły też listwy do werbenowej łazienki - z tego, jak mu tam, styrocośtam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Anusia czekamy na zdjęcia z listwami:)

Jest pięknie, tak domowo, zazdraszczam Ci, że to JUŻ!!

Że mieszkacie, że dom taki cudowny, pięknie zaaranżowany....

Anulko... na zdjęciach nie widać całego tego rozgardiaszu, który jest w domu. W sumie mamy zrobione 2 pokoje, kuchnie i 1 łazienkę (druga nie ma lustra, więc średnio się z niej korzysta). Reszta jest zaczęta i nieskończona. Garaż i kotłownia są w ogóle w stanie w jakim zostawili je budowlańcy - tylko tynki i wylewki. Kupa roboty jeszcze przed nami, ale nie powiem, przyzwyczaiłam się już do nowego domu i jest mi tam DOBRZE. I jestem szczęśliwa!

A Ty też niebawem doczekasz swojego i będzie cudownie i wszystko przemyślane (czego u mnie brakowało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne drzwi! nie ma co, długo czekałaś, ale sama wiesz że było warto:)

Obym i ja się doczekała i nie zawiodła:)

a wyslesz mi na priva ile kosztowały? bo cos im dzis strona szwankowała i nie mogłam znaleźć dystrybutora ze swoich stron, a zastanawiam się czy ich n piętro nie dać...dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś byłam u Nelci. Jejku jaka fajna rodzinka :) Nawet zostałam"ciocią Anią" :)

Jestem jeszcze tak zachwycona domem Nelli, że aż nic ni umie powiedzieć. Jest w nim tyle ciepła... zarówno tego wnętrzarskiego, ale przede wszystkim ciepła domowego ogniska. Cudownie!

A dla takich belek na suficie jestem gotowa budować nowy dom :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...