Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotka - dom z nadzieją


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu super, ze wszystko ok :lol2:Odpoczywaj ile sie da i laduj akumulatory, bo jak Dzidzia bedzie juz z Wami pewnie nie oboje bedziecie mocno zabiegani:D.

Ja swojskie jajka tez lubie ale hodowla to nie dla mnie, po powrocie do Pl mam zamiar poszukac jakiegos zrodla w pobliskich wsiach:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessssu, waderko, ja chcę kurę do głaskania. Moja babcia podobno miała taką, co ją do pracy odprowadzała. Aż kiedyś w drodze powrotnej trafiła pod pociąg :/ U mnie kury też by były na dożywociu. W życiu bym swojej do rosołu nie wrzuciła!

 

Mnie się takie waciki marzą, ale mąż ma opory :mad:

http://pl.euroanimal.eu/Kura_jedwabista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłam do końca.

 

Na wstępie gratuluję potomka lub potomkini !!! Serdecznie, pogłaszcz brzuszek ode mnie :D

 

Schody masz Aniu piękne, my na swoje czekamy. Tralki są po prostu rewelacja ! Czemu ja na takie nie wpadłam ;>

 

Cała reszta też pięknie. Wcześniej podczytywałam, a dziś od deski do deski. Ot co !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE proszę ile miłośników kur!! A mnie w rodzinie wyśmiali, jak powiedziałam ze za stajnią mały kórniczek sobie strzelę!! Teraz pytam na poważnie - taka kura to bardzo brudzi??

Aniu ja również Ci życzę duuzo zdrówka i sił, oszczędzaj się i wypoczywaj ile wlezie!! pozdrawiam D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem nową forumowiczką i tak mi się tutaj u Was podoba , że pozwolę sobie zostać.

ane3ka1 masz piękny domek, bardzo mi się wszystko podoba ( podobnie jak u Anety s,ale ją pomęczę jak urodzi) ja natomiast w tej chwili zaczynam cekolowanie i mam straczny problem z kolorem paneli, wogóle to zacznę od początku...daliśmy ciała z oknami chciałam białe , a mąż się uparł na orzech, no ale poszłam na kompromis, i w tym sęk , na dole okna i drzwi wejściowe oraz schody orzech, a ja chcę koniecznie białe listwy przypodłogowe oraz przysufitowe, (jak coś żle nazywam to poprawiajcie) kuchnia biała o jaki kolor paneli dobrać? natomiast na górze chcę białe drzwi i listwy przypodłogowe i też nie wiem jakie panele, czy na przedpokoju na górze powinny być takie same jak w pokojach? czy powinny być w kolorze schodów i wtedy drzwi białe?

:( nie mam zielonego pojęcia

 

ps. moja córcia to Zosia, a synuś Miłoszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem nową forumowiczką i tak mi się tutaj u Was podoba , że pozwolę sobie zostać.

ane3ka1 masz piękny domek, bardzo mi się wszystko podoba ( podobnie jak u Anety s,ale ją pomęczę jak urodzi) ja natomiast w tej chwili zaczynam cekolowanie i mam straczny problem z kolorem paneli, wogóle to zacznę od początku...daliśmy ciała z oknami chciałam białe , a mąż się uparł na orzech, no ale poszłam na kompromis, i w tym sęk , na dole okna i drzwi wejściowe oraz schody orzech, a ja chcę koniecznie białe listwy przypodłogowe oraz przysufitowe, (jak coś żle nazywam to poprawiajcie) kuchnia biała o jaki kolor paneli dobrać? natomiast na górze chcę białe drzwi i listwy przypodłogowe i też nie wiem jakie panele, czy na przedpokoju na górze powinny być takie same jak w pokojach? czy powinny być w kolorze schodów i wtedy drzwi białe?:( nie mam zielonego pojęcia

 

ps. moja córcia to Zosia, a synuś Miłoszek

 

Basiu, mnie jest trudno powiedzieć... Ja odmomentu, gdy dom był na papierze miałam wizję drzwi, listw, paneli. Sama chyba nie zdecydowałabym się na różne drzwi na dole i górze domu,choć wiem, że niektórzy tak mają (już nie pamiętam kto). Zajrzyj do wątku o białych listwach przypodłogowych http://forum.muratordom.pl/showthread.php?117329-Kto-ma-bia%C5%82e-listwy-przypod%C5%82ogowe-Pochwalcie-si%C4%99!&p=4529517#post4529517 Niedawno Zielony ogród wkleiła tam zdjęcia swojego domu/mieszkania. Ma ciemne drzwi i białe listwy. Wygląda to ładnie. Jeśli chodzi o panele ja bym raczej poszła w jeden odcień drewna, żeby potem nie było za dużego miszmaszu, ale może zapytaj na forum o wnętrzach, bo ja się mało znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, nie doradzę jak taką kurę oswoić do głaskania - nasz a po prostu sama zaczęła przychodzić, jak jej kurzych koleżanek zabrakło. Wtedy zresztą dopiero była puszczona luzem na działkę, bo wcześniej kury były tylko na wybiegu. Raz, że one brudzą - jak dla mnie mocno. Dwa - że u nas lata luzem pies, siatka była więc dla bezpieczeństwa kur. Ta ostatnia z psem też się jakoś dogadała. Ogólnie to uważam kury za dość głupie stworzenia, ale ta była naprawdę fajna, strasznie mi smutno było jak zdechła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, fajnie mieć kurki, fajnie swojskie jaja, ale Waderka ma rację. Dla kur najlepiej mieć zagródkę, bo inaczej plac zapaskudzony a co więcej wszystko przeczesane. Ja oprócz tego jestem wielkim miłośnikiem kwiatów i gdyby mi je przegrzebały to byłoby mi bardzo przykro. Na razie na placu tylko chwasty, ale cebulki na strychu baaaardzo czekają na wiosnę.

 

Do mnie niedawno przyjechały zamówione rolety i nowe zasłony na okno z łukiem. Jutro rano zrobię po jasnoku zdjęcia, ale niestety, to jeden wielki niewypał. Zasłony są bardzo niestarannie wykonane w porównaniu do poprzednich, z innego sklepu internetowego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, po powieszeniu jeszcze gorzej. Wykonanie fatalne, materiał źle dobrany do rodzaju zasłon... Dokładnie nitka w zasłonach jest w poprzek a powinna iść wzdłuż zasłonyi dlatego zasłony źle się układają. Rolety są cięte nie po nitce tylko jak leci i na oknie robią się "banany". Zasłony spakowane nieprasowane. Szkoda gadać. Spędziłam z mamą blisko 3h na prasowaniu dwóch zasłon. Niewiele im im pomogło...

Poprzednie zasłony były świetnie uszyte, bardzo starannie, ale cóż... za późno zamówiłam. Pani przede mną była szybsza z telefonicznym domówieniem i dla mnie już nie starczyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo szyte na miarę. Mogę się pocieszyć tym, że zasłony zamówiłam gładkie a nie ze wzorem. Znalazłam czyjś komentarz.... "Niestety zaslony sa wybrakowane. Zdaje sobie spawe, ze material ma okreslona szerokosc i zamowione zaslony musialy byc zszyte z dwoch kawalkow. Jednak liczylam, ze bedzie to wykonane estetycznie i wzor bedzie do siebe dopasowany! Niestety tkanina, ktora wybralam (duze kwiaty) najwyrazniej znacznie przekroczyla mozliwosci krawcow dekorii i zszycie wyglada bardzo nieestetycznie. Jezeli ze wzgledu na koszty (wiecej zuzytej tkaniny) dekoria nie dopasowuje wzorow to moze da klientom wybor-ja bylabym gotowa doplacic pare zlotych(...). Pare dni pozniej zaslony przyslano z powrotem odrzucajac reklamacje argumentem, ze dekoria nie dopasowuje wzorow! " Na ogół ludzie są zadowoleni bo firma daje gratis w postaci kubeczka. Na jakość chyba nikt nie zwraca uwagi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...