Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotka - dom z nadzieją


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu

a dzięki Tobie ja u nich nie zamówię:) a już już miałam, chyba zdecyduję się na jakąś stacjonarną firmę, która szyje ale ostatnio koleżanka mnie załamała jak powiedziała, ze mechanizm do rolety rzymskiej 150cm kosztuje 900zł:eek: czy to jest możliwe????

 

mam jedno pytanko co masz za lampę nad stołem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu

a dzięki Tobie ja u nich nie zamówię:) a już już miałam, chyba zdecyduję się na jakąś stacjonarną firmę, która szyje ale ostatnio koleżanka mnie załamała jak powiedziała, ze mechanizm do rolety rzymskiej 150cm kosztuje 900zł:eek: czy to jest możliwe????

 

mam jedno pytanko co masz za lampę nad stołem?

 

Pasie, może rolety z innego materiału wyglądają lepiej. Szkoda, że nie można zobaczyć na żywo. Na ogół ludzie są zadowoleni.

Lampa jest z firmy Eglo. Próbuję znaleźć model. W salonie na suficie mam 3 takie same plafony z tej serii.

 

Znalazłam... EGLO Optica.

Mechanizm do rolet... masakra. Wiem, że są dwa - sznurkowy i łańcuszkowy. Sznurkowy jest tańszy. U mnie opcja tańsza.

Edytowane przez ane3ka1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczko tak jak piszą dziewczyny - na zdjęciach wszystko wygląda bardzo ładnie i świeżo :yes: Nie widać niedociągnięć :)

W zeszłym roku zamawiałyśmy do mojej mamy rolety rzymskie z tej firmy i byłyśmy zadowolone, aczkolwiek materiał na zdjęciach wydał nam się lepszy/ładniejszy niż to co przysłali. Ogólnie jednak efekt jest ładny, choć wiadomo, że to nie to samo co rolety szyte w sklepie stacjonarnym (ale te miały być droższe prawie 3x!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nadulko. Dziś coś słaba jestem. Spaliśmy dziś po południu 2godzinki. A tak to zaglądam cały czas na forum.

Czekam na mężula, w środę wieczorem powinien przyjechać. Trochę mi go brakuje... brakuje chłopskiej ręki. Dziś z mamą wrzucałyśmy 3 wory węgla do pieca, bo mróz i węgiel leci. Normalnie teść pomaga, ale miał kontakt z ospą i ma zakaz odwiedzania mnie przez parę dni.

Co do dzidziusia ja miałam i mam pewne przeczucia, choćby z powodu tego co nas uczyli na naukach przedślubnych. Ostatnio lekarz próbował coś wypatrzyć, ale nie miał zbytniej pewności, więc wiemy tak na 60%. Po następnej wizycie powinno być wiadomo,to powiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ten dzień dzisiaj w ogóle jakiś słaby jest.

Ciąża to coś niesamowitego:)

Moja siostra też jest w ciąży ,ma termin na 21 czerwiec i będzie dziewczynka,wie to już od początku stycznia,a swoją drogą usg w 3D i 4D to rewelacja,jak ja chodziłam w ciąży to takiej techniki nie było.

 

A o węglu to też coś wiem,ale ostatnio znowu te mrozy wróciły,zima co zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za troskę :) :hug:Z węglem dałyśmy radę we dwie z mamą (trochę mnie odwiedza) i to po trochu, po malutkim wiadereczku, więc nie było źle. Zwykle pomagał teść, ale wolę go nie wpuszczać jak miał kontakt z ospą...

Na małża czekam baaaaardzo. Jakoś ten czas zleci. Żeby tylko szczęśliwie doleciał :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się rolety i zasłony podobują :)

 

Z węglem ganić nie będę, bo by było jak z tym kotłem i garem co sobie przyganiali nawzajem :) Ale dbaj o Was!

 

U mnie się teorie owulacyjno-szybkościowe nie sprawdziły - mam jedną córkę sprzed owu, jedną po owu i jedną z dnia, który wg NMPR jest całkowicie bezpieczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...