Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotka - dom z nadzieją


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I ja się wtrącę odnośnie wózka. Moim zdaniem zakup 3 funkcyjnego to strata kaski: bo zazwyczaj stelaż od takiego wózka jest tak duży, że po zakończonym użytkowaniu wersji głębokiej (max 6 m-s) użytkowanie spacerówki będzie cię wnerwiało i skończy się na tym, że kupisz drugi: lekką spacerówkę, a zestaw 3 funkcyjny pójdzie na strych.

Ja mam wózek po Jaśku (klasyczny Ballerinę) i tak jak głęboką wersję wychwalam tak wersja spacerowa jest do d...

 

Aniu a znacie już płeć? u nas na ostatniej wizycie próbowaliśmy dojrzeć, ale maluch tak się wypiął (że się wyrażę), że z żadnej strony nie udał się go podejrzeć... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Martuś. Mam teraz zonk z tym wózkiem. Myślę, że najlepiej będzie jak pójdę i zobaczę jak na żywo to wygląda. Wstyd się przyznać, ale nigdy nie miałam do czynienia z wózkami... nawet najbliższych :/ Na razie punktem odniesienia jest wygląd - zupełnie mi odbiło na punkcie dużych kółek no i klasycznego wyglądu. Ale może po macaniu się zmieni.

Co do płci to mamy taką 60% pewność. Jutro idę do lekarza, może coś jeszcze dojrzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu zabudowa pod schodami fajniutka i Masz racje to co czlowiek zrobi sam baaaardzo cieszy:yes::D.

Apropo wozka - ja sobie bardzo chwale 3 funkcyjny i absolutnie nie zaluje wydanych na niego pieniedzy. Fakt gondoli uzywalismy krotko bo ok 6 miesiecy ale nie wyobrazam sobie jakby to bylo bez niej, mysle ze jest bardzo przydatna zwlaszcza kiedy dziecko rodzi sie zimaJestem wrogiem parasolek - bo przede wszystkim sa malo wygodne dla dziecka, prawie zadna nie nadaje sie na zime no i jest naprawde niewiele takich , w ktorych dziecko moze lezec na plasko. Okruszek ma 3 lata i nadal uzywamy wozka, juz nie bebe confort, kupilismy kolejny - tez 3 kolowy - duze pompowane kola no i generalnie spory, ja zima uzywam puchowego spiworka dla dzieci, w parasolce byloby to niemozliwe. Tak wogole to polecam taki spiworek, ja swoje dziecie ubieralam w lekki kombinezon i do cieplutkiego spiworka http://www.voksi.com/view_product.php?id=3. Aniu tak czy owak czeka Cie pewnie nie jedna wizyta w sklepie z wozkami i...wtedy dopiero Bedziesz miec metlik bo wozkow jest sporo i ciezko sie zdecydowac ale droga eliminacji znajdziesz ten wlasciwy.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt, duże kółka są bardzo wygodne szczególnie w zimie:yes:

Rzeczywiście, być może teraz nie kupiłabym trzy-funkcyjnego wózka. Spacerówka służyć Ci bedzie nieporównywalne dłużej niz gondolka czy nosidełko. Warto w nią zainwestować. Wazne jeszcze żeby była głeboka i jak pisała Anetka, rozkładała sie na płasko!. Najlepiej jednak pomacać w sklepie...

Edytowane przez pola08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt, duże kółka są bardzo wygodne szczególnie w zimie:yes:

Rzeczywiście, być może teraz nie kupiłabym trzy-funkcyjnego wózka. Spacerówka służyć Ci bedzie nieporównywalne dłużej niz gondolka czy nosidełko. Warto w nią zainwestować. Wazne jeszcze żeby była głeboka i jak pisała Anetka, rozkładała sie na płasko!. Najlepiej jednak pomacać w sklepie...

 

i ja się pod wszystkim tym podpisuję:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabudowa wyszła cudnie. Świetny pomysł i wykonanie. Gościć u Ciebie Aniu, to czysta przyjemność. Wczoraj miałam wieczór wspomnień. Porządkowałam zdjęcia. Och... Kiedy czytam o Twoich rozterkach, ale i ogromnej radości związanej z oczekiwaniem na dzieciątko, to tak mi smutno, że to już za mną. Pozdrawiam cieplutko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile wózków tylu nabywców, najważniejsze to trafić do sklepu w którym można sobie swobodnie podotykać, złożyć i rozłożyć a nawet przejechać się nim po sklepie, pierwszy wózek jaki sobie oblukałam dostał super reklamę od sprzedawcy - na moje pytanie czy mogę zobaczyć jak wygląda spacerówka (wózek miał zamontowaną gondolę) pan odpowiedział że leży gdzieś na zapleczu i jemu się szukać nie chce ale przeciez w katalogu jest zdjęcie :lol2: :lol2: podziękowałam i wyszłam

z przypadku trafiłam do małego sklepu gdzie wó zki stały praktycznie jeden na drugim i na moje pytanie czy mogę obejrzeć dokładnie pani postawiła go przede mną otworzyła drzwi sklepu i powiedziała: Proszę się przejechać do skrzyżowania i sprawdzić jak się podoba !!! :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłam bardzo na szybko oblukać upatrzony wózeczek. Dziwne uczucie. Dla pocieszenia wszystkie przyszłe mamy w sklepie były z duuużymi brzuszkami, więc doszłam do wniosku, że mam jeszcze dużo czasu. Ślubny do wózka podszedł profesjonalnie :) zawieszenie ma miękkie ;) Myślę o Inglesinie Vittoria (Classica jest ładna na zdjęciach, alew rzeczywistości to gigant). W wózeczku brakuje mi skrętnych kółek. Podobny do niego jest jeszcze Bebecar Stylo Class i ma właśnie skrętne kółka. Niestety jest cięższy. Muszę go jeszcze zobaczyć na żywo. Nad opcją spacerówki w zestawie będziemy myśleć. Nie było możliwości zobaczenia w sklepie jak wygląda, bo straszne tłumy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj niedzielnie Aniu!

Popieram Martaibartek głeboki Bebecar fajny, ale spacerówka wyglada mało przyjaźnie! Chyba nie będzie wygodna dla maluszka! Jakaś taka wysoka i kanciasta..hmm? Oczywiście wózka bez skrętnych kółek w ogóle nie brałabym pod uwagę... Może rozważ kupno smej gondolki w rozsądnej cenie na te 5 pierwszych miesięcy. .Kupując spacerówkę będziesz juz wiedziała co jest dla Ciebie najistotniejsze. Pozdrawiam serdecznie:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu bylas na usg? znacie juz plec malenstwa?

co do wozka ja mam 3 - wspomniany Bebe confort jak dla mnie nr 1, Bebe car ale tylko spacerowke i tego wozka uzywamy w przedszkolu - bo tutaj dzieci spia w wozkach i na zewnatrz, kupilam uzywany i tylko do tego celu , wlasnie dlatego, ze spacerowka jest spora i calkiem wygodna - wyglada kanciascie i niezbyt zachecajaco ale jak dla mnie bardzo funkcjonalna. Ten model ma 4 pompowane kola i po jezdzie 3 kolowcem prowadzenie 4 kolowca to dla mnie koszmar. ma tez niemala wade jak dla mnie - fatalnie sie sklada i rozklada co dla mnie bardzo istotne.Trzeci to spora spacerowka, jej uzywamy teraz nadaje sie wylacznie dla starszych dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, byłam u lekarza. Dzidzia wyoglądana i wymierzona, waży na przełomie 18 i 19 tygodnia aż 330g. Cały czas nie ma pewności co do płci, lekarz powiedział, że czasem zdarzają się niespodzianki, ale najprawdopodobniej będzie chłopczyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...