Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotka - dom z nadzieją


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fajna półeczka:) ja też u Martu podpatrzyłam ten pomysł, tylko u mnie robi za śmietnisko (jest to bardzo dobre miejsce na wszystko, co nie ma swojego miejsca i co nie powinno byc akurat w kuchni) :) - ale, żeby nie było - ksiązki tez tam leżą:D tylko wyciągnąc je ciężko :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłam 2 komplety szmatek po 50 sztuk, więc trochę tego jest. Filców natomiast starczy na 9 sówek. Będę chyba musiała dokupić. Sówki wypycham zwykłą watą.

Nadulka, na allegro można chyba kupić filcowe tukany :) Może jak się rozpędzę też coś zrobię ponad normę ;) Ale to cieszy, że się dzieciom podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha. Rolety nie tak źle... człowiek z czasem się przyzwyczaja, choć jak sobie przypomnę to widzę wtedy te banany. Gorzej było/jest z zasłonami. Ale biorąc pod uwagę, że dekorator weźmie znacznie więcej, da się przeżyć nawet banany.

Pytałam o koszt uszycia rolet w sklepie z zasłonami w Gliwicach. Za mechanizm biorą 100zł od metra plus robocizna 30zł za metr kwadratowy rolety. Do tego koszty materiału. No ale nie wiem jak w tym przypadku z jakością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...