Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotka - dom z nadzieją


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

o kurcze ane3tka1, nie widziałam wątku o dekoracji okien i dotychczas nie trafiłam na żadne złe opinie o roletach z dekorii :/ Teraz już po fakcie, oczekuje na kuriera. Mam nadzieję, że nie będzie jednak tak źle. A na Twoich fotkach wyglądają świetnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bez względu na płeć cieszę się jednakowo, no bo w zasadzie nawet nie było wiadomo czy kiedykolwiek pojawi się jakiś mały mieszkaniec... Teściowa ma już jednego wnuka i dwóch synów, więc wolałaby wnuczkę. Rodzice cieszą się z tego co jest (będzie), bo ja jestem jedynaczką, więc mogą liczyć tylko na mnie.

 

jonaw, wszystko zależy od wymagań. Ja jedną złą opinię na temat tej firmy doczytałam po zakupie rolet i zasłon. Była dość zbieżna z moimi odczuciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ane3ka gratuluje ogromnie synka i bardzo zazdroszczę w tym dobrym znaczeniu tego słowa. My tez się ponownie staramy bo niestety raz się nam nie udało :( ale jak na razie bez efektu .. więc kochana gorąco cię ściskam naprawdę mocno mocno i pogłaskaj po brzusiu małego od cioci dagi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jonaw, rolety mam szyte na miarę. Niestety nie z mechanizmem koralikowym. Nawet chyba przy zamówieniu mi się taka opcja nie wyświetlała. Nie martw się na zapas. Miejmy nadzieję, że Twoje będą dobrze uszyte :)

 

dagunia, nam się nie udało 30 razy. Za to ten 31 trafiony :)

 

kacha.crac :D Chyba ze wszystkimi facetami tak jest. Są bardziej mamine. Mąż troszkę się krzywił, bo stwierdził, że by chciał mieć swoją córeczkę a chłopczyk będzie mój. A coś na ten temat wie ;) Moja teściowa też cały czas nazywa go syneczkiem. Już nie mówiąc, że mój ponad 60-letni teściu też dla swojej mamy jest syneczkiem :)

 

joliska, dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ane3tka1, jako cicha podczytywaczka ujawniam sie przy temacie rolet... Ja zamowilam rolete z stylus.pl. dokladnie wybralam bialy Danis. Troche przy niej kombinowalam, nie chcialam laczen materialu, wiec poprosilam, aby uszyli mi ja z dlugosci.... Babeczka, ktora mnie obslugiwala przez tel. przemila bardzo. Roleta uszyta doslownie co do milimetra. Wisi sztywno, ladnie sie uklada po rozwinieciu i zwinieciu, ma porzadne wykonczenia i dodatki typu prazki poprzeczne itp. Wzielam namiary od forumowej Irmy, tez byla zadowolona, ona ma w kuchni szary Danis i chyba w salonie bialy. To tak dla informacji.. moze sie przyda na przaszlosc :-).

 

I najwazniejsze, sedecznie gratuluje Twojego cudu w brzuszku... :D ... , ON chyba lagodzi wszystkie niedoskonalosci wykonczeniowe ... :D !??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanneczka... ja Cię witam po raz pierwszy w moich paprotkowych progach, ale Ty mnie dziołcha nie denerwuj z żadnym Stylusem!!!;) Pierwsze zasłony do salonu miałam zamówione ze Stylus.pl. Przyszły piękne, równiutkie, uszyte z wielką starannością, materiał odpowiedni na zasłony, do tego jeszcze wszystkie szycia zaprasowane. Byłam zachwycona. Miałam zamiar zamówić jeszcze rolety, ale wtedy było mnie stać jedynie na zasłony. Na święta rodzinka zrzuciła się na rolety. Mając pieniążki złożyłam zamówienie. Wybrałam ten sam materiał, wymierzyłam, zamówienie poszło. I ta sama przemiła pani zadzwoniła za kilka dni, że mojego materiału już nie ma i raczej nie będzie, bo jakaś kobitka przede mną poza zamówieniem przez internet domówiła rolety telefonicznie. Stąd przy moim zamówieniu materiał jeszcze wisiał na ich stronie a w rzeczywistości już go nie było. Pomyślałam sobie, że takich rzeczy się nie robi. Piękne zasłony ze Stylusa leżą w kącie a w salonie wisi tandeta z Dekorii. Tak na marginesie znów jestem sama, znowu przyjechała mama i znowu przerabia te zasłony.

Hanneczko, wiem jak ładnie szyje Stylus, dlatego tak bardzo bolą mnie te zasłony i rolety. I Stylus jest dowodem na to, że nie trzeba dopłacać dużych pieniędzy jakiejś pani indywidualnej-dochodzącej-projektantce-dekoratorce.

A poza tym to dziękuję Ci za odwiedziny i gratulacje! :)

Edytowane przez ane3ka1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...