Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotka - dom z nadzieją


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

markotko, te zasłony ze stylusa leżą... żal mi, bo są ładne, ale mogą służyć jedynie jako wymienne np. do sypialni. Nie mam jeszcze niczego na oknie w pokoju malucha ale tam jest też specyficzne okno i chyba tylko roleta się nada. U męża w gabinecie okna puste, ale tam chyba też jakieś rolety. W każdym razie z tym się nie spieszy, bo teraz będzie ważniejszy tynk na domu, ogarnięcie placu i jakaś wyprawka dla malucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie markoto, tez zastanawialam sie kiedys nad tym szarym.. ktory (chyba) jest teraz grafitowym... Myslisz, ze to ten sam, bo u mnie w necie to ciemny szary jak w morde, wszedl jako nowosc... Przecieralam oczy wczoraj, o co chodzi.. , czy mam zwidy czy cus...

ane3tka1, a moze wlasnie uda Ci sie jeszcze ten material u nich napotkac...?! ;-)

Sowki przeslodkie. Gleboko pozostaly mi w pamieci z watku o pokojach dzieciecych te: http://allegro.pl/drzewo-drzewko-naklejki-aplikacje-scienne-dzieci-i1484924291.html

Edytowane przez Hanneczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, jesteś mega zdolną kobitką, sówki są przecudnej urody :)

Jak uda nam się jeszcze mieć Anastazję ;) to poproszę Cię o taką sówkę do pokoiku :)

Kurde, jak ty to robisz, cudna uroda, złote ręce, dobre serce (ciepłe i mięciutkie, jakby to powiedział mój Mikołajek ;))

Popukaj w brzuszek ode mnie :)

Dobrej nocy....

 

Ps. Na priv nr 2 odpiszę jak tylko to ogarnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gratuluję. Bardzo mi się u Ciebie podoba i żałuję, że tak późno tu trafiłam. Jeśli to nie problem, to poproszę o info na temat ceny kominka. Jest baaardzo w moim stylu. Czy jesteś zadowolona z wkładu jak i z portalu z trawertynu? Dzięki z góry.

Sylwia

mleczajko, odpowiedź odnośnie kominka poszła na prv.

 

Nelciu... strasznie się cieszę, że do mnie zawitałaś. Wiesz... my cały czas o Tobie (o Was) myślimy.

Straszne głupoty tu o mnie wypisujesz! Ale sówki masz u mnie jak w banku bez względu na Anastazję :)

Robi się coraz cieplej i gdybyś miała siłę i chciała troszkę odetchnąć od codzienności to drogę do mnie znasz ;)

Ściskam Cię mocno!:hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...