Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotka - dom z nadzieją


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej ane3tka1, jako cicha podczytywaczka ujawniam sie przy temacie rolet... Ja zamowilam rolete z stylus.pl. dokladnie wybralam bialy Danis. Troche przy niej kombinowalam, nie chcialam laczen materialu, wiec poprosilam, aby uszyli mi ja z dlugosci.... Babeczka, ktora mnie obslugiwala przez tel. przemila bardzo. Roleta uszyta doslownie co do milimetra. Wisi sztywno, ladnie sie uklada po rozwinieciu i zwinieciu, ma porzadne wykonczenia i dodatki typu prazki poprzeczne itp. Wzielam namiary od forumowej Irmy, tez byla zadowolona, ona ma w kuchni szary Danis i chyba w salonie bialy. To tak dla informacji.. moze sie przyda na przaszlosc :-).

 

I najwazniejsze, sedecznie gratuluje Twojego cudu w brzuszku... :D ... , ON chyba lagodzi wszystkie niedoskonalosci wykonczeniowe ... :D !??

 

Uff mialam zamwiac jutro rolety z dekorii. UFFFFFFFFF, lece na stylus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jonaw, może w dekorii jak mają więcej zleceń to się spieszą i wychodzą takie banany jak moje.

Poza tym jeśli chodzi o rolety to nie mam większych zastrzeżeń poza tymi bananami. Znacznie gorzej jest z zasłonami. Główny problem tkwi w złym doborze tkaniny na zasłony. Ten rodzaj tkaniny nie nadaje się na zasłony, na rolety tak, ale nie zasłony. Musiałabym kiedyś pstryknąć zbliżenie struktury materiału i wyjaśnić o co chodzi. Ale jakoś nie chce mi się już męczyć tego tematu. Zasłony i rolety wiszą i po prostu się do nich PRZYZWYCZAIŁAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka inspiracji dziecięcych (zostawiam ku pamięci)

 

w temacie sów fajny zegar :)

http://ny-image1.etsy.com/il_570xN.170302205.jpg

 

Kolorowo i ciekawie

http://pinkthething.pl/wp-content/uploads/2011/01/rossalind_r1.jpg

 

Ręcznie wykonane sówki z wypełnieniem z lawendy (ciekawy pomysł)

http://pinkthething.pl/wp-content/uploads/2011/01/sleepyowl1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne inspiracje.

ten korowo - czarny pokój jest super:) Już słyszę swoja teściową "czarną farbę do dziecka pokoju...????" :D oj coś mi się wydaje, że będe miała na pieńku z nią:) no chyba, że będzie trzymała się z boku jak podczas wykańczania domu, od czasu do czasu komentując średnio miło moje pomsły :p

Ta druga inpspiracja może się fajnie zmieniać bez konieczności dużych zmian wraz z rosnącym dzieckiem:) tak mi się przynajmniej wydaje:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwek, Twój dom, Twoje dziecko, możesz mu zrobić nawet czarne ściany. Swoją drogą uważam, że te pomalowane farbą tablicową są świetnym pomysłem.

Ja wbrew tradycjom na mojej wsi nie mam w domu ani jednej firanki. A tu gdzie mieszkam na ogół im bardziej upinane, falbaniaste i bogate, tym piękniejsze. Pewnie na boku też się to komentuje, ale co mi tam, moje okna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwek, Twój dom, Twoje dziecko, możesz mu zrobić nawet czarne ściany. Swoją drogą uważam, że te pomalowane farbą tablicową są świetnym pomysłem.

Ja wbrew tradycjom na mojej wsi nie mam w domu ani jednej firanki. A tu gdzie mieszkam na ogół im bardziej upinane, falbaniaste i bogate, tym piękniejsze. Pewnie na boku też się to komentuje, ale co mi tam, moje okna ;)

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja nie powiem co ja mam innego niz cala wies ;) Aniu wejdz na strone Vertbaudete, to francuska firma, wiem, ze nie wysylaja do Polski ale maja bardzo fajne rozwiazania do pokoi dzieciecych i lesno sowkowy pokoj tez maja. Moze cos zainspiruje Twoje zdolne raczki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ane3ka ty zdaje sie masz krzesła barowe z Ikea w kuchni tak? Powiedz ty masz te wyzsze czy nizsze? na jakiej wysokosci masz blat/barek? mam tez prosbe mogłabys mi zmierzyc jaki jest rozstaw nóg tego krzesła na dole, na podłodze? przymierzam sie do tych krzeseł ale do Ikea mamy 3 godziny drogi wiec nie mam jak ich oblukac wczesniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem coś o tym:)

jedyna w okolicy mam biały dom (o zgrozo w szare paski!!!:) ) wśród wszechogarniającej pomarańczy:)

 

U nas najbardziej trendi jest żółć we wszystkich możliwych tonacjach. A u mnie ma być szarość z (daj Boże) piaskowcem na wykuszu. Więc gusta kolorystyczne mamy chyba podobne, jeśli chodzi o elewację.

No i wielkie zdziwienie wywołały białe drzwi wejściowe i brama garażowa.

 

dobra ja nie powiem co ja mam innego niz cala wies ;)

 

A ja wiem, ja wiem. Świetne żółte drzwi. Pamiętam w Ikei kolekcję pocztówek artystycznych - zdjęć z drzwiami - różnokolorowymi. Strasznie mi się podobały.

A poza tym to takie fajne uczucie tak wkurzać ludzi wrośniętych w jakieś pseudo-tradycje.

 

A za namiary dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psosin, tak dobrze pamiętasz. Przy wyspie mam krzesła Ingolf. Nawet nie pamiętałam które, ale wg opisu na str. Ikea to te niższe z siedziskiem na wys. 63 cm. Blat na wyspie mam na tej samej wysokości co w szafkach kuchennych, ok. 89,5 cm. Siedzi się wygodnie, wyższe byłyby za wysokie. Rozstaw nóg w krześle jest inny z przodu a inny z tyłu. Z przodu wychodzi jakieś 37 cm, a z tyłu 33 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...