Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotka - dom z nadzieją


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć wszystkim

Ja tylko chciałam podziękować za ofiarowaną pomoc ws. płytek Puny. Pisałam w wątku o białych cegielkach ale jeszcze się powtórzę, żeby gdzieś nie umknęło. Bardzo chętnie odkupię kilka sztuk. Prosze tylko o informację na maila [email protected]

 

Terry, czytałam i w wątku cegiełkowym i u siebie i mail już do Ciebie poszedł ;) Nie ma za co dziękować. Nam płytki zostały i jak tylko można to chętnie się podzielimy.

nea, Nelli Sza, betib, Paty - bardzo wam dziękuję za odwiedzinki i miłe słowa :)

Samotnia póki nie ma mebli jeszcze jako tako wygląda. Potem przyjdą meble, które przynajmniej częściowo mam (aż biurko) i resztę do kompletu trzeba będzie dokupić (jakieś niskie komody na ciuchy). Niestety meble są nowoczesne i NIE drewniane - seria Doors z BRW. A jakże bardziej wolałabym jakiegoś drewnianego Hemnesa, czy Leksvika czy nawet drewnianego nołnejma od jakiegoś stolarza. No ale finanse nie pozwalają na wymianę tego co całkiem niedawno zostało kupione, tym bardziej, że i tak sporo mebli zostanie na naszym obecnym mieszkaniu.

 

Anetko,

cudności!!!

Dom magiczny, zakochałam się w:

- białych krzesłach

- płycie gazowej

- prztyczkach (włącznikach)

- kominku

Strasznie śliczne są białe cegiełki.

I Ta Twoja samotnia, co za romantyczny pomysł......

Czy możesz napisać, skąd prztyczki i krzesła??

Ależ Wasz dom będzie piękny.

Co ja piszę, już jest.

Bardzo mi się u Ciebie podoba.

Zostaję i już!

 

Anjazzielonego - bardzo Ci dziękuję za te wszystkie komplementy. Mnie nie do końca wszystko się podoba, no ale...

Pstryczki to dawniejsza firma EMC, obecnie Govena. Z ręką na sercu nie polecam tych włączników. Są ładne, ale bardzo dużo z nimi zachodu. Żeby ustawić je w rzędzie trzeba przygotować instalację na etapie budowy - rozsunąć puszki, bo przy połączonych puszkach włączniki nie zmieszczą się obok siebie. W razie wymiany nie wstawię sobie normalnej ramki z wyłącznikami. Nie wiem co wtedy... Ponadto są one bardzo delikatne.

Krzesła to wersja barowa tych samych krzesełek, o które pytałaś u Duluni (szwedzka sieciówka na I...) :-D

P.S. Jestem Ania nie Anetka :)

 

Pozdrawiam bardzo serdecznie!

Edytowane przez ane3ka1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny cudowny dom, w którym jest "to coś".

Ja jeszcze Nelli na chwilkę do Ciebie. Jest mi bardzo, bardzo miło, że tak mówisz. I odpowiem bardzo dziwnie... Jeśli jest "to coś" to w moim przypadku są to niespełnione marzenia i powoli gasnąca nadzieja.

Anju - niezamaco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze Nelli na chwilkę do Ciebie. Jest mi bardzo, bardzo miło, że tak mówisz. I odpowiem bardzo dziwnie... Jeśli jest "to coś" to w moim przypadku są to niespełnione marzenia i powoli gasnąca nadzieja.

Anju - niezamaco

 

Hej, hej, nie martw się! Wszystko będzie dobrze, zobaczysz! Domek jest piękny! Na pewno, część marzeń jednak została spełniona?

Co się stało?

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Nelli!

Moje marzenia spełniam domem. Kiedyś bawiłam się w malarstwo, potem miała być architektura, ale życie pisze swój scenariusz :) Pasje pozostały i mniej lub bardziej udanie się tutaj realizuję.

Nadzieja... podobnie jak wyżej i w moim opisie na dole - życie pisze swój własny scenariusz. Jeden pokój w moim domu pozostaje nadal pusty i nie wiem czy kiedyś ktoś tam zamieszka. Podziwiam wasze dziecięce pokoje... I jeszcze jest nadzieja na to, że w nowym domu odpocznę sobie, przede wszystkim psychicznie.

Ok, koniec tego narzekania :) Wczoraj małż powiesił mi lampę w mojej samotni - tą Luntę co wklejałam wyżej, co też by mi się do kuchni przydała. Małe a cieszy...

Edytowane przez ane3ka1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baby, dzięki za wsparcie. Czasem po prostu przychodzi kryzys i muszę się wyżalić.

A poza żalami, to przymierzam się do kupna stołu - dębowego o takiego:

 

http://www.stolwis.pl/images/IMG_9443_%281024_x_768%29.jpg

http://www.stolwis.pl/images/IMG_9447_%281024_x_768%29.jpg

 

Tylko wymiar 120 x 120 cm z dostawką - tak żeby wlazło 8 do 10 osób w porywach 12 :)

Krzesła zakupione na promocji już się gdzieś przewijały na zdjęciach (o takowe)

 

http://www.billige-moebler.dk/wp-content/uploads/Liva-spisebord-JYSK.jpg

 

 

A wszystko ma stanąć w wykuszu przy "Wielkim Oknie" - o tu...

http://lh3.ggpht.com/_OPK8PoAILUE/S8ImLdb72zI/AAAAAAAADAM/P5rbSNqXAnM/s512/DSCN3984.JPG

 

Na zdjęciu piękny zestaw turystyczno-budowlany :) Zdjęcie stare - teraz to już nawet mamy podłogę ;)

 

Krzesła są olejowane i zastanawiam się czy stół też olejować czy lakier matowy :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...